Program televize Noe na pondělí 31.5.2021

 
6:05
Bez tebe to nejde: Potřebuji Tě
 
6:50
Město strachu - Pákistán
 
7:20
V pohorách po horách: Vítkovská vrchovina
 
7:30
Portášské chodníčky: MFF Strážnice 2017
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:15
Počasí
 
9:25
Harfa Noemova (19)
 !
9:55
Outdoor Films s Šárkou Kašparovou: Tuktukem přes Jižní Ameriku (95)
 
11:20
Pošta pro Holuba: Ekologie
 
11:30
Počasí
 L
11:35
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Okolo houslí
 
13:10
Jak věří katolíci: Cesta k jádru naší víry: Oheň Jeho lásky: Modlitba a život Ducha
 L !
14:00
Za obzorem: Armáda spásy a projekt Z ulice do Přístavu
 
14:35
Počasí
 !
14:40
Noční univerzita: Petr Ocknecht - Hmyz na talíři
 
16:10
V souvislostech - Jan Fingerland: Křehké příměří v Izraeli
 
16:30
Dekalog VII.: Sedmé přikázání
 P
17:25
Živě s Noe
 
17:35
Počasí
 L !
17:45
Modlitba růžence s papežem Františkem: Vatikánské zahrady
 
18:45
Rolničky /SK/ na Mohelnickém dostavníku
 
19:05
Sedmihlásky: Poslali mňa pro vodu (61)
 P
19:10
Příběhy z Dobré Knihy: Podobenství o pokladu
 
19:20
Flešbeky - Godzone podcast
 
19:50
Přejeme si …
 !
20:05
Ruce Panny Marie
 P !
21:27
Nebe nad hlavou
 
21:50
Za obzorem: Armáda spásy a projekt Z ulice do Přístavu
 
22:25
Struny nad Oslavou
 
23:00
Kulatý stůl: Na misiích v Česku
 
0:35
Hriňovský kostelík na Islandu
 
1:05
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na úterý 1.6.2021

 
6:05
Bez tebe to nejde: Být bližním
 
7:10
600. výročí obce Mojš
 !
7:25
Modlitba k sv. Janu Nepomuckému s Plzeňskou filharmonií: Nepomuk, kostel sv. Jakuba Většího
 L
9:00
Živě s Noe
 P
9:15
Počasí
 
9:20
V souvislostech - Jan Fingerland: Křehké příměří v Izraeli
 
9:40
Mezi pražci: Květen 2021 (96)
 
10:30
V pohorách po horách: Vítkovská vrchovina
 
10:40
Noční univerzita: P. Josef Prokeš - Ponesete hojné ovoce
 
11:30
Počasí
 L
11:35
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 !
12:50
Ježíš pro děti
 L !
14:00
Za obzorem: Práce salesiánů v Teplicích
 
14:35
Počasí
 
14:40
Muzikanti hrajte
 
15:10
V pohorách po horách: Anenský vrch - Orlické hory (35)
 
15:20
Barberbieni
 
16:20
Bůh je s námi
 
17:55
Počasí
 P
18:00
Živě s Noe: Den dětí
 
18:15
Sedmihlásky: Poslali mňa pro vodu (61)
 P
18:20
Příběhy z Dobré Knihy: Utišení bouře na moři
 P !
18:30
Sněhurka a sedm trpaslíků: Divadlo Víti Marčíka
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 1. 6. 2021
 
19:50
Přejeme si …
 L !
20:05
Buon giorno s Františkem
 
20:45
Putování po evropských klášterech: Benediktýnský klášter v Lovani, Belgie
 
21:20
V pohorách po horách: Pytlácké kameny - Jizerské hory (36)
 
21:30
Za obzorem: Práce salesiánů v Teplicích
 
22:05
Koncert pro kardinála
 
23:15
Věk reforem: Katolické reformy (2)
 
23:45
Terra Santa News: 26. 5. 2021
 
0:10
Na pořadu rodina: Péče o prarodiče (19)
 
1:10
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na středu 2.6.2021

 
6:05
Bez tebe to nejde: Potřebuji tě, bez tebe to nedokážu
 
7:10
Víra do kapsy: Jak zvládat stres
 
7:25
Outdoor Films s Jiřím Kráčalíkem (100)
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:13
Počasí
 L !
9:15
Generální audience papeže Františka
 
10:25
Zpravodajské Noeviny: 1. 6. 2021
 
10:45
Hlubinami vesmíru s prof. Janem Paloušem, galaxie 1. díl
 
11:30
Počasí
 L
11:35
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Vezmi a čti: květen 2021
 
13:05
Talisk na Folkových prázdninách
 L !
14:00
Za obzorem: Olomoucké barokní slavnosti
 
14:35
Počasí
 
14:40
Cvrlikání: Pozdní sběr (42)
 
15:45
ARTBITR- Kulturní magazín: s Ladislavem Kuklou
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 1. 6. 2021
 
16:20
Labutí sen o duši
 
17:15
Sedmihlásky: Poslali mňa pro vodu (61)
 
17:20
Strýček Emu: Děti
 P
17:30
Příběhy z Dobré Knihy: Vzkříšení Jairovy dcery
 P
17:40
Živě s Noe
 
17:50
Počasí
 L !
18:00
Slavnostní koncert Plzeňské filharmonie ke znovuotevření plzeňské katedrály: Plzeň, katedrála sv. Bartoloměje
 P
19:30
Terra Santa News: 2. 6. 2021
 
19:50
Přejeme si …
 L !
20:05
Adorace s chválami: s mládeží VKH Ostrava a P. Tomášem Čiržem
 
21:05
Putování po evropských klášterech: Klášter benediktýnek v Loppem, Belgie
 
21:40
Za obzorem: Olomoucké barokní slavnosti
 P !
22:15
Noční univerzita: Radim Kuchař - Můj život s Bohem nebo Boží život se mnou?
 
22:50
Jak věří katolíci: Cesta k jádru naší víry: Oheň Jeho lásky: Modlitba a život Ducha
 
23:35
Generální audience papeže Františka
 
0:00
Missio magazín: květen 2021
 
0:20
Stíny barbarské noci
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na čtvrtek 3.6.2021

 
6:05
Bez tebe to nejde: Umění a potřeba říci druhému ne
 
7:10
Chlapi na hoře
 
7:35
Flešbeky - Godzone podcast
 
8:05
Terra Santa News: 2. 6. 2021
 
8:25
Věk reforem: Katolické reformy (2)
 L
9:00
Živě s Noe
 P
9:15
Počasí
 !
9:20
Kulatý stůl: Na misiích v Česku
 
10:55
Generace naděje: Příběhy dětí Mary´s Meals
 
11:30
Počasí
 L
11:35
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Harfa Noemova (19)
 
13:20
Vít Pieš, umělecký řezbář
 
13:35
Generální audience papeže Františka
 L
14:00
Za obzorem: Slavnost Těla a Krve Páně
 
14:35
Počasí
 
14:40
Dům ze skla?: s Pavlem Bratinkou
 
15:45
V pohorách po horách: Osoblažsko (31)
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 1. 6. 2021
 !
16:20
U NÁS aneb Od cimbálu o lidové kultuře: Hrály dudy (162)
 
17:40
Pošta pro Holuba: Ekologie
 
17:55
Počasí
 P
18:00
Živě s Noe
 
18:15
Sedmihlásky: Poslali mňa pro vodu (61)
 P
18:20
Příběhy z Dobré Knihy: Ježíš a Samařanka
 P !
18:30
Ovečky: 10. neděle v mezidobí
 P
19:00
Večeře u Slováka: 10. neděle v mezidobí
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 3. 6. 2021
 
19:50
Přejeme si …
 P !
20:05
Jak potkávat svět: s tvůrci Festivalu komorní hudby v Českém Krumlově
 
21:30
Za obzorem: Slavnost Těla a Krve Páně
 !
22:05
Pod lampou s Jiřím Grygarem: Člověk na Měsíci posunul svět, ale vesmíru ani kvantové fyzice ještě dobře nerozumí
 
0:25
Sakartvelo: Země pod Kavkazem
 
1:15
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pátek 4.6.2021

 
6:05
Bez tebe to nejde: Zameť si před vlastním prahem
 
7:05
Zpravodajské Noeviny: 3. 6. 2021
 
7:25
Na pořadu rodina: Mladé manželství v dnešní době? (20)
 
8:30
Pomoc, která se točí
 P
9:00
Počasí
 
9:05
Ruce Panny Marie
 
10:30
Dopisy z rovníku
 
11:10
Počasí
 L
11:15
Živě s Noe: Mezinárodní den životního prostředí
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Pěšák Boží
 
13:35
Rolničky /SK/ na Mohelnickém dostavníku
 L !
14:00
Živě s Noe: Mezinárodní den životního prostředí
 
14:30
Počasí
 
14:35
O starých Starých Hamrech
 
15:25
Flešbeky - Godzone podcast
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 3. 6. 2021
 
16:25
Proměny Oščadnice
 
17:10
Buon giorno s Františkem
 
17:55
Počasí
 
18:05
Sedmihlásky: Poslali mňa pro vodu (61)
 P
18:10
Příběhy z Dobré Knihy: Uzdravení nemocného u rybníka Bethesda
 !
18:20
Začátek konce jaderných zbraní
 
19:15
Přejeme si …
 L !
19:30
Varhanní koncert: Mezinárodní hudební festival Leoše Janáčka 2021
 L
21:00
Noemova pošta: červen 2021
 P
22:10
Živě s Noe
 !
22:40
Poletuchy: na skok do Štramberka
 
23:25
Zambie: Kazatelé na cestě
 
0:00
Cvrlikání: Caine - Mi (43)
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na sobotu 5.6.2021

 
6:05
Bez tebe to nejde: Pomoz mi s životem
 
7:05
Krajkářka Mária Hnidková
 P
7:25
Počasí
 
7:35
Sedmihlásky: Poslali mňa pro vodu (61)
 
7:40
Cirkus Noeland: Roberto, Kekulín a pan Čísilko (21)
 
8:10
Světlonošova buzola
 
8:25
Strýček Emu: Děti
 
8:35
Ovečky: 10. neděle v mezidobí
 !
9:00
Sněhurka a sedm trpaslíků: Divadlo Víti Marčíka
 
9:57
GOODwillBOY VI. (9)
 
10:35
V posteli POD NEBESY IV. (2)
 
11:30
Počasí
 
11:33
ARTBITR- Kulturní magazín: s Ladislavem Kuklou
 P
11:45
Přejeme si …
 
12:00
Angelus Domini
 
12:10
Pod lampou s Jiřím Grygarem: Člověk na Měsíci posunul svět, ale vesmíru ani kvantové fyzice ještě dobře nerozumí
 
14:30
Počasí
 
14:35
Ateliér užité modlitby: Marek Orko Vácha a Jiří Motáček
 
15:40
Christafari: Slezská Lilie 2017
 
17:00
Jak věří katolíci: Cesta k jádru naší víry: Svět bez konce: Poslední věci života
 
17:55
Počasí
 L
18:00
Mše svatá z kaple Telepace
 
18:53
ARTBITR- Kulturní magazín: s Martinem Petiškou
 P !
19:05
Charlie falešným hrabětem
 P !
19:30
V souvislostech - Tomáš Němeček: Nezávislost justice
 
19:50
Přejeme si …
 P !
20:05
Hlubinami vesmíru s prof. Janem Paloušem, galaxie 2. díl
 
20:50
V pohorách po horách: Kotař
 P !
21:00
Mezi pražci: Červen 2021 (97)
 !
21:50
Evangelium podle Jana
 
23:55
Za obzorem: Armáda spásy a projekt Z ulice do Přístavu
 
0:25
Harfa Noemova (25)
 
0:50
Za obzorem: Práce salesiánů v Teplicích
 
1:20
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na neděli 6.6.2021

 
6:05
Bez tebe to nejde: Doma není nikdo prorokem
 
7:05
Zachraňme kostely: poutní kostel Navštívení Panny Marie ve Skocích u Žlutic
 
7:30
Večeře u Slováka: 10. neděle v mezidobí
 
8:00
Jak potkávat svět: s tvůrci Festivalu komorní hudby v Českém Krumlově
 P
9:20
Počasí
 P
9:25
Poutníci času: s Lucií Valešovou
 
9:42
Můj chrám: Pavla Golasowská, poslankyně PS parlamentu ČR, kostel Božího Těla v Gutech
 L !
10:00
Mše svatá s žehnáním kostela Božího Těla: Třinec-Guty
 
11:40
Počasí
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
12:20
V souvislostech - Tomáš Němeček: Nezávislost justice
 
12:40
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne
 
13:25
Muzikanti hrajte
 
14:00
Hlubinami vesmíru s prof. Janem Paloušem, galaxie 2. díl
 
14:42
Počasí
 
14:45
Charlie falešným hrabětem
 
15:15
Mezi pražci: Červen 2021 (97)
 
16:05
Noční univerzita: Radim Kuchař - Můj život s Bohem nebo Boží život se mnou?
 
16:40
Věk reforem: Evropa před Tridentem (3)
 
17:15
Obnova objektu Libušín po požáru
 
17:45
Počasí
 
17:55
Sedmihlásky: V širém poli studánečka (14)
 
18:01
Cirkus Noeland: Roberto, Kekulín a Vilík Všelék (22)
 P
18:25
Méďův svátek
 P !
18:40
Strýček Emu: Norbert
 
18:51
Ovečky: 10. neděle v mezidobí
 
19:20
Pošta pro Holuba: Ekologie
 
19:30
Dopis z Indie
 
19:50
Přejeme si …
 P !
20:05
Dekalog VIII.: Osmé přikázání
 P !
21:00
S Bohem pro lidi
 P !
21:35
Slavnostní koncert k 30. výročí trvání ČSFB: Brno, Besední dům
 
22:55
Buon giorno s Františkem
 
23:35
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
23:50
Za obzorem: Olomoucké barokní slavnosti
 
0:25
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne
 
1:05
Za obzorem: Slavnost Těla a Krve Páně
 
1:35
Noční repríza dopoledních pořadů