Program televize Noe na pondělí 13.9.2021

 
6:05
Cesta k andělům: Pavel Štěpánek – hispanista a historik umění – II. část (88)
 
6:40
Kambodža pohledem zblízka
 
7:05
Misie skrze svědectví - Slovensko
 
7:55
Hlubinami vesmíru s dr. Jiřím Grygarem, Žeň objevů 2020, 1. díl
 
8:40
V pohorách po horách: Spišská plesa - Vysoké Tatry (39)
 P
8:50
Počasí
 L !
9:00
Studio František: Papež František na Slovensku
 L !
9:15
Uvítací ceremoniál v Prezidentském paláci v Bratislavě: Papež František na Slovensku
 L !
9:30
Zdvořilostní návštěva u prezidentky republiky: Papež František na Slovensku
 L !
10:00
Setkání s představiteli státu, občanské společnosti a diplomatického sboru v zahradě Prezidentského paláce v Bratislavě: Papež František na Slovensku
 L !
10:45
Setkání s biskupy, kněžími, zasvěcenými osobami, seminaristy a katechety v katedrále sv. Martina v Bratislavě: Papež František na Slovensku
 
11:40
Počasí
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple televize NOE
 
12:50
Řím, hlavní město víry: Prvotní církev (1)
 
13:25
Generace naděje: Příběhy dětí Mary´s Meals
 
14:00
Počasí
 P !
14:05
Noční univerzita: prof. Jan Konvalinka - Od HIV ke covidu: co jsme si odnesli a co nám to vzalo
 
15:32
V pohorách po horách: Velká Rača - Kysucké Beskydy (55)
 
15:42
V souvislostech - Michal Kaderka: Vliv pandemie na školství
 L !
16:00
Studio František: Papež František na Slovensku
 L !
16:45
Setkání s židovskou obcí na Rybném náměstí v Bratislavě: Papež František na Slovensku
 L
17:30
Studio František: Papež František na Slovensku
 
18:05
Počasí
 
18:10
Sedmihlásky: Stromečku březový (46)
 
18:15
Záhadná kostka
 
18:28
Svatá Kateřina Sienská
 
18:55
Jarret na Mohelnickém dostavníku 2012
 
19:20
Než přijde zima
 P !
19:40
Setkání: Jiří Horák - Velehrad (7)
 
19:50
Přejeme si …
 L !
20:05
K jádru věci: s Jiřím Přibáňem
 P !
21:10
Sestřih pondělního programu návštěvy Slovenska: Papež František na Slovensku
 P
22:30
ARTBITR - v plzeňském Muzeu církevního umění: představení bývalého kláštera
 
22:40
Cvrlikání: Pranic (79)
 
23:50
Kulatý stůl: Jezuité dnes
 
1:10
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na úterý 14.9.2021

 
6:05
Cesta k andělům: Jitka Chalánková - lékařka a politička (89)
 
7:00
Noční univerzita: Mons. Dominik kardinál Duka, OP - Pojetí člověka v biblické zvěsti
 
7:40
Má vlast: Konopiště
 
8:30
V souvislostech - Michal Kaderka: Vliv pandemie na školství
 P
8:50
Počasí
 L !
9:00
Studio František: Papež František na Slovensku
 L !
10:30
Liturgie svatého Jana Zlatoústého, které předsedá Svatý otec, před Městskou sportovní halou v Prešově.: Papež František na Slovensku
 
12:35
Obrys obrazu
 
13:00
V pohorách po horách: Spišská plesa - Vysoké Tatry (39)
 P
13:10
Přejeme si …
 
13:25
Vít Pieš, umělecký řezbář
 
13:40
V pohorách po horách: Ostaš - Policko
 
13:50
Muzikanti hrajte
 
14:20
Setkání: Jiří Horák - Velehrad (7)
 !
14:30
Až na pokraji: Církev papeže Františka
 L !
15:20
Studio František: Papež František na Slovensku
 L !
16:00
Setkání s romskou komunitou na Luniku IX. v Košicích.: Papež František na Slovensku
 L
16:30
Studio František: Papež František na Slovensku
 L !
16:45
Setkání s mladými na stadionu Lokomotiva v Košicích: Papež František na Slovensku
 L
18:00
Studio František: Papež František na Slovensku
 
19:05
Počasí
 
19:10
Poutníci času: s Petrou Bučkovou
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 14. 9. 2021
 
19:50
Přejeme si …
 P !
20:05
Klapka: s Jaroslavem Nyklem
 P !
21:05
Sestřih úterního programu návštěvy Slovenska: Papež František na Slovensku
 
22:40
Má vlast: Prostějov I.
 
23:25
Terra Santa News: 8. 9. 2021
 
23:50
Outdoor Films: s Radovanem Markem (17)
 
1:20
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na středu 15.9.2021

 
6:05
Cesta k andělům: Halina Pawlowská - spisovatelka a moderátorka (91)
 
7:00
Zpravodajské Noeviny: 14. 9. 2021
 
7:20
Noční univerzita: prof. Jan Konvalinka - Od HIV ke covidu: co jsme si odnesli a co nám to vzalo
 
8:47
Odkaz předků: Morávka (4)
 P
8:55
Počasí
 L !
9:00
Studio František: Papež František na Slovensku
 L !
9:10
Modlitební setkání s biskupy v národní svatyni v Šaštíně: Papež František na Slovensku
 L !
9:15
Studio František: Papež František na Slovensku
 L !
10:00
Mše svatá na otevřeném prostranství u národní svatyně v Šaštíně: Papež František na Slovensku
 L !
12:00
Studio František: Papež František na Slovensku
 L !
13:30
Závěrečný ceremoniál na mezinárodním letišti v Bratislavě: Papež František na Slovensku
 
13:50
V pohorách po horách: Magurka - Spišská Magura
 
14:05
Počasí
 P
14:10
Přejeme si …
 
14:25
Chodníčky životů: Rožnovské slavnosti 2021
 
16:05
Zpravodajské Noeviny: 14. 9. 2021
 
16:25
K jádru věci: s Jiřím Přibáňem
 
17:30
Do varu s Maxem Kašparů: Krize životních hodnot (3)
 
17:55
Počasí
 
18:00
Sedmihlásky: Stromečku březový (46)
 
18:05
Světlonošova buzola
 
18:20
Strýček Emu: Pilka
 
18:35
V pohorách po horách: Hrčava (5)
 
18:45
Od Františka k Františkovi
 P
19:20
Setkání: Marek Výborný - Chlumek u Luže (8)
 P !
19:30
Terra Santa News: 15. 9. 2021
 
19:50
Přejeme si …
 L !
20:05
Adorace: s Mons. Janem Svobodou
 P !
21:10
Sestřih středečního programu návštěvy Slovenska: Papež František na Slovensku
 P !
22:15
Noční univerzita: P. Jan Linhart - Dobrodružství ctnosti aneb pár slov o Saturninovi
 
23:18
Řím, hlavní město víry: Prvotní církev (1)
 
23:55
U NÁS aneb Od cimbálu o lidové kultuře: 3SVĚTY Tomáše Koláčka (164)
 
1:15
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na čtvrtek 16.9.2021

 
6:05
Cesta k andělům: Jiří Korda o exorcismu - lékař a kněz (92)
 
6:55
Terra Santa News: 15. 9. 2021
 
7:15
Biblická studna
 
8:20
Mladí salesiánští misionáři 2016 - Austrálie
 
8:30
Po stopách Ježíše Krista: Bude křičet kamení (8)
 L
9:00
Živě s Noe
 P
9:15
Počasí
 
9:20
Dítě 31
 !
9:55
Kulatý stůl: Jezuité dnes
 
11:15
Setkání: Marek Výborný - Chlumek u Luže (8)
 
11:30
Počasí
 L !
11:35
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 
12:05
Má vlast: Konopiště
 
12:55
Skryté poklady: Milan
 
13:25
Umění sklářských mistrů
 P !
14:00
Za obzorem: Alfred Strejček - život herce
 
14:30
Počasí
 
14:35
Výpravy do divočiny: Afrika Dr. Emila Holuba
 
15:40
V pohorách po horách: Vítkovská vrchovina
 
15:55
Zpravodajské Noeviny: 14. 9. 2021
 P
16:15
Večeře u Slováka: 25. neděle v mezidobí
 
16:40
Sedmihlásky: Stromečku březový (46)
 L !
16:45
Živě s Noe: z baziliky sv. Jiří na Pražském hradě
 L !
17:00
Mše svatá ke cti sv. Ludmily: Praha, bazilika sv. Jiří
 P !
18:24
Ovečky: 25. neděle v mezidobí
 
18:44
Méďův svátek
 
18:57
Počasí
 
19:01
Bangladéš: týdenní dopis lásky
 P
19:30
Zpravodajské Noeviny: 16. 9. 2021
 
19:50
Přejeme si …
 P !
20:05
Cvrlikání: Jan Řepka (65)
 
21:05
V pohorách po horách: Šostýnské vrchy - Podbeskydská pahorkatina
 
21:15
Filipínské Rugby - hra o život
 P !
22:05
Pod lampou: Od Mečiara k dnešku, od papeže k Charlesovi
 
23:30
Ilaria Graziano & Francesco Forni na Folkových prázdninách
 
0:10
Za obzorem: Alfred Strejček - život herce
 
0:40
Dobrá firma
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pátek 17.9.2021

 
6:05
Cesta k andělům: Miloš Bok – dirigent a skladatel (93)
 
6:55
Zpravodajské Noeviny: 16. 9. 2021
 
7:15
Výpravy do divočiny: Výzkum ledovců
 
8:15
Milosrdní bratři v Čechách a na Moravě
 L
9:00
Živě s Noe
 P
9:15
Počasí
 
9:20
Mezi pražci: Září 2021 (98)
 
10:05
V pohorách po horách: Bílá skála - Jizerské hory
 !
10:15
K jádru věci: s Jiřím Přibáňem
 
11:15
ARTBITR - v plzeňském Muzeu církevního umění: představení bývalého kláštera
 
11:30
Počasí
 L
11:35
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Služebnice Boží Matka Vojtěcha
 
13:10
O zaniklé Karvinné
 L !
14:00
Za obzorem: S Janem Matouškem a Jiřím Najvarem
 
14:35
Počasí
 
14:40
Eucharistie: Odvrácení apoštolů
 
15:10
V pohorách po horách: Sninský kameň - Vihorlatské vrchy (26)
 
15:20
Zpravodajské Noeviny: 16. 9. 2021
 
15:45
Klapka: s Jaroslavem Nyklem
 
16:45
Opřu se o florbalovou hůl
 
17:05
Počasí
 L !
17:15
Živě s Noe: z Národní svatoludmilské pouti na Tetíně
 L !
17:30
Svatoludmilská pouť na Tetíně: Příjezd lebky sv. Ludmily na Tetín,modlitba za vlast a Svatoludmilské nešpory
 
19:05
Hlubinami vesmíru s dr. Jiřím Grygarem, Žeň objevů 2020, 1. díl
 
19:50
Přejeme si …
 L !
20:05
Kulatý stůl: Archeologické nálezy ve Svaté zemi
 P !
21:25
Setkání: Pavel Bělobrádek - poutní místo Rokole (9)
 
21:35
Na půli cesty
 
22:05
U NÁS aneb Od cimbálu o lidové kultuře: 3SVĚTY Tomáše Koláčka (164)
 
23:25
Za obzorem: S Janem Matouškem a Jiřím Najvarem
 
0:00
Biblická studna
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na sobotu 18.9.2021

 
6:05
Cesta k andělům: Jiří Fuchs - filosof (94)
 
6:55
Proměny Oščadnice
 
7:45
Sedmihlásky: Stromečku březový (46)
 
7:50
Animované biblické příběhy: Narodil se Král
 
8:20
Strýček Emu: Pilka
 
8:30
Ovečky: 25. neděle v mezidobí
 
8:55
Animované příběhy velikánů dějin: Bratři Wrightovi (Wilbur 1867 – 1912, Orville 1871 – 1948)
 !
9:22
Fuj je to!
 P
10:15
Počasí
 
10:20
Noční univerzita: Milan Michalko - Tři zbraně ženy
 P !
11:05
Flešbeky - Godzone podcast
 
11:40
Počasí
 P
11:45
Přejeme si …
 
12:00
Angelus Domini
 
12:05
Pod lampou: Od Mečiara k dnešku, od papeže k Charlesovi
 
13:25
Omar Sosa, Seckou Keita a Gustavo Ovalles na Folkových prázdninách
 
14:10
Počasí
 
14:15
Přežil jsem holocaust: svědectví Luďka Eliáše
 
15:20
Setkání: Pavel Bělobrádek - poutní místo Rokole (9)
 
15:30
Muziky z Javorníkov: MFF Myjava 2021 online
 !
16:25
Zlaté opojení
 
17:55
Počasí
 L !
18:00
Mše svatá z kaple Telepace
 
18:55
Řím, hlavní město víry: Mnišství (2)
 P !
19:30
V souvislostech - Jan Trnka: Můžeme spoléhat na očkování?
 
19:50
Přejeme si …
 P !
20:05
Poletuchy: na skok do Valtic
 
20:55
Polární příběh
 
22:20
Než přijde zima
 !
22:35
Cvrlikání SPECIÁL: Spirituál kvintet (76)
 
0:05
Setkání: Jiří Horák - Velehrad (7)
 
0:15
Papež František a jeho umění vést
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na neděli 19.9.2021

 
6:05
Cesta k andělům: Ivan Hubač - scenárista a dramaturg (95)
 
7:00
Salesiánské dílo v Rumunsku a v Moldavské republice
 
7:30
Angola: Vstaň a choď, Angolo
 
8:10
Večeře u Slováka: 25. neděle v mezidobí
 
8:40
Cvrlikání: Jan Řepka (65)
 
9:40
V pohorách po horách: Lysec - Velká Fatra
 P
9:50
Počasí
 L !
10:00
Mše svatá z kaple Telepace
 P !
11:00
Poutníci času: s Martinem Jermanem
 
11:15
Bačkorám navzdory: Josef, dělník milosrdenství
 
11:30
V pohorách po horách: Velký Kosíř - Haná (10)
 
11:40
Počasí
 P
11:45
Přejeme si …
 L !
12:00
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
12:20
V souvislostech - Jan Trnka: Můžeme spoléhat na očkování?
 
12:40
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne
 
13:25
Muzikanti hrajte
 
14:00
Počasí
 
14:05
Noční univerzita: P. Jan Linhart - Dobrodružství ctnosti aneb pár slov o Saturninovi
 
15:07
Koncert kapely Žalman a spol.: aneb Žalman slaví sedmdesát
 
16:05
Po stopách Ježíše Krista: Poslední večeře (9)
 
16:40
Animované biblické příběhy: Ježíš, Syn Boží
 
17:10
Ovečky: 25. neděle v mezidobí
 P !
17:35
Strýček Emu: Domácí mazlíčci a jitrocel
 
17:45
Sedmihlásky: Kolem naši chalupečky (142)
 
17:50
Animované příběhy velikánů dějin: Helen Keller (1880 – 1968)
 P !
18:20
Magazín Mary´s Meals
 
18:40
Počasí
 
18:45
Přejeme si …
 L !
19:00
Antonín Dvořák: oratorium Svatá Ludmila: Podzimní festival duchovní hudby Olomouc 2021
 P !
21:05
Ohlédnutí za návštěvou papeže Františka na Slovensku
 
0:30
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne
 
1:10
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
1:25
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pondělí 20.9.2021

 
6:05
Cesta k andělům: Chinaski a její 2 členové - Michal Malátný a Ondřej Škoch (96)
 
6:55
Krajkářka Mária Hnidková
 
7:15
Benin - cesta návratu
 
7:30
Pomoc, která se točí
 
7:55
Klapka: s Jaroslavem Nyklem
 L
9:00
Živě s Noe
 P
9:15
Počasí
 !
9:20
Outdoor Films s Janem Červinkou: Legenda československého horolezectví (48)
 
10:50
Stíny nad Libavou
 
11:30
Počasí
 L
11:35
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Řím, hlavní město víry: Mnišství (2)
 
13:25
Návrat orla skalního do české přírody
 L !
14:00
Za obzorem: Živá knihovna - Evžen Vojkůvka
 
14:30
Počasí
 !
14:35
Jak potkávat svět: s Prague Cello Kvartet (61)
 
15:55
V souvislostech - Jan Trnka: Můžeme spoléhat na očkování?
 P
16:15
Víra do kapsy: Don Bosko a Romové na Slovensku
 P !
16:30
Noční univerzita: Roman Cardal - Od demokracie k totalitě (Platón stále aktuální)
 
17:55
Počasí
 P
18:00
Živě s Noe
 
18:15
Sedmihlásky: Kolem naši chalupečky (142)
 P
18:20
Příběhy Starého Zákona: Stvoření světa
 
18:30
Pouta na Mohelnickém dostavníku 2012
 
18:55
Stopy ve sněhu
 
19:50
Přejeme si …
 L !
20:05
K jádru věci: s Petrem Smejkalem
 
21:10
Magazín Mary´s Meals
 P !
21:30
Setkání: MUDr. Róbert Teleky - Muzeum Kardinála Štěpána Trochty ve Francově Lhotě (10)
 
21:40
Cvrlikání: Vadim & Co. (66)
 
22:50
Kulatý stůl: Archeologické nálezy ve Svaté zemi
 
0:15
Nigérie: Haleluja
 
0:45
Za obzorem: Živá knihovna - Evžen Vojkůvka
 
1:15
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na úterý 21.9.2021

 
6:05
Cesta k andělům: Lubomír Brabec - virtuózní kytarista (97)
 
7:00
Koncert kapely Žalman a spol.: aneb Žalman slaví sedmdesát
 !
8:00
P. Richard Henkes
 L
9:00
Živě s Noe
 P
9:15
Počasí
 
9:20
V souvislostech - Jan Trnka: Můžeme spoléhat na očkování?
 
9:40
Průplav Božího přání
 
10:20
V pohorách po horách: Lysec - Velká Fatra
 !
10:30
Noční univerzita: P. Jan Linhart - Dobrodružství ctnosti aneb pár slov o Saturninovi
 
11:30
Počasí
 L
11:35
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Setkání: MUDr. Róbert Teleky - Muzeum Kardinála Štěpána Trochty ve Francově Lhotě (10)
 
13:00
Do varu s Maxem Kašparů: Duchovní a duševní zdraví (2)
 
13:15
Zřím Řím
 
13:35
Obrys obrazu
 L !
14:00
Za obzorem: Letní olympijské hry očima Davida Nekvindy
 
14:35
Počasí
 
14:40
Klapka: s Michalem Martínkem
 
15:45
Duchovní malby: Zmrtvýchvstání (7)
 
16:10
Pěšky hezky česky: Svatojakubská cesta
 
16:30
Jak potkávat svět: s multiinstrumentalistou Michalem Žáčkem (74)
 
17:55
Počasí
 P
18:00
Živě s Noe
 
18:15
Sedmihlásky: Kolem naši chalupečky (142)
 P
18:20
Příběhy Starého Zákona: Neposlušnost prvních lidí
 
18:30
Animované příběhy velikánů dějin: Helen Keller (1880 – 1968)
 P
19:00
Pohádka o lásce: na troskách Labyrintu světa
 
19:15
Animovat znamená vdechnout život
 P
19:30
Zpravodajské Noeviny: 21. 9. 2021
 
19:50
Přejeme si …
 L !
20:05
Výpravy do divočiny: Léčivá Amazonie
 !
21:10
Koncert k poctě sv. Jana Sarkandera: Zámek Holešov
 
22:35
Po stopách Ježíše Krista: Poslední večeře (9)
 
23:05
Terra Santa News: 15. 9. 2021
 
23:25
Za obzorem: Letní olympijské hry očima Davida Nekvindy
 
0:00
Ateliér užité modlitby: Marek Orko Vácha a Tomáš Hanus
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na středu 22.9.2021

 
6:05
Cesta k andělům: Jiří Krampol - herec a moderátor (98)
 
7:00
Zpravodajské Noeviny: 21. 9. 2021
 
7:20
Noční univerzita: Roman Cardal - Od demokracie k totalitě (Platón stále aktuální)
 
8:47
Víra do kapsy: Don Bosko a Romové na Slovensku
 L
9:00
Živě s Noe
 P
9:10
Počasí
 L !
9:15
Generální audience papeže Františka
 
10:25
Poutníci času: s Martinem Jermanem
 
10:45
Poletuchy: na skok do Valtic
 
11:30
Počasí
 L
11:35
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Muziky z Javorníkov: MFF Myjava 2021 online
 
13:40
Pěšky hezky česky: Cyrilometodějská stezka
 L !
14:00
Za obzorem: Konference 7 vrchů
 
14:30
Počasí
 
14:35
ARTBITR - v plzeňském Muzeu církevního umění: představení bývalého kláštera
 
14:50
K jádru věci: s Petrem Smejkalem
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 21. 9. 2021
 
16:20
Cvrlikání: Jan Řepka (65)
 
17:20
V pohorách po horách: Dráteníčky
 
17:30
Poutníci času: s Lucií Valešovou
 
17:55
Počasí
 P
18:00
Živě s Noe
 
18:15
Sedmihlásky: Kolem naši chalupečky (142)
 P
18:20
Příběhy Starého Zákona: Kain a Ábel
 
18:30
Strýček Emu: Domácí mazlíčci a jitrocel
 
18:45
Generace naděje: Příběhy dětí Mary´s Meals
 P !
19:20
Setkání: Pavel Svoboda - kostel svatého Jakuba Většího v Přelouči (11)
 P
19:30
Terra Santa News: 22. 9. 2021
 
19:54
Přejeme si …
 L !
20:05
Když bolí duše: s Jitkou Krausovou
 L !
21:15
Adorace: s P. Jakubem Lasákem
 P !
22:05
Noční univerzita: P. Václav Vacek - O Janu Rybářovi
 
23:12
Generální audience papeže Františka
 
23:30
Řím, hlavní město víry: Mnišství (2)
 
0:05
Za obzorem: Konference 7 vrchů
 
0:35
Země neočekávaného - Papua Nová Guinea
 
1:05
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na čtvrtek 23.9.2021

 
6:05
Cesta k andělům: Zdeňka Rybová - Hnutí pro život (100)
 
7:00
Magazín Mary´s Meals
 
7:20
Vzdáleně blízká Indie
 
7:50
50 let Boží milosti
 
8:07
Terra Santa News: 22. 9. 2021
 
8:25
Po stopách Ježíše Krista: Poslední večeře (9)
 L
9:00
Živě s Noe
 P
9:15
Počasí
 !
9:20
Kulatý stůl: Archeologické nálezy ve Svaté zemi
 
10:45
Dívám se kolem sebe
 
11:20
Setkání: Pavel Svoboda - kostel svatého Jakuba Většího v Přelouči (11)
 
11:30
Počasí
 L
11:35
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Hlubinami vesmíru s dr. Jiřím Grygarem, Žeň objevů 2020, 1. díl
 
13:30
Chlapi na hoře
 !
14:00
Za obzorem: S Janem Matouškem a Jiřím Najvarem
 
14:30
Počasí
 
14:35
Poletuchy: na skok do Valtic
 
15:20
Víra do kapsy: Don Bosko a Romové na Slovensku
 
15:35
Generální audience papeže Františka
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 21. 9. 2021
 !
16:20
Outdoor Films s Janem Šťovíčkem: Napříč Afrikou (49)
 
17:55
Počasí
 P
18:00
Živě s Noe
 P
18:15
Ovečky: 26. neděle v mezidobí
 
18:40
Sedmihlásky: Kolem naši chalupečky (142)
 P
18:45
Příběhy Starého Zákona: Noe a potopa světa
 P !
19:00
Večeře u Slováka: 26. neděle v mezidobí
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 23. 9. 2021
 
19:50
Přejeme si …
 L !
20:05
Letem jazzem: modální jazz (14)
 
21:20
Poutníci času: se Zdeňkem Bergmanem
 
21:40
Na křídlech andělů
 P !
22:05
Pod lampou po papeži: Co tu z něj zůstane?
 
23:10
Začátek konce jaderných zbraní
 
0:10
Za obzorem: S Janem Matouškem a Jiřím Najvarem
 
0:40
Zpravodajské Noeviny: 23. 9. 2021
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pátek 24.9.2021

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 23. 9. 2021
 
6:25
Putování modrou planetou: Guatemala
 
7:00
K jádru věci: s Petrem Smejkalem
 P
8:00
Počasí
 !
8:10
Ohlédnutí za návštěvou papeže Františka na Slovensku
 
11:30
Počasí
 L
11:35
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 
12:05
Zpravodajské Noeviny: 23. 9. 2021
 
12:25
Klauzura
 
12:50
Cesta k církvi - Život a osud otce Alexandra Meně
 
13:50
V pohorách po horách: Velký Roudný (7)
 !
14:00
Za obzorem: Eva a Radim Krestovi, Klavírní kvarteto J. Suka
 
14:35
Počasí
 
14:40
Než přijde zima
 L !
15:00
Pohřeb emeritního brněnského biskupa Petra Esterky: kostel sv. Václava, Dolní Bojanovice
 
16:20
Misie na živo: Mons. Petr Esterka
 
17:20
Výpravy do divočiny: Léčivá Amazonie
 
18:25
Počasí
 P
18:30
Živě s Noe
 
18:40
Sedmihlásky: Kolem naši chalupečky (142)
 P
18:45
Příběhy Starého Zákona: Babylonská věž
 
18:50
Přejeme si …
 L !
19:00
Ludmila!!!: Rodinný dýchánek
 !
20:05
Kulatý stůl: Workoholismus na vzestupu?
 P
21:35
Setkání: Karel Smetana - kaple sv. Cyrila a Metoděje v Haňovicích u Litovle (12)
 !
21:50
Jan Pavel II. a pád komunismu
 
23:25
Stíny nad Libavou
 
0:05
Za obzorem: Eva a Radim Krestovi, Klavírní kvarteto J. Suka
 
0:35
Harfa Noemova: Felix Mendelssohn-Bartholdy: Oratorium Eliáš
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na sobotu 25.9.2021

 
6:05
Cesta k andělům: Jan Suk - literát, vnuk a pravnuk Josefa Suka a Antonína Dvořáka (102)
 
7:00
Kazachstán, poutní kostel
 
7:50
Pomoc má mnoho tváří: Diakonie ČCE
 
8:15
Sedmihlásky: Kolem naši chalupečky (142)
 
8:20
Strýček Emu: Domácí mazlíčci a jitrocel
 
8:33
Animované biblické příběhy: Ježíš, Syn Boží
 
9:00
Ovečky: 26. neděle v mezidobí
 
9:25
Animované příběhy velikánů dějin: Helen Keller (1880 – 1968)
 P
10:00
Počasí
 !
10:05
Chaplin vystěhovalcem
 
10:30
Noční univerzita: Anna Janoušková - Naštvaný a smutný jako Bůh
 
11:05
Víra do kapsy: Jak zvládat stres
 
11:20
Se salesiány na jihu Madagaskaru: FADY - Po stopách náboženské tradice malgašského národa
 
11:30
Počasí
 
11:35
ARTBITR - v plzeňském Muzeu církevního umění: představení bývalého kláštera
 P
11:45
Přejeme si …
 
12:00
Angelus Domini
 
12:05
Pod lampou po papeži: Co tu z něj zůstane?
 
13:10
Křižovatka v Příchovicích
 
14:10
Počasí
 
14:15
Jak potkávat svět: s tvůrci Festivalu komorní hudby v Českém Krumlově (85)
 
15:35
Poutníci času: s Martinem Jermanem
 
15:50
V pohorách po horách: Kotař
 
16:00
Duchovní malby: Petr a Pavel (8)
 !
16:25
Šel gajdoš chudě do světa: Rožnovské slavnosti 2021
 
17:50
Počasí
 L !
18:00
Mše svatá z kaple Telepace
 
18:55
Řím, hlavní město víry: Žebravé řády - Panna Maria ve studni a katarská hereze (3)
 P !
19:30
V souvislostech - Tomáš Hoření Samec: Dostupnost bydlení
 
19:50
Přejeme si …
 P !
20:05
Outdoor Films s Marií Šnajdrovou a Alenou Mahlejovou: Cesta kolem světa (103)
 
21:40
Metr od Svatosti (1)
 
22:10
V pohorách po horách: Magurka - Spišská Magura
 !
22:20
Dýka a kříž
 
0:10
Benefiční koncert Pavla Helana pro Mary´s Meals: Praha
 
1:25
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na neděli 26.9.2021

 
6:05
Cesta k andělům: Vojtěch Kodet - karmelitán (103)
 
7:00
Galavečer Odry 2014
 
7:50
Večeře u Slováka: 26. neděle v mezidobí
 
8:15
Letem jazzem: modální jazz (14)
 
9:30
Magazín Mary´s Meals
 P
9:50
Počasí
 P !
10:00
Záznam mše svaté na otevřeném prostranství u národní svatyně v Šaštíně: Papež František na Slovensku
 
11:10
Setkání: Karel Smetana - kaple sv. Cyrila a Metoděje v Haňovicích u Litovle (12)
 
11:20
Poutníci času: s Petrem Modlitbou
 
11:40
Počasí
 P
11:45
Přejeme si …
 L !
12:00
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
12:20
V souvislostech - Tomáš Hoření Samec: Dostupnost bydlení
 
12:40
V pohorách po horách: Stolové hory
 
12:50
Když bolí duše: s Jitkou Krausovou
 
14:05
Počasí
 P !
14:10
Muzikanti hrajte: Blatnička
 
15:15
Outdoor Films s Marií Šnajdrovou a Alenou Mahlejovou: Cesta kolem světa (103)
 !
16:50
Noční univerzita: P. Václav Vacek - O Janu Rybářovi
 
17:57
Počasí
 
18:00
Sedmihlásky: Chodival sem přes horečku (144)
 
18:05
Ovečky: 26. neděle v mezidobí
 P !
18:30
Strýček Emu: Svatý Václav
 
18:40
Animované biblické příběhy: Chléb z nebe
 
19:05
Po stopách Ježíše Krista (10)
 P !
19:40
Setkání: Marian Jurečka - kaplička v Olší (13)
 
19:50
Přejeme si …
 P !
20:05
Dokořán: s Jiřím Suchým
 !
20:55
Symfonický koncert 1.část: Mezinárodní hudební festival Leoše Janáčka 2021
 
21:50
Lidé a město
 
22:30
Výpravy do divočiny: Léčivá Amazonie
 
23:35
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
23:55
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne
 
0:35
Mixtékové - Mezi náboženstvím a tradicí
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů