Program televize Noe na pondělí 19.7.2021

 
6:05
Cesta k andělům: Jaroslav Max Kašparů - psychiatr a trvalý jáhen (13)
 
6:50
Putování modrou planetou: Austrálie
 
7:35
CampFest 2018
 
8:25
Salesiánské dílo v Rumunsku a v Moldavské republice
 !
9:00
Moudrost mnichů: Chyby a hříchy
 P
9:15
Počasí
 
9:20
Papež František: Můj život
 !
10:10
Outdoor Films s Miloslavem Doležalem: Cesta za snem (11)
 
11:40
Počasí
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 
12:05
Duchovní menu: Záznam primiční mše svaté P. Jana Slavíka
 
13:15
V pohorách po horách: Šostýnské vrchy - Podbeskydská pahorkatina (77)
 
13:25
První křesťané: Velikáni víry - Svatý Augustin
 
14:00
Počasí
 
14:05
Noční univerzita: Mgr. Jan Špilar - Církevní právo - rozvod
 
15:15
Nededza
 
15:40
Víra do kapsy: Jak se neunavit z dobra
 
16:00
Brazilci
 
17:35
Mwebare kwija - Klinika v buši
 
17:55
Počasí
 
18:00
Sedmihlásky: Ztratila sem fěrtůšek (62)
 
18:05
Maminčiny pohádky: Kukaččí vejce I. (1)
 
18:15
Cenakolo: svědectví o Lásce, milosrdenství a přátelství
 
18:55
Výběr z vystoupení kapel na Mohelnickém dostavníku 2019
 
19:30
Církev za oponou: Předmanželský sex
 
19:50
Přejeme si …
 !
20:05
Biblická studna
 
21:05
ARTBITR - Kulturní magazín: s Michelle Moran (5)
 
21:20
Moudrost mnichů: Chyby a hříchy
 !
21:35
Putování po evropských klášterech: Modré sestry ze Steylu - o životním poslání
 
22:05
Kulatý stůl: Workoholismus na vzestupu?
 
23:40
Historie sklářství v Karolince
 
0:05
Radovan Lukavský stoletý: Život legendárního herce z pohledu jeho blízkých
 
0:40
Mladí salesiánští misionáři 2017 - Argentina - Mapučové
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na úterý 20.7.2021

 
6:05
Cesta k andělům: František Lízna - jezuita (14)
 
6:45
Primášské žezlo: MHF Musica Pura
 
8:10
Noční univerzita: P. Bogdan Stepien - Boží radost v nás
 
9:00
Moudrost mnichů: Ctnosti a přednosti
 P
9:15
Počasí
 
9:20
Myanmar: na stejné cestě
 
9:50
Rok vína
 !
10:15
Silvestr v karanténě
 
11:30
Počasí
 
11:40
Sedmihlásky: Ztratila sem fěrtůšek (62)
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 
12:05
Duchovní menu: Záznam mše svaté z Katolické charismatické konference 2019
 
13:20
Generace naděje: Příběhy dětí Mary´s Meals
 
14:00
Počasí
 
14:05
Na pořadu rodina: Pěstounská rodina (13)
 
15:05
Přírodní památka Turkov: Mokřad uprostřed velkoměsta
 
15:35
Hlubinami vesmíru s dr. Martinem Ferusem, astrochemie 1. díl
 !
16:25
Muzikanti hrajte: Doubravanka
 
17:25
Zambijský Bambo
 
17:55
Počasí
 
18:00
Sedmihlásky: Ztratila sem fěrtůšek (62)
 
18:05
Maminčiny pohádky: Kukaččí vejce II. (2)
 
18:15
Cirkus Noeland: Roberto, Kekulín a šťastný den (29)
 
18:45
Animované biblické příběhy: Samuel
 
19:10
Strýček Emu: Kladivo
 
19:23
V pohorách po horách: Zakarpatská Ukrajina - Boržava (63)
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 20. 7. 2021
 
19:50
Přejeme si …
 P !
20:05
Obrys obrazu
 
20:50
Neboj se doplout aneb Umění doprovázet: Nelze sloužit Bohu i mamonu (2)
 
21:10
Moudrost mnichů: Ctnosti a přednosti
 
21:25
Věk reforem: Náboženské války (9)
 !
22:05
Expedice Rembaranka 1969
 
23:05
Terra Santa News: 14. 7. 2021
 
23:30
Koncert a cappella: Podzimní festival duchovní hudby 2015
 
0:25
Krajané z Gerníku
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na středu 21.7.2021

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 20. 7. 2021
 
6:25
Noční univerzita: Mgr. Jan Špilar - Církevní právo - rozvod
 
7:35
Chodské slavnosti 2020: Postřekov a Mrákov
 !
9:00
Moudrost mnichů: Umění milovat sám sebe i ostatní
 P
9:15
Počasí
 
9:20
Výpravy do divočiny: Šelmy hledají domov
 !
10:55
Kmochův Kolín 2019: Dechový orchestr mladých ZUŠ Jeseník
 
11:40
Počasí
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 L
12:50
Živě s Noe speciál: Jsme s lidmi zasaženými tornádem
 
13:05
Neřež na Folkových prázdninách
 
14:10
Počasí
 !
14:15
Hanácká svajba
 
15:10
Zpravodajské Noeviny: 20. 7. 2021
 
15:35
Kde končí Evropa I.: Balkán: Sarajevo, Bělehrad, Záhřeb
 
16:30
Jak potkávat svět: s Bohuslavem Matouškem (24)
 
17:55
Počasí
 
18:00
Sedmihlásky: Ztratila sem fěrtůšek (62)
 
18:05
Maminčiny pohádky: Modré z nebe (3)
 !
18:15
Animované příběhy velikánů dějin: Jana z Arku (1412 – 1431)
 
18:45
Velehradská zastavení: Díl 2. - Cyrilometodějská tradice v Olomouci
 
19:00
Zambie: Kazatelé na cestě
 P !
19:30
Terra Santa News: 21. 7. 2021
 
19:50
Přejeme si …
 !
20:05
Večer chval: Brno Worship (83)
 
21:10
Moudrost mnichů: Umění milovat sám sebe i ostatní
 !
21:25
Noční univerzita: Mons. František Radkovský - Turínské plátno
 
22:35
Turiec, region magických vod
 
23:00
První křesťané: Velikáni víry - Svatý Augustin
 
23:30
Klapka s doc. Mgr. Petrem Francánem
 
0:30
Santiago Gapp
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na čtvrtek 22.7.2021

 
6:05
Cesta k andělům: Miroslav Herold - jezuita (15)
 
7:00
Duchovní koncert - Dětský sbor Ostrava
 
8:00
Terra Santa News: 21. 7. 2021
 
8:20
Věk reforem: Náboženské války (9)
 !
9:00
Moudrost mnichů: Mistrova řehole
 P
9:15
Počasí
 
9:20
Sedm dní na hoře TÁBOR
 !
10:05
Kulatý stůl: Dění v Medžugorji již 40 let
 
11:40
Počasí
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 
12:05
Duchovní menu: Záznam Mše svatá z chrámu Sv. Anny v Jeruzalémě, Národní pouť do Svaté země
 
13:15
V pohorách po horách: Sokolie (8)
 
13:25
Ve službě Šuárů
 
14:00
Počasí
 !
14:05
Zpívá celá dědina: Dolní Bojanovice
 
15:35
Vitráže v kapli Ducha svatého
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 20. 7. 2021
 
16:20
Outdoor Films s Romanem Vehovským: Cestou osudu a náhody (7 let na cestách autostopem) (12)
 
17:55
Počasí
 
18:00
Sedmihlásky: Ztratila sem fěrtůšek (62)
 
18:05
Maminčiny pohádky: O červeném balónku (4)
 P
18:15
Večeře u Slováka: 17. neděle v mezidobí
 
18:40
Online pouť Mary´s Meals
 
19:50
Přejeme si …
 !
20:05
Cvrlikání: David Stypka & Bandjeez (53)
 
21:15
Moudrost mnichů: Mistrova řehole
 
21:30
Putování po evropských klášterech: Benediktinky Oosterhout
 
22:00
Jde o život: Hlavně chtít odvážně a moc (1)
 
23:35
Metr od Svatosti (1)
 
0:05
Harfa Noemova
 
0:30
Obchod s migranty
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pátek 23.7.2021

 
6:05
Cesta k andělům: Osamu Okamura - architekt (16)
 
6:50
Vitajte u nás: Rožnovské slavnosti 2019
 
7:35
Po volání: s františkánkami v Olomouci
 
8:35
Duchovní malby: Andělé (1)
 !
9:00
Moudrost mnichů: Ponoření se do...
 P
9:15
Počasí
 
9:20
ARTBITR - Kulturní magazín: s Michelle Moran (5)
 
9:35
Do varu s Maxem Kašparů: Krize životních hodnot (3)
 !
9:55
Chaplin se vrací z flámu
 
10:25
Biblická studna
 
11:30
Počasí
 
11:40
Sedmihlásky: Ztratila sem fěrtůšek (62)
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 P
12:05
Duchovní menu
 
13:15
ARTBITR- Kulturní magazín: Setkání se Zrzavým
 
13:25
O Mysu dobré naděje
 
13:40
Víra do kapsy: Radost lásky
 
14:00
Počasí
 
14:05
Kde končí Evropa II.: Balkán: Balkán, Turecko a Evropa
 
15:00
Na pořadu rodina: Pěstounská rodina (13)
 !
16:00
Výpravy do divočiny: Na motýlích křídlech
 
17:05
Obrys obrazu
 
17:30
750 let Ostravou
 
17:55
Počasí
 
18:00
Sedmihlásky: Ztratila sem fěrtůšek (62)
 
18:05
Maminčiny pohádky: O Heřmanovi a jedovatém býlí II. (6)
 
18:15
Z kraje pod Buchlovem: Pohádky a pověsti
 
19:15
Don Bosko, světec který hrával fotbal
 
19:40
V pohorách po horách: Šostýnské vrchy - Podbeskydská pahorkatina (77)
 
19:50
Přejeme si …
 !
20:05
Kulatý stůl: Za rok v Jeruzalémě? (o duchovních cestách do Svaté země)
 
21:40
Moudrost mnichů: Ponoření se do...
 !
21:55
Jak potkávat svět: s Josefem Zajíčkem (26)
 
23:20
Klapka: s Markem Pospíšilem
 
0:05
Naše Horní Lideč
 
0:55
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na sobotu 24.7.2021

 
6:05
Cesta k andělům: Haig Utidjian - dirigent (17)
 
7:00
Sedm dní na hoře TÁBOR
 
7:45
Sedmihlásky: Ztratila sem fěrtůšek (62)
 
7:50
Cirkus Noeland: Roberto, Kekulín a šťastný den (29)
 !
8:20
Animované biblické příběhy: Samuel
 
8:50
Modrý medvídek
 
9:05
Animované příběhy velikánů dějin: Jana z Arku (1412 – 1431)
 P
9:40
Počasí
 
9:45
GOODwillBOY VII. (1)
 
10:20
V posteli POD NEBESY V. (8)
 P
11:10
Flešbeky - Godzone podcast
 
11:40
Počasí
 P
11:45
Přejeme si …
 
12:00
Angelus Domini
 
12:05
Jde o život: Hlavně chtít odvážně a moc (1)
 
13:40
Metr od Svatosti (2)
 
14:10
Počasí
 !
14:15
U NÁS aneb od cimbálu o lidové kultuře: Folk it - lidový tanec netradičně (161)
 
15:15
Lidé a město
 
15:55
Ateliér užité modlitby: Marek Orko Vácha a P. Mgr. Roman Frič
 
16:55
Robert Křesťan & Druhá tráva na Mohelnickém Folk-Festu 2020
 
18:00
Počasí
 
18:05
První křesťané: Mniši, panny a poustevníci
 !
18:35
Mobil
 
19:35
Cyrilometodějské dny Těrchová 2020
 
19:50
Přejeme si …
 !
20:05
Dobrodružství před kamerou (11)
 
21:05
Chaplin šumařem
 
21:30
S Bohem pro lidi
 !
22:05
Magdaléna, zbavená hanby
 
23:30
Koncert skupiny KAMELOT
 
1:25
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na neděli 25.7.2021

 
6:05
Cesta k andělům: Dominika Bohušová - sestra dominikánka (18)
 
7:00
Kmochův Kolín 2019: Dechový orchestr ZUŠ Vl. Ambrose Prostějov
 
7:40
Cvrlikání: Pavlína Jíšová (18)
 
8:50
Církev za oponou: Předmanželský sex
 P
9:10
Počasí
 
9:15
ARTBITR - Kulturní magazín: Vzpomínka na prof. Františka Dvořáka (8)
 
9:30
Večeře u Slováka: 17. neděle v mezidobí
 L !
10:00
Mše svatá
 
11:10
V pohorách po horách: Křížový vrch - Adršpašské skály (92)
 
11:20
Poutníci času: s Miroslavem Hamplem
 
11:40
Počasí
 P
11:45
Přejeme si …
 L !
12:00
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
12:20
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne
 
13:00
Muzikanti hrajte: Boršičanka Antonína Koníčka
 
14:10
Počasí
 
14:15
Dobrodružství před kamerou (12)
 
15:15
Valašské tance z Rožnovska: Rožnovské slavnosti 2019
 
16:15
Noční univerzita: Mons. František Radkovský - Turínské plátno
 !
17:20
Po stopách Ježíše Krista: Stalo se ... (1)
 
17:55
Počasí
 
18:00
Sedmihlásky: Ta naša Anča (77)
 
18:05
Cirkus Noeland: Roberto, Kekulín a dvojník (30)
 
18:30
Animované biblické příběhy: David a Goliáš
 
18:55
Strýček Emu: Měsíček
 
19:10
Poutník
 
19:50
Přejeme si …
 P !
20:05
Labyrint světa: na motivy Jana Ámose Komenského
 P !
21:20
15 let s NOE - slavíme s Vámi: 1. část
 
22:55
Obrys obrazu
 
23:40
20 let Akademie Václava Hudečka: Luhačovice
 
0:00
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
0:20
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů