Program televize Noe na pondělí 6.9.2021

 
6:05
Cesta k andělům: Marie Retková - moderátorka
 
7:00
Sedm divů v Těrchové
 
7:35
Bazilika s tajemným světlem: Šlechtická a panovnická bazilika (1)
 
7:50
Mnišství - příběhy lidí a pouští: Z Východu na Západ
 
8:45
V pohorách po horách: Stolové hory
 P
9:00
Počasí
 !
9:05
Outdoor Films s Miroslavem Haluzou: Cestovatel a filmař v jedné osobě (47)
 
10:40
Oživení studené války?
 
11:10
BET LECHEM - vnitřní domov: Miloš Bok - dirigent a skladatel (37)
 
11:30
Počasí
 
11:35
V pohorách po horách: Chabenec - Nízké Tatry
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L !
12:05
Mše svatá
 
12:50
Biblická studna
 
14:00
Za obzorem: Herečka Magdalena Tkačíková
 
14:35
Počasí
 
14:40
Eucharistie: Svatební hostina
 
15:10
Jak potkávat svět: s Pavlem Štulírem a CM Husličky ZUŠ v Uh. Hradišti (63)
 
16:30
V souvislostech - Tomáš Kocián: Humanitární pomoc v Afghánistánu
 
16:50
Manželská setkání
 P !
17:00
Noční univerzita: prof. Pavel Kalina - Jak pandemie utvářely naše města
 
17:55
Počasí
 
18:00
V pohorách po horách: Dráteníčky
 
18:10
Sedmihlásky: Vandrovala bleška (137)
 
18:15
Prosperova kniha
 
18:30
Církev za oponou: Křesťanské hodnoty
 
18:45
Poutníci času: s Petrou Bučkovou
 
19:00
BlueGate na Mohelnickém dostavníku 2012
 
19:24
Než přijde zima
 
19:39
Se salesiány na jihu Madagaskaru: FADY - Po stopách náboženské tradice malgašského národa
 
19:54
Přejeme si …
 L !
20:05
K jádru věci: s Janem Hartlem
 P !
21:10
Setkání: Nina Nováková - kostel Nanebevzetí Panny Marie ve Staré Boleslavi (4)
 
21:20
Poletuchy: na skok do Hradce
 
22:10
Noemova pošta: září 2021
 
23:15
Cvrlikání: Huménečko (75)
 
0:25
Za obzorem: Herečka Magdalena Tkačíková
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na úterý 7.9.2021

 
6:05
Cesta k andělům: Jiří Sláma - historik
 
6:55
Skryté poklady: Olga
 
7:25
Benefiční koncert pro Nadaci Impuls: Praha, Emauzský klášter
 L
9:00
Živě s Noe
 P
9:15
Počasí
 
9:20
V souvislostech - Tomáš Kocián: Humanitární pomoc v Afghánistánu
 
9:45
Etiopie: Z každého kmene
 !
10:15
Noční univerzita: P. Vojtěch Kodet - Odpuštění
 
10:55
Bible pro Severní Koreu
 
11:30
Počasí
 L
11:35
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Setkání: Nina Nováková - kostel Nanebevzetí Panny Marie ve Staré Boleslavi (4)
 
13:00
Made in Ružomberok
 
13:40
Hovory z Rekovic: Alena Mornštajnová
 P !
14:00
Živý kongres: Mezinárodní eucharistický kongres 2021
 
14:35
Počasí
 
14:40
Eucharistie: Chléb a ryby
 
15:10
Nebe nad hlavou
 
15:35
Zachraňme kostely: Kostel svatého Víta v Zahrádce
 
16:00
Muzikanti hrajte
 
16:30
Papež František a jeho umění vést
 
17:20
Bělorusko – Květ mezi trny
 
17:55
Počasí
 P
18:00
Živě s Noe
 
18:10
Sedmihlásky: Vandrovala bleška (137)
 
18:15
Animované biblické příběhy: Jan Křtitel
 
18:45
Purpurová perla
 
19:00
Animované příběhy velikánů dějin: Benjamin Franklin (1706 – 1790)
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 7. 9. 2021
 
19:50
Přejeme si …
 !
20:05
Milion hostií
 
21:10
Štětcem a píšťalou
 
21:30
Živý kongres: Mezinárodní eucharistický kongres 2021
 
22:05
Po stopách Ježíše Krista: Ty jsi Kristus ... (7)
 !
22:35
Má vlast: Náměšť na Hané
 
0:00
Ateliér užité modlitby: Marek Orko Vácha a Martin Staněk
 
1:05
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na středu 8.9.2021

 
6:05
Cesta k andělům: Simona Postlerová - herečka
 
7:00
Zpravodajské Noeviny: 7. 9. 2021
 
7:20
Noční univerzita: prof. Pavel Kalina - Jak pandemie utvářely naše města
 
8:20
Hlubinami vesmíru s dr. Jiřím Grygarem, Žeň objevů 2020, 1. díl
 L
9:00
Živě s Noe
 P
9:10
Počasí
 L !
9:15
Generální audience papeže Františka
 
10:25
Kambodža pohledem zblízka
 
10:50
Dopisy z rovníku
 
11:30
Počasí
 L
11:35
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Zpravodajské Noeviny: 7. 9. 2021
 
13:10
Turiec, region magických vod
 
13:33
Léta letí k andělům: Jaroslav Jáchym Šimek OPraem - opat želivského kláštera (64)
 L !
14:00
Živý kongres: Mezinárodní eucharistický kongres 2021
 
14:30
Počasí
 
14:35
Eucharistie: Kráčet po vodě
 
15:05
Šel gajdoš chudě do světa: Rožnovské slavnosti 2021
 
16:35
K jádru věci: s Janem Hartlem
 
17:40
Počasí
 P
17:45
Živě s Noe
 L !
18:00
Pietní akt za zesnulé hasiče: kostel sv. Mikuláše, Praha-Malá Strana
 
19:00
Rozlomená pečeť
 
19:13
Strýček Emu: Začátek školního roku
 
19:25
Sedmihlásky: Vandrovala bleška (137)
 P !
19:30
Terra Santa News: 8. 9. 2021
 
19:50
Přejeme si …
 !
20:05
Adorace: Záznam sobotní vigílie z CSM 2017 Olomouc.
 P !
21:15
Setkání: MUDr. Vít Kaňkovský - křížová cesta u Mysliboře (5)
 
21:30
V pohorách po horách: Veľká Chochuľa - Nízké Tatry
 
21:40
Živý kongres: Mezinárodní eucharistický kongres 2021
 P !
22:15
Noční univerzita: Mons. Dominik kardinál Duka, OP - Pojetí člověka v biblické zvěsti
 
22:55
Generální audience papeže Františka
 
23:15
Mnišství - příběhy lidí a pouští: Z Východu na Západ
 
0:10
Letem jazzem: poznáváme blues (9)
 
1:10
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na čtvrtek 9.9.2021

 
6:05
Cesta k andělům: Alena Povolná - překladatelka
 
7:00
Bělorusko – Květ mezi trny
 
7:30
Silva Gabreta: Jak se rodí šumavský horský les
 
8:00
Terra Santa News: 8. 9. 2021
 
8:25
Po stopách Ježíše Krista: Ty jsi Kristus ... (7)
 L
9:00
Živě s Noe
 P
9:15
Počasí
 !
9:20
Noemova pošta: září 2021
 
10:25
Mezi pražci: Září 2021 (98)
 
11:15
Setkání: MUDr. Vít Kaňkovský - křížová cesta u Mysliboře (5)
 
11:30
Počasí
 L
11:35
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
V pohorách po horách: Stolové hory
 
13:00
Sierra Leone: Ježíš v ulicích
 
13:35
Generální audience papeže Františka
 P !
14:00
Živý kongres: Mezinárodní eucharistický kongres 2021
 
14:35
Počasí
 
14:40
Eucharistie: Zástupy a chléb
 
15:15
Hlubinami vesmíru s dr. Jiřím Grygarem, Žeň objevů 2020, 1. díl
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 7. 9. 2021
 
16:20
Cvrlikání: Malina Brothers & Kateřina García (77)
 
17:30
Léta letí k andělům: Jaroslav Šindelář - sochař a malíř (47)
 
17:55
Počasí
 P
18:00
Živě s Noe: Karel Růžička, Divadlo loutek Ostrava
 
18:15
Svatá Kateřina Sienská
 
18:40
Sedmihlásky: Vandrovala bleška (137)
 
18:45
Kočičí ostrov
 P !
19:00
Večeře u Slováka: 24. neděle v mezidobí
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 9. 9. 2021
 
19:50
Přejeme si …
 P !
20:05
U NÁS aneb Od cimbálu o lidové kultuře: 3SVĚTY Tomáše Koláčka (164)
 
21:30
Živý kongres: Mezinárodní eucharistický kongres 2021
 !
22:05
Pod lampou: Co se stalo v Afgánistánu a co to znamená pro Evropu
 
23:20
Na pomezí ticha a tmy
 
0:10
Zpravodajské Noeviny: 9. 9. 2021
 
0:30
Probuzení Haiti
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pátek 10.9.2021

 
6:05
Cesta k andělům: Alexander Tomský - politolog
 
7:00
Zpravodajské Noeviny: 9. 9. 2021
 
7:20
Ateliér užité modlitby: Marek Orko Vácha a Martin Staněk
 
8:25
O kom, o čem: Profesor Rudolf Haša
 L
9:00
Živě s Noe
 P
9:15
Počasí
 
9:20
Na úsvitu společných dějin
 
9:50
Cesta štědrosti
 !
10:25
K jádru věci: s Janem Hartlem
 
11:30
Počasí
 L
11:35
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
BlueGate na Mohelnickém dostavníku 2012
 
13:15
Legenda jménem Vesmír: DCŽM Vesmír
 
13:22
Stíny nad Libavou
 L !
14:00
Živý kongres: Mezinárodní eucharistický kongres 2021
 
14:35
Počasí
 
14:40
Eucharistie: Já jsem Chléb života
 
15:15
Harfa Noemova: Josef Špaček hraje sólo
 
15:40
Víra do kapsy: Radost lásky
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 9. 9. 2021
 
16:20
Než přijde zima
 
16:50
Milion hostií
 
17:55
Počasí
 P
18:00
Živě s Noe
 
18:15
Sedmihlásky: Vandrovala bleška (137)
 
18:20
Země zelených pahorků
 
18:35
Výpravy do divočiny: Veterináři bez hranic
 
19:35
Poutníci času: s Blankou Matragi
 
19:50
Přejeme si …
 L !
20:05
Kulatý stůl: Jezuité dnes
 P
21:30
Setkání: MUDr. Romana Bělohlávková - Zelená hora (6)
 
21:40
Živý kongres: Mezinárodní eucharistický kongres 2021
 
22:15
Jak potkávat svět: s Petrou Alvarez Šimkovou (82)
 
23:45
V pohorách po horách: Moravský kras - Drahanská vrchovina
 
0:00
Klapka s …: Petrem Baranem (103)
 
1:20
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na sobotu 11.9.2021

 
6:05
Cesta k andělům: Jan Royt - prorektor Univerzity Karlovy a ikonograf a historik umění
 
7:00
Hriňovský kostelík na Islandu
 
7:30
Strýček Emu: Začátek školního roku
 
7:42
Animované biblické příběhy: Jan Křtitel
 
8:08
Sedmihlásky: Vandrovala bleška (137)
 
8:12
Svatá Kateřina Sienská
 
8:35
Animované příběhy velikánů dějin: Benjamin Franklin (1706 – 1790)
 P
9:05
Počasí
 
9:10
Pošta pro Holuba: Žena v církvi
 !
9:20
Koncert - Martin Smith (UK): Festival United UNITED 2019
 
10:35
Církev za oponou: Celibát
 
10:50
Noční univerzita: Pavel Raus - Život mimo internet
 
11:40
Počasí
 P
11:45
Přejeme si …
 
12:00
Angelus Domini
 
12:05
Pod lampou: Co se stalo v Afgánistánu a co to znamená pro Evropu
 
13:20
Josef a jeho bratři
 
14:10
Počasí
 
14:15
Setkání: Nina Nováková - kostel Nanebevzetí Panny Marie ve Staré Boleslavi (4)
 
14:25
Eucharistie: Učení Boží
 
15:00
Opavská inspirace
 
15:15
Pěšky hezky česky: Svatojakubská cesta
 !
15:40
Chodníčky životů: Rožnovské slavnosti 2021
 
17:15
Řím, hlavní město víry: Prvotní církev (1)
 
17:55
Počasí
 L !
18:00
Mše svatá z kaple Telepace
 
18:50
Setkání: MUDr. Vít Kaňkovský - křížová cesta u Mysliboře (5)
 L !
19:00
Zprávy z Budapešti: Mezinárodní eucharistický kongres 2021
 P !
19:30
V souvislostech - Michal Kaderka: Vliv pandemie na školství
 
19:50
Přejeme si …
 P !
20:05
Dobrodružství před kamerou (25)
 
20:55
Pěšky hezky česky: Svatojakubská cesta
 !
21:15
Mise
 
23:15
V pohorách po horách: Ostaš - Policko
 
23:25
Gramofon: aneb Hledáme písničku pro všední den (2)
 
0:30
Santiago Gapp
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na neděli 12.9.2021

 
6:05
Cesta k andělům: Pavel Štěpánek – hispanista a historik umění – I. část
 
6:55
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne
 
7:38
Eucharistie: Tělo a krev Syna člověka
 
8:07
Večeře u Slováka: 24. neděle v mezidobí
 
8:30
Počasí
 
8:35
U NÁS aneb Od cimbálu o lidové kultuře: 3SVĚTY Tomáše Koláčka (164)
 
10:00
Setkání: MUDr. Romana Bělohlávková - Zelená hora (6)
 
10:10
Počasí
 P
10:15
Přejeme si …
 L !
10:30
Studio Mezinárodní eucharistický kongres 2021
 L !
11:30
Mše svatá na závěr Mezinárodního Eucharistického kongresu: Budapešť
 
13:30
V souvislostech - Michal Kaderka: Vliv pandemie na školství
 
13:50
Počasí
 
14:00
Dobrodružství před kamerou (25)
 L !
15:00
Studio František: Papež František na Slovensku
 L !
15:30
Přílet a oficiální přivítání na mezinárodním letišti v Bratislavě: Papež František na Slovensku
 L !
15:50
Studio František: Papež František na Slovensku
 L !
16:30
Ekumenické setkání na Apoštolské nunciatuře v Bratislavě: Papež František na Slovensku
 
17:25
V pohorách po horách: Poludňový Grúň - Malá Fatra
 
17:40
Počasí
 
17:45
Sedmihlásky: Stromečku březový (46)
 P !
17:50
Strýček Emu: Pilka
 
18:00
Animované biblické příběhy: Narodil se Král
 
18:30
Svatá Kateřina Sienská
 P !
18:55
Fuj je to!
 
19:50
Přejeme si …
 !
20:05
Motýlí cirkus
 !
20:27
Papež František: Můj život
 !
21:15
S nikým bych neměnila
 
22:00
Má vlast: Karlštejn (1)
 L !
22:30
Modlitba růžence z Fatimy
 
23:30
Po stopách Ježíše Krista: Bude křičet kamení (8)
 
0:00
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne
 
0:45
Obrys obrazu
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů