Program televize Noe na pondělí 30.8.2021

 
6:05
Cesta k andělům: Miloslav Vlk
 
7:00
Kmochův Kolín 2019: Monsterkoncert blok B a FINÁLE
 
7:55
Klapka: s Janou Hnilicovou
 P
9:00
Počasí
 !
9:05
Outdoor Films s Rastislavem Hatiarem a Jurajem Prágerem: Slepá důvěra (46)
 
10:40
Harfa Noemova: NF Impuls – A. Dvořák
 
11:05
Na La Salettě s Boženou Rajnušovou
 
11:30
Počasí
 
11:40
Sedmihlásky: Já su malý dráteníček (65)
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 P
12:05
Duchovní menu: Záznam mše svaté z kostela sv. Václava, KCHK 2021
 
13:20
Indie: Jeden
 
13:50
Počasí
 
14:00
Živě s Noe: Turínské plátno s Mons. Františkem Radkovským
 
14:35
Mnišství - příběhy lidí a pouští: Jeruzalém a Gaza
 
15:25
Ve službě Šuárů
 !
16:00
Noční univerzita: Marek Jan Štěpán - Sakrální stavby
 
17:20
Poutníci času: s Pavlem Kuruštou
 
17:35
Víra do kapsy: Augustin a Tomáš. Jak hledali Boha?
 
17:55
Počasí
 
18:00
Sedmihlásky: Já su malý dráteníček (65)
 
18:05
Modrý medvídek
 
18:20
Marien na Mohelnickém dostavníku 2012
 
18:45
Mixtékové - Mezi náboženstvím a tradicí
 
19:10
Vzdělanost - Otec Miroslav
 
19:25
Obrys obrazu
 
19:50
Přejeme si …
 L !
20:05
K jádru věci: s Alexandrou Alvarovou
 
21:10
ARTBITR- Kulturní magazín: na Svatbě Broučků
 P
21:20
Setkání: Ondřej Benešík - kaple ve Strání (1)
 P !
21:30
Nebe nad hlavou
 
21:55
Padající andělé
 
22:20
Ilaria Graziano & Francesco Forni na Folkových prázdninách
 
22:55
Živě s Noe: Turínské plátno s Mons. Františkem Radkovským
 
23:30
Kulatý stůl: Rizika závislostí
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na úterý 31.8.2021

 
6:05
Cesta k andělům: Lucie Výborná - publicistka
 
6:55
Don Bosko, světec který hrával fotbal
 !
7:25
Outdoor Films s Pavlem Klegou: Stopem do Afriky (102)
 P
9:00
Počasí
 
9:05
Výpravy do divočiny: Ochrana velryb
 !
10:05
Jako sa Trenčani s logdavnom pasuvali: MFF Myjava 2021 online
 
10:30
Noční univerzita: P. Dr. Zbigniew Czendlik - Zbigniewove nesmysly
 
11:30
Setkání: Ondřej Benešík - kaple ve Strání (1)
 
11:40
Počasí
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 P
12:05
Duchovní menu: Záznam mše svaté z Celostátního setkání mládeže Olomouc 2017
 
13:20
Sám o sobě: Myšlenky otce kardinála Tomáše Špidlíka
 
14:00
Za obzorem: Ladislav Špaček
 
14:30
Počasí
 !
14:35
Jak potkávat svět: s Kristinou a Martinem Kasíkovými (83)
 
16:00
Ceferino Jiménez Malla - Cikán v nebi
 
16:30
Muzikanti hrajte: Doubravanka
 
17:30
Přehrada Kružberk 1957 - 2017: videodokument o rekonstrukci vodního díla
 
17:55
Počasí
 
18:00
Sedmihlásky: Já su malý dráteníček (65)
 
18:05
Tajemství krystalu
 
18:20
Cirkus Noeland: Roberto, Kekulín a Noemova archa (14)
 
18:40
Animované biblické příběhy: Ester
 
19:05
Můj chrám: Pavel Svoboda, la Cathédrale de Strasbourg, Štrasburg
 P
19:30
Zpravodajské Noeviny: 31. 8. 2021
 
19:50
Přejeme si …
 !
20:05
Kristovy stopy v Římě
 
20:55
Neboj se doplout aneb Umění doprovázet: Být nositelem pokoje (8)
 
21:15
Pražská Loreta
 
21:40
Zpravodajské Noeviny: 31. 8. 2021
 
22:05
Po stopách Ježíše Krista: Blahoslavenství (6)
 !
22:35
Má vlast: Vyšehrad
 
23:45
Za obzorem: Ladislav Špaček
 
0:20
Tajemství Jana Pavla II.: Z Fatimy k pádu komunismu
 
1:05
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na středu 1.9.2021

 
6:05
Cesta k andělům: Tomáš Holub
 
6:55
Zpravodajské Noeviny: 31. 8. 2021
 
7:15
ARTBITR- Kulturní magazín: s Janem Oulíkem
 
7:30
Jak ji znáte?!: MFF Strážnice 2021
 L
9:00
Živě s Noe
 L !
9:10
Generální audience papeže Františka
 P
9:55
Počasí
 
10:20
20 let Akademie Václava Hudečka: Luhačovice
 
10:40
Legenda jménem Vesmír: DCŽM Vesmír
 
10:50
Milosrdní bratři v Čechách a na Moravě
 
11:30
Počasí
 L
11:35
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Chiara Luce Badano - Neobyčejný příběh obyčejné dívky
 
13:35
Zpravodajské Noeviny: 31. 8. 2021
 L
14:00
Za obzorem: Hurá do školy
 
14:30
Počasí
 
14:35
Víra do kapsy: Proč a jak rozlišovat?
 
14:50
Ateliér užité modlitby: Marek Orko Vácha a Jiří Motáček
 
16:00
Josef a jeho bratři
 
16:50
K jádru věci: s Alexandrou Alvarovou
 
17:55
Počasí
 P
18:00
Živě s Noe
 
18:15
Sedmihlásky: Já su malý dráteníček (65)
 
18:20
Měsíční země
 
18:35
Animované příběhy velikánů dějin: Benjamin Franklin (1706 – 1790)
 
19:05
O zaniklé Karvinné
 
19:50
Přejeme si …
 L !
20:05
Adorace: s P. Leošem Ryškou SDB
 P !
21:05
Setkání: MUDr. Tom Philipp - kostel Nanebevzetí Panny Marie v Praze-Modřanech (2)
 
21:15
Ruce Panny Marie
 !
22:40
Noční univerzita: P. Vojtěch Kodet - Odpuštění
 
23:20
Generální audience papeže Františka
 
23:45
Za obzorem: Hurá do školy
 
0:20
Mnišství - příběhy lidí a pouští: Jeruzalém a Gaza
 
1:10
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na čtvrtek 2.9.2021

 
6:05
Cesta k andělům: Táňa Fischerová - herečka a politička
 !
7:00
U NÁS aneb Od cimbálu o lidové kultuře: Tanec a čas - o životním díle Františka Bonuše (159)
 
8:25
Po stopách Ježíše Krista: Blahoslavenství (6)
 L
9:00
Živě s Noe
 P
9:15
Počasí
 
9:20
Kulatý stůl: Premonstráti slaví…
 
10:55
Kmochův Kolín 2019: Severočeská harmonie města Štětí
 
11:20
Setkání: MUDr. Tom Philipp - kostel Nanebevzetí Panny Marie v Praze-Modřanech (2)
 
11:30
Počasí
 L !
11:35
Živě s Noe: Svatováclavský hudební festival 2021
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:55
Maďarský hudební temperament: Svatováclavský hudební festival 2019
 L !
14:00
Za obzorem: 30 let Bigy Ostrava
 
14:30
Počasí
 
14:35
Generální audience papeže Františka
 
14:55
Klapka: s Martem Eslemem
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 31. 8. 2021
 
16:20
Biblická studna
 P
17:25
Večeře u Slováka: 23. neděle v mezidobí
 
17:55
Počasí
 P
18:00
Živě s Noe
 P !
18:15
Ovečky: 23. neděle v mezidobí
 
18:40
Sedmihlásky: Já su malý dráteníček (65)
 
18:45
Černý pták
 
19:00
Guatemala - Lidé kukuřičných polí
 P
19:30
Zpravodajské Noeviny: 2. 9. 2021
 
19:50
Přejeme si …
 !
20:05
Jak potkávat svět: se Sborovým studiem Permoník (73)
 
21:30
Za obzorem: 30 let Bigy Ostrava
 P !
22:05
Pod lampou: Co nás čeká na podzim?
 
0:10
Zpravodajské Noeviny: 2. 9. 2021
 
0:30
Zambie: Kazatelé na cestě
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pátek 3.9.2021

 
6:05
Cesta k andělům: Jan Graubner - arcibiskup olomoucký a metropolita moravský
 
7:00
Zpravodajské Noeviny: 2. 9. 2021
 
7:20
Výpravy do divočiny: Na motýlích křídlech
 
8:25
Ján Miho - heligonkář a folklorista
 L
9:00
Živě s Noe
 P
9:15
Počasí
 
9:20
Dáváme lidem naději: Charita Valašské Meziříčí a její činnost
 
10:00
ARTBITR- Kulturní magazín: na Svatbě Broučků
 !
10:15
K jádru věci: s Alexandrou Alvarovou
 
11:17
Odkaz předků: Kněžpole (6)
 
11:30
Počasí
 L !
11:35
Živě s Noe: Sdílená péče o dítě s autismem
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 !
12:50
O Markétě – Chodské oratorium: Chodské slavnosti 2014
 L !
14:00
Za obzorem: Podzimní festival duchovní hudby 2021
 
14:30
Počasí
 
14:35
Duchovní malby: Zmrtvýchvstání
 
15:00
Noční univerzita: Moudrost ve stáří - Prof. PhDr. Jaro Křivohlavý CSc.
 
15:45
V pohorách po horách: Mužský a Příhrazy (Český ráj)
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 2. 9. 2021
 
16:20
Princ, který si vybral Dona Boska
 
17:05
Kristovy stopy v Římě
 
17:55
Počasí
 P
18:00
Živě s Noe
 
18:15
Sedmihlásky: Já su malý dráteníček (65)
 
18:20
Kouzelný cylindr
 !
18:33
Poutník
 
19:13
Víra do kapsy: Jak zvládat stres
 
19:25
Historie a současnost Matice svatohostýnské
 
19:50
Přejeme si …
 L !
20:05
Noemova pošta: září 2021
 P !
21:15
Setkání: Hayato Okamura - Staroměstské náměstí v Praze (3)
 
21:25
Hans Frei
 
22:15
Outdoor Films s Pavlem Klegou: Stopem do Afriky (102)
 
23:50
Za obzorem: Podzimní festival duchovní hudby 2021
 
0:25
Na pomezí ticha a tmy
 
1:10
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na sobotu 4.9.2021

 
6:05
Cesta k andělům: Jana Sieberová - domácí hospice
 
6:55
Etiopie: Z každého kmene
 
7:25
Hrát si dovoleno
 
7:45
Animované příběhy velikánů dějin: Benjamin Franklin (1706 – 1790)
 
8:10
Cirkus Noeland: Roberto, Kekulín a Noemova archa (14)
 
8:32
Sedmihlásky: Já su malý dráteníček (65)
 
8:35
Animované biblické příběhy: Ester
 
9:00
Ovečky: 23. neděle v mezidobí
 P
9:30
Počasí
 !
9:40
Lucy Grimble (UK) - koncert: Festival UNITED - Vsetín 2019
 
10:35
Noční univerzita: Janette Oubrechtová - Ženy mocné, ženy křehké
 !
11:05
Flešbeky - Godzone podcast
 
11:40
Počasí
 P
11:45
Přejeme si …
 
12:00
Angelus Domini
 
12:05
Pod lampou: Co nás čeká na podzim?
 
14:10
Počasí
 
14:15
Setkání: Hayato Okamura - Staroměstské náměstí v Praze (3)
 
14:25
Bulharsko: Kořeny Romů
 
15:00
Mnišství - příběhy lidí a pouští: Z Východu na Západ
 
16:00
Šel gajdoš chudě do světa: Rožnovské slavnosti 2021
 
17:30
Zachraňme kostely: Kostel Nalezení sv. Kříže a kaple sv. Anny v Pelhřimově
 
17:55
Počasí
 L !
18:00
Mše svatá z kaple Telepace
 
18:55
Setkání: Ondřej Benešík - kaple ve Strání (1)
 
19:05
Nebe nad hlavou
 P !
19:30
V souvislostech - Tomáš Kocián: Humanitární pomoc v Afghánistánu
 
19:50
Přejeme si …
 P !
20:05
Hlubinami vesmíru s dr. Jiřím Grygarem, Žeň objevů 2020, 1. díl
 
20:50
V pohorách po horách: Stolové hory
 P
21:00
Mezi pražci: Září 2021 (98)
 !
21:50
Dvě koruny: Svatý, jakého svět neznal
 
23:25
Benefiční koncert s překvapením pro Nadační fond Betlém nenarozeným
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na neděli 5.9.2021

 
6:05
Cesta k andělům: Hana Scharffová - zahraniční zpravodajka ČT
 
6:55
Bačkorám navzdory: Alice v říši divů
 
7:07
Čičmianské tajemství
 
7:45
Večeře u Slováka: 23. neděle v mezidobí
 
8:15
Jak potkávat svět: se Sborovým studiem Permoník (73)
 P
9:40
Počasí
 
9:45
Setkání: MUDr. Tom Philipp - kostel Nanebevzetí Panny Marie v Praze-Modřanech (2)
 L !
10:00
Mše svatá z kaple Telepace
 
10:50
Zachraňme kostely: Kostel Nalezení sv. Kříže a kaple sv. Anny v Pelhřimově
 P !
11:15
Poutníci času: s Petrou Bučkovou
 
11:30
V pohorách po horách: Velký kotel - Jeseníky
 
11:40
Počasí
 P
11:45
Přejeme si …
 L !
12:00
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
12:20
V souvislostech - Tomáš Kocián: Humanitární pomoc v Afghánistánu
 P !
12:40
Než přijde zima
 
12:55
Zpravodajské Noeviny: 2. 9. 2021
 
13:15
V pohorách po horách: Vršatec - Bílé Karpaty (40)
 
13:25
Muzikanti hrajte
 
14:00
Počasí
 
14:05
Dvě koruny: Svatý, jakého svět neznal
 
15:35
Mezi pražci: Září 2021 (98)
 
16:25
Po stopách Ježíše Krista: Ty jsi Kristus ... (7)
 
17:00
Noční univerzita: P. Vojtěch Kodet - Odpuštění
 
17:40
ARTBITR- Kulturní magazín: na Svatbě Broučků
 
17:55
Počasí
 
18:00
Sedmihlásky: Vandrovala bleška (137)
 
18:05
Animované biblické příběhy: Jan Křtitel
 
18:35
Ovečky: 23. neděle v mezidobí
 P !
19:00
Strýček Emu: Začátek školního roku
 
19:13
Animované příběhy velikánů dějin: Benjamin Franklin (1706 – 1790)
 
19:40
Setkání: Hayato Okamura - Staroměstské náměstí v Praze (3)
 
19:50
Přejeme si …
 !
20:05
Putování tučňáků
 !
21:30
Benefiční koncert pro Nadaci Impuls: Praha, Emauzský klášter
 
23:05
Kristovy stopy v Římě
 
0:00
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
0:22
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne
 
1:05
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pondělí 6.9.2021

 
6:05
Cesta k andělům: Marie Retková - moderátorka
 
7:00
Sedm divů v Těrchové
 
7:35
Bazilika s tajemným světlem: Šlechtická a panovnická bazilika (1)
 
7:50
Mnišství - příběhy lidí a pouští: Z Východu na Západ
 
8:45
V pohorách po horách: Stolové hory
 P
9:00
Počasí
 !
9:05
Outdoor Films s Miroslavem Haluzou: Cestovatel a filmař v jedné osobě (47)
 
10:40
Oživení studené války?
 
11:10
BET LECHEM - vnitřní domov: Miloš Bok - dirigent a skladatel (37)
 
11:30
Počasí
 
11:35
V pohorách po horách: Chabenec - Nízké Tatry
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L !
12:05
Mše svatá
 
12:50
Biblická studna
 
14:00
Za obzorem: Herečka Magdalena Tkačíková
 
14:35
Počasí
 
14:40
Eucharistie: Svatební hostina
 
15:10
Jak potkávat svět: s Pavlem Štulírem a CM Husličky ZUŠ v Uh. Hradišti (63)
 
16:30
V souvislostech - Tomáš Kocián: Humanitární pomoc v Afghánistánu
 
16:50
Manželská setkání
 P !
17:00
Noční univerzita: prof. Pavel Kalina - Jak pandemie utvářely naše města
 
17:55
Počasí
 
18:00
V pohorách po horách: Dráteníčky
 
18:10
Sedmihlásky: Vandrovala bleška (137)
 
18:15
Prosperova kniha
 
18:30
Církev za oponou: Křesťanské hodnoty
 
18:45
Poutníci času: s Petrou Bučkovou
 
19:00
BlueGate na Mohelnickém dostavníku 2012
 
19:24
Než přijde zima
 
19:39
Se salesiány na jihu Madagaskaru: FADY - Po stopách náboženské tradice malgašského národa
 
19:54
Přejeme si …
 L !
20:05
K jádru věci: s Janem Hartlem
 P !
21:10
Setkání: Nina Nováková - kostel Nanebevzetí Panny Marie ve Staré Boleslavi (4)
 
21:20
Poletuchy: na skok do Hradce
 
22:10
Noemova pošta: září 2021
 
23:15
Cvrlikání: Huménečko (75)
 
0:25
Za obzorem: Herečka Magdalena Tkačíková
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na úterý 7.9.2021

 
6:05
Cesta k andělům: Jiří Sláma - historik
 
6:55
Skryté poklady: Olga
 
7:25
Benefiční koncert pro Nadaci Impuls: Praha, Emauzský klášter
 L
9:00
Živě s Noe
 P
9:15
Počasí
 
9:20
V souvislostech - Tomáš Kocián: Humanitární pomoc v Afghánistánu
 
9:45
Etiopie: Z každého kmene
 !
10:15
Noční univerzita: P. Vojtěch Kodet - Odpuštění
 
10:55
Bible pro Severní Koreu
 
11:30
Počasí
 L
11:35
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Setkání: Nina Nováková - kostel Nanebevzetí Panny Marie ve Staré Boleslavi (4)
 
13:00
Made in Ružomberok
 
13:40
Hovory z Rekovic: Alena Mornštajnová
 P !
14:00
Živý kongres: Mezinárodní eucharistický kongres 2021
 
14:35
Počasí
 
14:40
Eucharistie: Chléb a ryby
 
15:10
Nebe nad hlavou
 
15:35
Zachraňme kostely: Kostel svatého Víta v Zahrádce
 
16:00
Muzikanti hrajte
 
16:30
Papež František a jeho umění vést
 
17:20
Bělorusko – Květ mezi trny
 
17:55
Počasí
 P
18:00
Živě s Noe
 
18:10
Sedmihlásky: Vandrovala bleška (137)
 
18:15
Animované biblické příběhy: Jan Křtitel
 
18:45
Purpurová perla
 
19:00
Animované příběhy velikánů dějin: Benjamin Franklin (1706 – 1790)
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 7. 9. 2021
 
19:50
Přejeme si …
 !
20:05
Milion hostií
 
21:10
Štětcem a píšťalou
 
21:30
Živý kongres: Mezinárodní eucharistický kongres 2021
 
22:05
Po stopách Ježíše Krista: Ty jsi Kristus ... (7)
 !
22:35
Má vlast: Náměšť na Hané
 
0:00
Ateliér užité modlitby: Marek Orko Vácha a Martin Staněk
 
1:05
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na středu 8.9.2021

 
6:05
Cesta k andělům: Simona Postlerová - herečka
 
7:00
Zpravodajské Noeviny: 7. 9. 2021
 
7:20
Noční univerzita: prof. Pavel Kalina - Jak pandemie utvářely naše města
 
8:20
Hlubinami vesmíru s dr. Jiřím Grygarem, Žeň objevů 2020, 1. díl
 L
9:00
Živě s Noe
 P
9:10
Počasí
 L !
9:15
Generální audience papeže Františka
 
10:25
Kambodža pohledem zblízka
 
10:50
Dopisy z rovníku
 
11:30
Počasí
 L
11:35
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Zpravodajské Noeviny: 7. 9. 2021
 
13:10
Turiec, region magických vod
 
13:33
Léta letí k andělům: Jaroslav Jáchym Šimek OPraem - opat želivského kláštera (64)
 L !
14:00
Živý kongres: Mezinárodní eucharistický kongres 2021
 
14:30
Počasí
 
14:35
Eucharistie: Kráčet po vodě
 
15:05
Šel gajdoš chudě do světa: Rožnovské slavnosti 2021
 
16:35
K jádru věci: s Janem Hartlem
 
17:40
Počasí
 P
17:45
Živě s Noe
 L !
18:00
Pietní akt za zesnulé hasiče: kostel sv. Mikuláše, Praha-Malá Strana
 
19:00
Rozlomená pečeť
 
19:13
Strýček Emu: Začátek školního roku
 
19:25
Sedmihlásky: Vandrovala bleška (137)
 P !
19:30
Terra Santa News: 8. 9. 2021
 
19:50
Přejeme si …
 !
20:05
Adorace: Záznam sobotní vigílie z CSM 2017 Olomouc.
 P !
21:15
Setkání: MUDr. Vít Kaňkovský - křížová cesta u Mysliboře (5)
 
21:30
V pohorách po horách: Veľká Chochuľa - Nízké Tatry
 
21:40
Živý kongres: Mezinárodní eucharistický kongres 2021
 P !
22:15
Noční univerzita: Mons. Dominik kardinál Duka, OP - Pojetí člověka v biblické zvěsti
 
22:55
Generální audience papeže Františka
 
23:15
Mnišství - příběhy lidí a pouští: Z Východu na Západ
 
0:10
Letem jazzem: poznáváme blues (9)
 
1:10
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na čtvrtek 9.9.2021

 
6:05
Cesta k andělům: Alena Povolná - překladatelka
 
7:00
Bělorusko – Květ mezi trny
 
7:30
Silva Gabreta: Jak se rodí šumavský horský les
 
8:00
Terra Santa News: 8. 9. 2021
 
8:25
Po stopách Ježíše Krista: Ty jsi Kristus ... (7)
 L
9:00
Živě s Noe
 P
9:15
Počasí
 !
9:20
Noemova pošta: září 2021
 
10:25
Mezi pražci: Září 2021 (98)
 
11:15
Setkání: MUDr. Vít Kaňkovský - křížová cesta u Mysliboře (5)
 
11:30
Počasí
 L
11:35
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
V pohorách po horách: Stolové hory
 
13:00
Sierra Leone: Ježíš v ulicích
 
13:35
Generální audience papeže Františka
 P !
14:00
Živý kongres: Mezinárodní eucharistický kongres 2021
 
14:35
Počasí
 
14:40
Eucharistie: Zástupy a chléb
 
15:15
Hlubinami vesmíru s dr. Jiřím Grygarem, Žeň objevů 2020, 1. díl
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 7. 9. 2021
 
16:20
Cvrlikání: Malina Brothers & Kateřina García (77)
 
17:30
Léta letí k andělům: Jaroslav Šindelář - sochař a malíř (47)
 
17:55
Počasí
 P
18:00
Živě s Noe: Karel Růžička, Divadlo loutek Ostrava
 
18:15
Svatá Kateřina Sienská
 
18:40
Sedmihlásky: Vandrovala bleška (137)
 
18:45
Kočičí ostrov
 P !
19:00
Večeře u Slováka: 24. neděle v mezidobí
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 9. 9. 2021
 
19:50
Přejeme si …
 P !
20:05
U NÁS aneb Od cimbálu o lidové kultuře: 3SVĚTY Tomáše Koláčka (164)
 
21:30
Živý kongres: Mezinárodní eucharistický kongres 2021
 !
22:05
Pod lampou: Co se stalo v Afgánistánu a co to znamená pro Evropu
 
23:20
Na pomezí ticha a tmy
 
0:10
Zpravodajské Noeviny: 9. 9. 2021
 
0:30
Probuzení Haiti
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pátek 10.9.2021

 
6:05
Cesta k andělům: Alexander Tomský - politolog
 
7:00
Zpravodajské Noeviny: 9. 9. 2021
 
7:20
Ateliér užité modlitby: Marek Orko Vácha a Martin Staněk
 
8:25
O kom, o čem: Profesor Rudolf Haša
 L
9:00
Živě s Noe
 P
9:15
Počasí
 
9:20
Na úsvitu společných dějin
 
9:50
Cesta štědrosti
 !
10:25
K jádru věci: s Janem Hartlem
 
11:30
Počasí
 L
11:35
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
BlueGate na Mohelnickém dostavníku 2012
 
13:15
Legenda jménem Vesmír: DCŽM Vesmír
 
13:22
Stíny nad Libavou
 L !
14:00
Živý kongres: Mezinárodní eucharistický kongres 2021
 
14:35
Počasí
 
14:40
Eucharistie: Já jsem Chléb života
 
15:15
Harfa Noemova: Josef Špaček hraje sólo
 
15:40
Víra do kapsy: Radost lásky
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 9. 9. 2021
 
16:20
Než přijde zima
 
16:50
Milion hostií
 
17:55
Počasí
 P
18:00
Živě s Noe
 
18:15
Sedmihlásky: Vandrovala bleška (137)
 
18:20
Země zelených pahorků
 
18:35
Výpravy do divočiny: Veterináři bez hranic
 
19:35
Poutníci času: s Blankou Matragi
 
19:50
Přejeme si …
 L !
20:05
Kulatý stůl: Jezuité dnes
 P
21:30
Setkání: MUDr. Romana Bělohlávková - Zelená hora (6)
 
21:40
Živý kongres: Mezinárodní eucharistický kongres 2021
 
22:15
Jak potkávat svět: s Petrou Alvarez Šimkovou (82)
 
23:45
V pohorách po horách: Moravský kras - Drahanská vrchovina
 
0:00
Klapka s …: Petrem Baranem (103)
 
1:20
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na sobotu 11.9.2021

 
6:05
Cesta k andělům: Jan Royt - prorektor Univerzity Karlovy a ikonograf a historik umění
 
7:00
Hriňovský kostelík na Islandu
 
7:30
Strýček Emu: Začátek školního roku
 
7:42
Animované biblické příběhy: Jan Křtitel
 
8:08
Sedmihlásky: Vandrovala bleška (137)
 
8:12
Svatá Kateřina Sienská
 
8:35
Animované příběhy velikánů dějin: Benjamin Franklin (1706 – 1790)
 P
9:05
Počasí
 
9:10
Pošta pro Holuba: Žena v církvi
 !
9:20
Koncert - Martin Smith (UK): Festival United UNITED 2019
 
10:35
Církev za oponou: Celibát
 
10:50
Noční univerzita: Pavel Raus - Život mimo internet
 
11:40
Počasí
 P
11:45
Přejeme si …
 
12:00
Angelus Domini
 
12:05
Pod lampou: Co se stalo v Afgánistánu a co to znamená pro Evropu
 
13:20
Josef a jeho bratři
 
14:10
Počasí
 
14:15
Setkání: Nina Nováková - kostel Nanebevzetí Panny Marie ve Staré Boleslavi (4)
 
14:25
Eucharistie: Učení Boží
 
15:00
Opavská inspirace
 
15:15
Pěšky hezky česky: Svatojakubská cesta
 !
15:40
Chodníčky životů: Rožnovské slavnosti 2021
 
17:15
Řím, hlavní město víry: Prvotní církev (1)
 
17:55
Počasí
 L !
18:00
Mše svatá z kaple Telepace
 
18:50
Setkání: MUDr. Vít Kaňkovský - křížová cesta u Mysliboře (5)
 L !
19:00
Zprávy z Budapešti: Mezinárodní eucharistický kongres 2021
 P !
19:30
V souvislostech - Michal Kaderka: Vliv pandemie na školství
 
19:50
Přejeme si …
 P !
20:05
Dobrodružství před kamerou (25)
 
20:55
Pěšky hezky česky: Svatojakubská cesta
 !
21:15
Mise
 
23:15
V pohorách po horách: Ostaš - Policko
 
23:25
Gramofon: aneb Hledáme písničku pro všední den (2)
 
0:30
Santiago Gapp
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na neděli 12.9.2021

 
6:05
Cesta k andělům: Pavel Štěpánek – hispanista a historik umění – I. část
 
6:55
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne
 
7:38
Eucharistie: Tělo a krev Syna člověka
 
8:07
Večeře u Slováka: 24. neděle v mezidobí
 
8:30
Počasí
 
8:35
U NÁS aneb Od cimbálu o lidové kultuře: 3SVĚTY Tomáše Koláčka (164)
 
10:00
Setkání: MUDr. Romana Bělohlávková - Zelená hora (6)
 
10:10
Počasí
 P
10:15
Přejeme si …
 L !
10:30
Studio Mezinárodní eucharistický kongres 2021
 L !
11:30
Mše svatá na závěr Mezinárodního Eucharistického kongresu: Budapešť
 
13:30
V souvislostech - Michal Kaderka: Vliv pandemie na školství
 
13:50
Počasí
 
14:00
Dobrodružství před kamerou (25)
 L !
15:00
Studio František: Papež František na Slovensku
 L !
15:30
Přílet a oficiální přivítání na mezinárodním letišti v Bratislavě: Papež František na Slovensku
 L !
15:50
Studio František: Papež František na Slovensku
 L !
16:30
Ekumenické setkání na Apoštolské nunciatuře v Bratislavě: Papež František na Slovensku
 
17:25
V pohorách po horách: Poludňový Grúň - Malá Fatra
 
17:40
Počasí
 
17:45
Sedmihlásky: Stromečku březový (46)
 P !
17:50
Strýček Emu: Pilka
 
18:00
Animované biblické příběhy: Narodil se Král
 
18:30
Svatá Kateřina Sienská
 P !
18:55
Fuj je to!
 
19:50
Přejeme si …
 !
20:05
Motýlí cirkus
 !
20:27
Papež František: Můj život
 !
21:15
S nikým bych neměnila
 
22:00
Má vlast: Karlštejn (1)
 L !
22:30
Modlitba růžence z Fatimy
 
23:30
Po stopách Ježíše Krista: Bude křičet kamení (8)
 
0:00
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne
 
0:45
Obrys obrazu
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů