Program televize Noe na pondělí 12.7.2021

 
6:05
Cesta k andělům: Ladislav Heryán - salesián (5)
 
6:50
Kmochův Kolín 2019: Průvod kapel městem
 
7:55
Výpravy do divočiny: Želvy v ohrožení
 P
9:00
Počasí
 !
9:05
Moudrost mnichů: Ideál matky
 
9:20
Koncert manželů Radových
 !
10:10
Outdoor Films s Leopoldem Sulovským: Na vrcholy velehor (3)
 
11:40
Počasí
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 
12:05
Duchovní menu: Záznam mše svaté z kostela Narození Panny Marie ve Štípě 2019
 
13:10
Mexiko - země indiánů
 
13:25
První křesťané: Konec pronásledování: Konstantin
 
14:00
Počasí
 
14:05
Noční univerzita: Pavel Kalina - Kostel pro 21. století
 
15:20
Jak potkávat svět: s Tomášem Novotným a Barborou Baranovou (3)
 
16:25
Zachraňme kostely: Kostel Nejsvětější Trojice v Albrechticích u Rýmařova
 
16:50
U Pastýře: hostem Prof. Rudolfem Zahradníkem
 
17:55
Počasí
 
18:00
Sedmihlásky: Pasecký louky (40)
 P
18:05
Příběhy z Dobré Knihy: Kristus vstal z mrtvých!
 
18:15
Můj chrám: Jiří Suchý, Praha - Spořilov, kostel sv. Anežky české
 
18:40
Santiago Gapp
 
19:10
Alibaba na Mohelnickém dostavníku
 
19:35
Církev za oponou: Seminář
 
19:50
Přejeme si …
 !
20:05
Ateliér užité modlitby: Marek Orko Vácha a Zdeněk Papoušek
 
21:05
Moudrost mnichů: Ideál matky
 
21:20
Putování po evropských klášterech: Dominikáni z Huissen
 
21:50
Lidé a město
 L !
22:30
Modlitba růžence z Fatimy
 
23:35
Kulatý stůl: Premonstráti slaví…
 
1:05
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na úterý 13.7.2021

 
6:05
Cesta k andělům: Martin Dejdar - herec (1. část) (6)
 
6:45
O kom, o čem: O tvorbě Bukovinských Slováků
 
7:10
Jak potkávat svět: s Václavem Hudečkem (4)
 
8:35
V pohorách po horách: Vojšické louky - Bílé Karpaty (84)
 !
8:45
Moudrost mnichů: Rodina v rozpadu
 P
9:00
Počasí
 
9:05
Noční univerzita: P. Michal Zamkovský - Zůstaňte v mé lásce
 !
9:53
Benefiční koncert: Neratov, kostel Nanebevzetí Panny Marie
 
11:38
Počasí
 
11:43
Sedmihlásky: Pasecký louky (40)
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 
12:05
Duchovní menu: Záznam mše svaté z Katolické charismatické konference 2019
 
12:52
Ťažká muzika
 
13:20
Barva lásky
 
14:00
Počasí
 
14:05
Na pořadu rodina: Děti na zemi i v nebi (5)
 
15:10
Muzikanti hrajte: Ištvánci
 
16:10
U Pastýře: Petruška Šustrová
 
17:15
V pohorách po horách: Krakova Hoľa -- Nízké Tatry (69)
 
17:20
Flešbeky - Godzone podcast
 
17:55
Počasí
 
18:00
Sedmihlásky: Pasecký louky (40)
 P
18:05
Příběhy z Dobré Knihy: Ježíš se zjevuje apoštolům
 
18:15
Animované biblické příběhy: Rút
 
18:45
Na pomezí ticha a tmy
 P
19:30
Zpravodajské Noeviny: 13. 7. 2021
 
19:50
Přejeme si …
 !
20:05
Klapka: s Jánem Kuskou
 
21:05
Moudrost mnichů: Rodina v rozpadu
 
21:20
Putování po evropských klášterech: Pohostinnost vs. soukromí
 !
21:50
Prague Cello Quartet a Filharmonie Bohuslava Martinů: Kongresové centrum Zlín
 
22:55
Věk reforem: Barokní církev (8)
 
23:25
Terra Santa News: 7. 7. 2021
 
23:50
Noční univerzita: P. Ladislav Heryán - Ježíšova blahoslavenství
 
1:05
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na středu 14.7.2021

 
6:05
Cesta k andělům: Martin Dejdar - herec (2. část) (7)
 
6:40
Zpravodajské Noeviny: 13. 7. 2021
 
7:05
Noční univerzita: Pavel Kalina - Kostel pro 21. století
 
8:15
Dobrá firma
 !
8:40
Moudrost mnichů: Rozvod
 
9:00
Počasí
 !
9:05
Expedice Rembaranka: V galerii přírodního člověka
 
9:50
Služebnice Boží Matka Vojtěcha
 
10:05
Outdoor Films s Josefem Wágnerem: Do hlubin země (6)
 
11:40
Počasí
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L !
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 L
12:50
Živě s Noe speciál: Jsme s lidmi zasaženými tornádem
 
13:05
Verbovali a verbovali ...: Strážnice 2020
 
14:00
Počasí
 
14:10
U NÁS aneb od cimbálu o lidové kultuře: Když se řekne Ondrášek… (137)
 
15:35
ARTBITR- Kulturní magazín: 100 rozmarných let Rudolfa Hrušínského
 
15:50
Zpravodajské Noeviny: 13. 7. 2021
 
16:10
Tesání vlastního osudu
 
16:45
Biblická studna
 
17:45
Počasí
 
17:50
Sedmihlásky: Pasecký louky (40)
 P
17:55
Příběhy z Dobré Knihy: Ježíšovo nanebevstoupení a seslání Ducha svatého
 
18:05
Animované příběhy velikánů dějin: Marco Polo (1254 – 1324)
 
18:35
Muzikál GEDEON
 P
19:30
Terra Santa News: 14. 7. 2021
 
19:50
Přejeme si …
 !
20:05
Večer chval: DABAR (82)
 
21:15
Moudrost mnichů: Rozvod
 
21:30
Putování po evropských klášterech: Kapucíni - návrat domů
 !
22:00
Noční univerzita: P. Bogdan Stepien - Boží radost v nás
 
22:50
V pohorách po horách: Čáp - Jiráskovy skály (87)
 
23:00
První křesťané: Konec pronásledování: Konstantin
 
23:35
Outdoor Films s Jaroslavem Jindrou: Vězněm ve vlastní minizemi (8)
 
1:05
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na čtvrtek 15.7.2021

 
6:05
Cesta k andělům: Marek Orko Vácha - kněz a genetik (8)
 
6:45
Básník oravské přírody Zdeno Horecký
 
7:15
Jarní koncert: Janáčkova konzervatoř Ostrava a dívčí sbor DATIO Odry
 
8:10
Terra Santa News: 14. 7. 2021
 
8:30
Věk reforem: Barokní církev (8)
 P
9:00
Počasí
 !
9:05
Moudrost mnichů: Stáří
 !
9:20
Jan Pavel II. a pád komunismu
 
11:00
Flešbeky - Godzone podcast
 
11:32
Počasí
 
11:40
Sedmihlásky: Pasecký louky (40)
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 
12:05
Duchovní menu: Záznam Mše svaté z kostela sv. Mikuláše, Fryšták
 
13:05
Recept na roztroušenou sklerózu: Nerezignovat!
 
13:15
V pohorách po horách: Jizera - Jizerské hory (12)
 
13:25
Bulharsko: Kořeny Romů
 
14:00
Počasí
 
14:05
Na pořadu rodina: Samota jako příležitost (7)
 
15:10
Víra do kapsy: Můj život online
 
15:25
Salesiánské dílo v Rumunsku a v Moldavské republice
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 13. 7. 2021
 
16:20
Benefiční koncert: Neratov, kostel Nanebevzetí Panny Marie
 
18:05
Počasí
 
18:09
Sedmihlásky: Pasecký louky (40)
 P
18:12
Příběhy z Dobré Knihy: Život prvních křesťanů
 
18:20
U Pastýře: s Táňou Fischerovou
 P
19:20
Večeře u Slováka: 16. neděle v mezidobí
 
19:50
Přejeme si …
 !
20:05
Cvrlikání SPECIÁL: Spirituál kvintet (76)
 
21:30
Moudrost mnichů: Stáří
 
21:45
Putování po evropských klášterech: Modré sestry - o služebnosti a vedení
 !
22:15
Pod lampou s Martinem Hubou: Po smrti čekám překvapení
 
23:35
Stíny barbarské noci
 
0:20
Slezská Lilie 2016: koncert skupiny TGD - Trzecia Godzina Dnia (PL)
 
1:20
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pátek 16.7.2021

 
6:05
Cesta k andělům: Marie Svatošová - zakladatelka hospiců (1. část) (9)
 
6:45
Po volání: s paulány ve Vranově u Brna
 
7:45
ARTBITR- Kulturní magazín: s Martinem Petiškou
 
8:00
Koncert sborů základních a středních církevních škol z přehlídky v Odrách
 P
9:00
Počasí
 !
9:05
Moudrost mnichů: Problémy osobnosti
 
9:20
Můj chrám: Jiří Suchý, Praha - Spořilov, kostel sv. Anežky české
 
9:45
Ostrava zpívá Gospel: Slezská Lilie 2017
 
10:35
Ateliér užité modlitby: Marek Orko Vácha a Zdeněk Papoušek
 
11:40
Počasí
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 
12:05
Duchovní menu: Záznam mše svaté z kostela Navštívení Panny Marie v Lechovicích
 
13:00
Chudoba - Sestra Ráchel
 
13:17
Církev za oponou: Seminář
 
13:35
Velké ticho v Poličanech
 
14:00
Počasí
 
14:05
Na pořadu rodina: Cesta ke zralosti (9)
 !
15:10
Svatá Kateřina Labouré: tichý posel Lásky
 
16:05
Expedice Rembaranka: Do hlubin časů
 
16:45
Cvrlikání: Jitka Šuranská (22)
 
17:55
Počasí
 
18:00
Sedmihlásky: Pasecký louky (40)
 P
18:05
Příběhy z Dobré Knihy: Obrácení svatého Pavla
 
18:12
Ťažká muzika
 
18:40
U Pastýře
 
19:50
Přejeme si …
 !
20:05
Kulatý stůl: Dění v Medžugorji již 40 let
 
21:40
Moudrost mnichů: Problémy osobnosti
 
21:55
Putování po evropských klášterech: Františkáni v Amsterdamu: spiritualita u dálnice
 !
22:25
Klasika folklórně: Rožnov pod Radhoštěm
 
0:00
Biblická studna
 
1:05
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na sobotu 17.7.2021

 
6:05
Cesta k andělům: Marie Svatošová - zakladatelka hospiců (2. část) (10)
 
6:45
Guatemala - Lidé kukuřičných polí
 
7:15
Animované příběhy velikánů dějin: Marco Polo (1254 – 1324)
 
7:45
Cirkus Noeland: Roberto, Kekulín a robot (28)
 
8:15
Sedmihlásky: Pasecký louky (40)
 
8:20
Animované biblické příběhy: Rút
 P
8:46
Počasí
 
8:50
GOODwillBOY VI. (13)
 
9:30
V posteli POD NEBESY V. (6)
 !
10:20
Koncert - Martin Smith (UK): Festival United UNITED 2019
 
11:32
Počasí
 
11:35
ARTBITR - Kulturní magazín: o Radovanu Lukavském (90)
 P
11:45
Přejeme si …
 
12:00
Angelus Domini
 
12:05
Pod lampou s Martinem Hubou: Po smrti čekám překvapení
 
13:25
Nebojte se! CSM 2017
 
14:10
Počasí
 
14:15
Ateliér užité modlitby: Marek Orko Vácha a P. Mgr. Roman Frič
 
15:20
Dívám se kolem sebe
 
16:00
Neřež na Folkových prázdninách
 
17:05
Na půli cesty
 
17:35
Do varu s Maxem Kašparů: Křesťan a média (1)
 
17:55
Počasí
 
18:00
První křesťané: Velikáni víry - Svatý Augustin
 
18:30
Neboj se doplout aneb Umění doprovázet: O povolání ke službě (1)
 
18:50
Metr od Svatosti (1)
 
19:20
Padající andělé
 
19:50
Přejeme si …
 !
20:05
Dobrodružství před kamerou (9)
 
21:00
V pohorách po horách: Šostýnské vrchy - Podbeskydská pahorkatina (77)
 !
21:10
Dobrý voják Charlie
 
21:50
Pěšky bez hranic
 !
22:45
Slezská Lilie 2014: koncert Johna Schlitta
 
23:55
Jak potkávat svět: se Zlatou Holušovou (22)
 
1:05
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na neděli 18.7.2021

 
6:05
Cesta k andělům: Miluška Voborníková - zpěvačka (12)
 
6:50
Večeře u Slováka: 16. neděle v mezidobí
 
7:20
Kmochův Kolín 2019: Dechový orchestr mladých ZUŠ Jeseník
 
8:05
Outdoor Films s Markem Hýžou: Vodáctví a život beru s pokorou (9)
 P
9:30
Počasí
 
9:35
Můj chrám: Kateřina Koubová, šéfredaktorka Katolického týdeníku, kostel Povýšení svatého Kříže v Karviné.
 L !
10:00
Mše svatá z Moravské Nové Vsi
 
11:10
V pohorách po horách: Teplické skalní město
 
11:20
Poutníci času: s Petrem Modlitbou
 
11:40
Počasí
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
12:20
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne
 
13:00
Muzikanti hrajte: Doubravanka
 
14:00
Počasí
 
14:05
Dobrodružství před kamerou (10)
 
15:10
Noční univerzita: P. Bogdan Stepien - Boží radost v nás
 !
16:00
Cvrlikání SPECIÁL: Spirituál kvintet (76)
 
17:25
Věk reforem: Náboženské války (9)
 
18:00
Počasí
 
18:05
Sedmihlásky: Ztratila sem fěrtůšek (62)
 
18:10
Cirkus Noeland: Roberto, Kekulín a šťastný den (29)
 
18:40
Strýček Emu: Kladivo
 
18:53
Animované biblické příběhy: Samuel
 
19:20
Metr od Svatosti (2)
 
19:50
Přejeme si …
 !
20:05
Brazilci
 !
21:40
Silvestr v karanténě
 
22:53
S Bohem pro lidi
 
23:20
Pěšky hezky česky: Svatojakubská cesta
 
23:40
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
0:00
Zachraňme kostely: Kostel svatého Víta v Zahrádce
 
0:20
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pondělí 19.7.2021

 
6:05
Cesta k andělům: Jaroslav Max Kašparů - psychiatr a trvalý jáhen (13)
 
6:50
Putování modrou planetou: Austrálie
 
7:35
CampFest 2018
 
8:25
Salesiánské dílo v Rumunsku a v Moldavské republice
 !
9:00
Moudrost mnichů: Chyby a hříchy
 P
9:15
Počasí
 
9:20
Papež František: Můj život
 !
10:10
Outdoor Films s Miloslavem Doležalem: Cesta za snem (11)
 
11:40
Počasí
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 
12:05
Duchovní menu: Záznam primiční mše svaté P. Jana Slavíka
 
13:15
V pohorách po horách: Šostýnské vrchy - Podbeskydská pahorkatina (77)
 
13:25
První křesťané: Velikáni víry - Svatý Augustin
 
14:00
Počasí
 
14:05
Noční univerzita: Mgr. Jan Špilar - Církevní právo - rozvod
 
15:15
Nededza
 
15:40
Víra do kapsy: Jak se neunavit z dobra
 
16:00
Brazilci
 
17:35
Mwebare kwija - Klinika v buši
 
17:55
Počasí
 
18:00
Sedmihlásky: Ztratila sem fěrtůšek (62)
 
18:05
Maminčiny pohádky: Kukaččí vejce I. (1)
 
18:15
Cenakolo: svědectví o Lásce, milosrdenství a přátelství
 
18:55
Výběr z vystoupení kapel na Mohelnickém dostavníku 2019
 
19:30
Církev za oponou: Předmanželský sex
 
19:50
Přejeme si …
 !
20:05
Biblická studna
 
21:05
ARTBITR - Kulturní magazín: s Michelle Moran (5)
 
21:20
Moudrost mnichů: Chyby a hříchy
 !
21:35
Putování po evropských klášterech: Modré sestry ze Steylu - o životním poslání
 
22:05
Kulatý stůl: Workoholismus na vzestupu?
 
23:40
Historie sklářství v Karolince
 
0:05
Radovan Lukavský stoletý: Život legendárního herce z pohledu jeho blízkých
 
0:40
Mladí salesiánští misionáři 2017 - Argentina - Mapučové
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na úterý 20.7.2021

 
6:05
Cesta k andělům: František Lízna - jezuita (14)
 
6:45
Primášské žezlo: MHF Musica Pura
 
8:10
Noční univerzita: P. Bogdan Stepien - Boží radost v nás
 
9:00
Moudrost mnichů: Ctnosti a přednosti
 P
9:15
Počasí
 
9:20
Myanmar: na stejné cestě
 
9:50
Rok vína
 !
10:15
Silvestr v karanténě
 
11:30
Počasí
 
11:40
Sedmihlásky: Ztratila sem fěrtůšek (62)
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 
12:05
Duchovní menu: Záznam mše svaté z Katolické charismatické konference 2019
 
13:20
Generace naděje: Příběhy dětí Mary´s Meals
 
14:00
Počasí
 
14:05
Na pořadu rodina: Pěstounská rodina (13)
 
15:05
Přírodní památka Turkov: Mokřad uprostřed velkoměsta
 
15:35
Hlubinami vesmíru s dr. Martinem Ferusem, astrochemie 1. díl
 !
16:25
Muzikanti hrajte: Doubravanka
 
17:25
Zambijský Bambo
 
17:55
Počasí
 
18:00
Sedmihlásky: Ztratila sem fěrtůšek (62)
 
18:05
Maminčiny pohádky: Kukaččí vejce II. (2)
 
18:15
Cirkus Noeland: Roberto, Kekulín a šťastný den (29)
 
18:45
Animované biblické příběhy: Samuel
 
19:10
Strýček Emu: Kladivo
 
19:23
V pohorách po horách: Zakarpatská Ukrajina - Boržava (63)
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 20. 7. 2021
 
19:50
Přejeme si …
 P !
20:05
Obrys obrazu
 
20:50
Neboj se doplout aneb Umění doprovázet: Nelze sloužit Bohu i mamonu (2)
 
21:10
Moudrost mnichů: Ctnosti a přednosti
 
21:25
Věk reforem: Náboženské války (9)
 !
22:05
Expedice Rembaranka 1969
 
23:05
Terra Santa News: 14. 7. 2021
 
23:30
Koncert a cappella: Podzimní festival duchovní hudby 2015
 
0:25
Krajané z Gerníku
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na středu 21.7.2021

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 20. 7. 2021
 
6:25
Noční univerzita: Mgr. Jan Špilar - Církevní právo - rozvod
 
7:35
Chodské slavnosti 2020: Postřekov a Mrákov
 !
9:00
Moudrost mnichů: Umění milovat sám sebe i ostatní
 P
9:15
Počasí
 
9:20
Výpravy do divočiny: Šelmy hledají domov
 !
10:55
Kmochův Kolín 2019: Dechový orchestr mladých ZUŠ Jeseník
 
11:40
Počasí
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 L
12:50
Živě s Noe speciál: Jsme s lidmi zasaženými tornádem
 
13:05
Neřež na Folkových prázdninách
 
14:10
Počasí
 !
14:15
Hanácká svajba
 
15:10
Zpravodajské Noeviny: 20. 7. 2021
 
15:35
Kde končí Evropa I.: Balkán: Sarajevo, Bělehrad, Záhřeb
 
16:30
Jak potkávat svět: s Bohuslavem Matouškem (24)
 
17:55
Počasí
 
18:00
Sedmihlásky: Ztratila sem fěrtůšek (62)
 
18:05
Maminčiny pohádky: Modré z nebe (3)
 !
18:15
Animované příběhy velikánů dějin: Jana z Arku (1412 – 1431)
 
18:45
Velehradská zastavení: Díl 2. - Cyrilometodějská tradice v Olomouci
 
19:00
Zambie: Kazatelé na cestě
 P !
19:30
Terra Santa News: 21. 7. 2021
 
19:50
Přejeme si …
 !
20:05
Večer chval: Brno Worship (83)
 
21:10
Moudrost mnichů: Umění milovat sám sebe i ostatní
 !
21:25
Noční univerzita: Mons. František Radkovský - Turínské plátno
 
22:35
Turiec, region magických vod
 
23:00
První křesťané: Velikáni víry - Svatý Augustin
 
23:30
Klapka s doc. Mgr. Petrem Francánem
 
0:30
Santiago Gapp
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na čtvrtek 22.7.2021

 
6:05
Cesta k andělům: Miroslav Herold - jezuita (15)
 
7:00
Duchovní koncert - Dětský sbor Ostrava
 
8:00
Terra Santa News: 21. 7. 2021
 
8:20
Věk reforem: Náboženské války (9)
 !
9:00
Moudrost mnichů: Mistrova řehole
 P
9:15
Počasí
 
9:20
Sedm dní na hoře TÁBOR
 !
10:05
Kulatý stůl: Dění v Medžugorji již 40 let
 
11:40
Počasí
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 
12:05
Duchovní menu: Záznam Mše svatá z chrámu Sv. Anny v Jeruzalémě, Národní pouť do Svaté země
 
13:15
V pohorách po horách: Sokolie (8)
 
13:25
Ve službě Šuárů
 
14:00
Počasí
 !
14:05
Zpívá celá dědina: Dolní Bojanovice
 
15:35
Vitráže v kapli Ducha svatého
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 20. 7. 2021
 
16:20
Outdoor Films s Romanem Vehovským: Cestou osudu a náhody (7 let na cestách autostopem) (12)
 
17:55
Počasí
 
18:00
Sedmihlásky: Ztratila sem fěrtůšek (62)
 
18:05
Maminčiny pohádky: O červeném balónku (4)
 P
18:15
Večeře u Slováka: 17. neděle v mezidobí
 
18:40
Online pouť Mary´s Meals
 
19:50
Přejeme si …
 !
20:05
Cvrlikání: David Stypka & Bandjeez (53)
 
21:15
Moudrost mnichů: Mistrova řehole
 
21:30
Putování po evropských klášterech: Benediktinky Oosterhout
 
22:00
Jde o život: Hlavně chtít odvážně a moc (1)
 
23:35
Metr od Svatosti (1)
 
0:05
Harfa Noemova
 
0:30
Obchod s migranty
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pátek 23.7.2021

 
6:05
Cesta k andělům: Osamu Okamura - architekt (16)
 
6:50
Vitajte u nás: Rožnovské slavnosti 2019
 
7:35
Po volání: s františkánkami v Olomouci
 
8:35
Duchovní malby: Andělé (1)
 !
9:00
Moudrost mnichů: Ponoření se do...
 P
9:15
Počasí
 
9:20
ARTBITR - Kulturní magazín: s Michelle Moran (5)
 
9:35
Do varu s Maxem Kašparů: Krize životních hodnot (3)
 !
9:55
Chaplin se vrací z flámu
 
10:25
Biblická studna
 
11:30
Počasí
 
11:40
Sedmihlásky: Ztratila sem fěrtůšek (62)
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 P
12:05
Duchovní menu
 
13:15
ARTBITR- Kulturní magazín: Setkání se Zrzavým
 
13:25
O Mysu dobré naděje
 
13:40
Víra do kapsy: Radost lásky
 
14:00
Počasí
 
14:05
Kde končí Evropa II.: Balkán: Balkán, Turecko a Evropa
 
15:00
Na pořadu rodina: Pěstounská rodina (13)
 !
16:00
Výpravy do divočiny: Na motýlích křídlech
 
17:05
Obrys obrazu
 
17:30
750 let Ostravou
 
17:55
Počasí
 
18:00
Sedmihlásky: Ztratila sem fěrtůšek (62)
 
18:05
Maminčiny pohádky: O Heřmanovi a jedovatém býlí II. (6)
 
18:15
Z kraje pod Buchlovem: Pohádky a pověsti
 
19:15
Don Bosko, světec který hrával fotbal
 
19:40
V pohorách po horách: Šostýnské vrchy - Podbeskydská pahorkatina (77)
 
19:50
Přejeme si …
 !
20:05
Kulatý stůl: Za rok v Jeruzalémě? (o duchovních cestách do Svaté země)
 
21:40
Moudrost mnichů: Ponoření se do...
 !
21:55
Jak potkávat svět: s Josefem Zajíčkem (26)
 
23:20
Klapka: s Markem Pospíšilem
 
0:05
Naše Horní Lideč
 
0:55
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na sobotu 24.7.2021

 
6:05
Cesta k andělům: Haig Utidjian - dirigent (17)
 
7:00
Sedm dní na hoře TÁBOR
 
7:45
Sedmihlásky: Ztratila sem fěrtůšek (62)
 
7:50
Cirkus Noeland: Roberto, Kekulín a šťastný den (29)
 !
8:20
Animované biblické příběhy: Samuel
 
8:50
Modrý medvídek
 
9:05
Animované příběhy velikánů dějin: Jana z Arku (1412 – 1431)
 P
9:40
Počasí
 
9:45
GOODwillBOY VII. (1)
 
10:20
V posteli POD NEBESY V. (8)
 P
11:10
Flešbeky - Godzone podcast
 
11:40
Počasí
 P
11:45
Přejeme si …
 
12:00
Angelus Domini
 
12:05
Jde o život: Hlavně chtít odvážně a moc (1)
 
13:40
Metr od Svatosti (2)
 
14:10
Počasí
 !
14:15
U NÁS aneb od cimbálu o lidové kultuře: Folk it - lidový tanec netradičně (161)
 
15:15
Lidé a město
 
15:55
Ateliér užité modlitby: Marek Orko Vácha a P. Mgr. Roman Frič
 
16:55
Robert Křesťan & Druhá tráva na Mohelnickém Folk-Festu 2020
 
18:00
Počasí
 
18:05
První křesťané: Mniši, panny a poustevníci
 !
18:35
Mobil
 
19:35
Cyrilometodějské dny Těrchová 2020
 
19:50
Přejeme si …
 !
20:05
Dobrodružství před kamerou (11)
 
21:05
Chaplin šumařem
 
21:30
S Bohem pro lidi
 !
22:05
Magdaléna, zbavená hanby
 
23:30
Koncert skupiny KAMELOT
 
1:25
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na neděli 25.7.2021

 
6:05
Cesta k andělům: Dominika Bohušová - sestra dominikánka (18)
 
7:00
Kmochův Kolín 2019: Dechový orchestr ZUŠ Vl. Ambrose Prostějov
 
7:40
Cvrlikání: Pavlína Jíšová (18)
 
8:50
Církev za oponou: Předmanželský sex
 P
9:10
Počasí
 
9:15
ARTBITR - Kulturní magazín: Vzpomínka na prof. Františka Dvořáka (8)
 
9:30
Večeře u Slováka: 17. neděle v mezidobí
 L !
10:00
Mše svatá
 
11:10
V pohorách po horách: Křížový vrch - Adršpašské skály (92)
 
11:20
Poutníci času: s Miroslavem Hamplem
 
11:40
Počasí
 P
11:45
Přejeme si …
 L !
12:00
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
12:20
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne
 
13:00
Muzikanti hrajte: Boršičanka Antonína Koníčka
 
14:10
Počasí
 
14:15
Dobrodružství před kamerou (12)
 
15:15
Valašské tance z Rožnovska: Rožnovské slavnosti 2019
 
16:15
Noční univerzita: Mons. František Radkovský - Turínské plátno
 !
17:20
Po stopách Ježíše Krista: Stalo se ... (1)
 
17:55
Počasí
 
18:00
Sedmihlásky: Ta naša Anča (77)
 
18:05
Cirkus Noeland: Roberto, Kekulín a dvojník (30)
 
18:30
Animované biblické příběhy: David a Goliáš
 
18:55
Strýček Emu: Měsíček
 
19:10
Poutník
 
19:50
Přejeme si …
 P !
20:05
Labyrint světa: na motivy Jana Ámose Komenského
 P !
21:20
15 let s NOE - slavíme s Vámi: 1. část
 
22:55
Obrys obrazu
 
23:40
20 let Akademie Václava Hudečka: Luhačovice
 
0:00
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
0:20
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů