Program televize Noe na pondělí 20.9.2021

 
6:05
Cesta k andělům: Chinaski a její 2 členové - Michal Malátný a Ondřej Škoch
 
6:55
Krajkářka Mária Hnidková
 
7:15
Benin - cesta návratu
 
7:30
Pomoc, která se točí
 
7:55
Klapka: s Jaroslavem Nyklem
 L
9:00
Živě s Noe
 P
9:15
Počasí
 !
9:20
Outdoor Films s Janem Červinkou: Legenda československého horolezectví (48)
 
10:50
Stíny nad Libavou
 
11:30
Počasí
 L
11:35
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Řím, hlavní město víry: Mnišství (2)
 
13:25
Návrat orla skalního do české přírody
 L !
14:00
Za obzorem: Živá knihovna - Evžen Vojkůvka
 
14:30
Počasí
 !
14:35
Jak potkávat svět: s Prague Cello Kvartet (61)
 
15:55
V souvislostech - Jan Trnka: Můžeme spoléhat na očkování?
 P
16:15
Víra do kapsy: Don Bosko a Romové na Slovensku
 P !
16:30
Noční univerzita: Roman Cardal - Od demokracie k totalitě (Platón stále aktuální)
 
17:55
Počasí
 P
18:00
Živě s Noe
 
18:15
Sedmihlásky: Kolem naši chalupečky (142)
 P
18:20
Příběhy Starého Zákona: Stvoření světa
 
18:30
Pouta na Mohelnickém dostavníku 2012
 
18:55
Stopy ve sněhu
 
19:50
Přejeme si …
 L !
20:05
K jádru věci: s Petrem Smejkalem
 
21:10
Magazín Mary´s Meals
 P !
21:30
Setkání: MUDr. Róbert Teleky - Muzeum Kardinála Štěpána Trochty ve Francově Lhotě
 
21:40
Cvrlikání: Vadim & Co. (66)
 
22:50
Kulatý stůl: Archeologické nálezy ve Svaté zemi
 
0:15
Nigérie: Haleluja
 
0:45
Za obzorem: Živá knihovna - Evžen Vojkůvka
 
1:15
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na úterý 21.9.2021

 
6:05
Cesta k andělům: Lubomír Brabec - virtuózní kytarista
 
7:00
Koncert kapely Žalman a spol.: aneb Žalman slaví sedmdesát
 !
8:00
P. Richard Henkes
 L
9:00
Živě s Noe
 P
9:15
Počasí
 
9:20
V souvislostech - Jan Trnka: Můžeme spoléhat na očkování?
 
9:40
Průplav Božího přání
 
10:20
V pohorách po horách: Lysec - Velká Fatra
 !
10:30
Noční univerzita: P. Jan Linhart - Dobrodružství ctnosti aneb pár slov o Saturninovi
 
11:30
Počasí
 L
11:35
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Setkání: MUDr. Róbert Teleky - Muzeum Kardinála Štěpána Trochty ve Francově Lhotě
 
13:00
Do varu s Maxem Kašparů: Duchovní a duševní zdraví (2)
 
13:15
Zřím Řím
 
13:35
Obrys obrazu
 L !
14:00
Za obzorem: Letní olympijské hry očima Davida Nekvindy
 
14:35
Počasí
 
14:40
Klapka: s Michalem Martínkem
 
15:45
Duchovní malby: Zmrtvýchvstání
 
16:10
Pěšky hezky česky: Svatojakubská cesta
 
16:30
Jak potkávat svět: s multiinstrumentalistou Michalem Žáčkem (74)
 
17:55
Počasí
 P
18:00
Živě s Noe
 
18:15
Sedmihlásky: Kolem naši chalupečky (142)
 P
18:20
Příběhy Starého Zákona: Neposlušnost prvních lidí
 
18:30
Animované příběhy velikánů dějin: Helen Keller (1880 – 1968)
 P
19:00
Pohádka o lásce: na troskách Labyrintu světa
 
19:15
Animovat znamená vdechnout život
 P
19:30
Zpravodajské Noeviny: 21. 9. 2021
 
19:50
Přejeme si …
 L !
20:05
Výpravy do divočiny: Léčivá Amazonie
 !
21:10
Koncert k poctě sv. Jana Sarkandera: Zámek Holešov
 
22:35
Po stopách Ježíše Krista: Poslední večeře (9)
 
23:05
Terra Santa News: 15. 9. 2021
 
23:25
Za obzorem: Letní olympijské hry očima Davida Nekvindy
 
0:00
Ateliér užité modlitby: Marek Orko Vácha a Tomáš Hanus
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na středu 22.9.2021

 
6:05
Cesta k andělům: Jiří Krampol - herec a moderátor
 
7:00
Zpravodajské Noeviny: 21. 9. 2021
 
7:20
Noční univerzita: Roman Cardal - Od demokracie k totalitě (Platón stále aktuální)
 
8:47
Víra do kapsy: Don Bosko a Romové na Slovensku
 L
9:00
Živě s Noe
 P
9:10
Počasí
 L !
9:15
Generální audience papeže Františka
 
10:25
Poutníci času: s Martinem Jermanem
 
10:45
Poletuchy: na skok do Valtic
 
11:30
Počasí
 L
11:35
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Muziky z Javorníkov: MFF Myjava 2021 online
 
13:40
Pěšky hezky česky: Cyrilometodějská stezka
 L !
14:00
Za obzorem: Konference 7 vrchů
 
14:30
Počasí
 
14:35
ARTBITR - v plzeňském Muzeu církevního umění: představení bývalého kláštera
 
14:50
K jádru věci: s Petrem Smejkalem
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 21. 9. 2021
 
16:20
Cvrlikání: Jan Řepka (65)
 
17:20
V pohorách po horách: Dráteníčky
 
17:30
Poutníci času: s Lucií Valešovou
 
17:55
Počasí
 P
18:00
Živě s Noe
 
18:15
Sedmihlásky: Kolem naši chalupečky (142)
 P
18:20
Příběhy Starého Zákona: Kain a Ábel
 
18:30
Strýček Emu: Domácí mazlíčci a jitrocel
 
18:45
Generace naděje: Příběhy dětí Mary´s Meals
 P !
19:20
Setkání: Pavel Svoboda - kostel svatého Jakuba Většího v Přelouči
 P
19:30
Terra Santa News: 22. 9. 2021
 
19:54
Přejeme si …
 L !
20:05
Když bolí duše: s Jitkou Krausovou
 L !
21:15
Adorace: s P. Jakubem Lasákem
 P !
22:05
Noční univerzita: P. Václav Vacek - O Janu Rybářovi
 
23:12
Generální audience papeže Františka
 
23:30
Řím, hlavní město víry: Mnišství (2)
 
0:05
Za obzorem: Konference 7 vrchů
 
0:35
Země neočekávaného - Papua Nová Guinea
 
1:05
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na čtvrtek 23.9.2021

 
6:05
Cesta k andělům: Zdeňka Rybová - Hnutí pro život
 
7:00
Magazín Mary´s Meals
 
7:20
Vzdáleně blízká Indie
 
7:50
50 let Boží milosti
 
8:07
Terra Santa News: 22. 9. 2021
 
8:25
Po stopách Ježíše Krista: Poslední večeře (9)
 L
9:00
Živě s Noe
 P
9:15
Počasí
 !
9:20
Kulatý stůl: Archeologické nálezy ve Svaté zemi
 
10:45
Dívám se kolem sebe
 
11:20
Setkání: Pavel Svoboda - kostel svatého Jakuba Většího v Přelouči
 
11:30
Počasí
 L
11:35
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Hlubinami vesmíru s dr. Jiřím Grygarem, Žeň objevů 2020, 1. díl
 
13:30
Chlapi na hoře
 !
14:00
Za obzorem: S Janem Matouškem a Jiřím Najvarem
 
14:30
Počasí
 
14:35
Poletuchy: na skok do Valtic
 
15:20
Víra do kapsy: Don Bosko a Romové na Slovensku
 
15:35
Generální audience papeže Františka
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 21. 9. 2021
 !
16:20
Outdoor Films s Janem Šťovíčkem: Napříč Afrikou (49)
 
17:55
Počasí
 P
18:00
Živě s Noe
 P
18:15
Ovečky: 26. neděle v mezidobí
 
18:40
Sedmihlásky: Kolem naši chalupečky (142)
 P
18:45
Příběhy Starého Zákona: Noe a potopa světa
 P !
19:00
Večeře u Slováka: 26. neděle v mezidobí
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 23. 9. 2021
 
19:50
Přejeme si …
 L !
20:05
Letem jazzem: modální jazz (14)
 
21:20
Poutníci času: se Zdeňkem Bergmanem
 
21:40
Na křídlech andělů
 P !
22:05
Pod lampou po papeži: Co tu z něj zůstane?
 
23:10
Začátek konce jaderných zbraní
 
0:10
Za obzorem: S Janem Matouškem a Jiřím Najvarem
 
0:40
Zpravodajské Noeviny: 23. 9. 2021
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pátek 24.9.2021

 
6:05
Zpravodajské Noeviny: 23. 9. 2021
 
6:25
Putování modrou planetou: Guatemala
 
7:00
K jádru věci: s Petrem Smejkalem
 P
8:00
Počasí
 !
8:10
Ohlédnutí za návštěvou papeže Františka na Slovensku
 
11:30
Počasí
 L
11:35
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 
12:05
Zpravodajské Noeviny: 23. 9. 2021
 
12:25
Klauzura
 
12:50
Cesta k církvi - Život a osud otce Alexandra Meně
 
13:50
V pohorách po horách: Velký Roudný (7)
 !
14:00
Za obzorem: Eva a Radim Krestovi, Klavírní kvarteto J. Suka
 
14:35
Počasí
 
14:40
Než přijde zima
 L !
15:00
Pohřeb emeritního brněnského biskupa Petra Esterky: kostel sv. Václava, Dolní Bojanovice
 
16:20
Misie na živo: Mons. Petr Esterka
 
17:20
Výpravy do divočiny: Léčivá Amazonie
 
18:25
Počasí
 P
18:30
Živě s Noe
 
18:40
Sedmihlásky: Kolem naši chalupečky (142)
 P
18:45
Příběhy Starého Zákona: Babylonská věž
 
18:50
Přejeme si …
 L !
19:00
Ludmila!!!: Rodinný dýchánek
 !
20:05
Kulatý stůl: Workoholismus na vzestupu?
 P
21:35
Setkání: Karel Smetana - kaple sv. Cyrila a Metoděje v Haňovicích u Litovle (12)
 !
21:50
Jan Pavel II. a pád komunismu
 
23:25
Stíny nad Libavou
 
0:05
Za obzorem: Eva a Radim Krestovi, Klavírní kvarteto J. Suka
 
0:35
Harfa Noemova: Felix Mendelssohn-Bartholdy: Oratorium Eliáš
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na sobotu 25.9.2021

 
6:05
Cesta k andělům: Jan Suk - literát, vnuk a pravnuk Josefa Suka a Antonína Dvořáka
 
7:00
Kazachstán, poutní kostel
 
7:50
Pomoc má mnoho tváří: Diakonie ČCE
 
8:15
Sedmihlásky: Kolem naši chalupečky (142)
 
8:20
Strýček Emu: Domácí mazlíčci a jitrocel
 
8:33
Animované biblické příběhy: Ježíš, Syn Boží
 
9:00
Ovečky: 26. neděle v mezidobí
 
9:25
Animované příběhy velikánů dějin: Helen Keller (1880 – 1968)
 P
10:00
Počasí
 !
10:05
Chaplin vystěhovalcem
 
10:30
Noční univerzita: Anna Janoušková - Naštvaný a smutný jako Bůh
 
11:05
Víra do kapsy: Jak zvládat stres
 
11:20
Se salesiány na jihu Madagaskaru: FADY - Po stopách náboženské tradice malgašského národa
 
11:30
Počasí
 
11:35
ARTBITR - v plzeňském Muzeu církevního umění: představení bývalého kláštera
 P
11:45
Přejeme si …
 
12:00
Angelus Domini
 
12:05
Pod lampou po papeži: Co tu z něj zůstane?
 
13:10
Křižovatka v Příchovicích
 
14:10
Počasí
 
14:15
Jak potkávat svět: s tvůrci Festivalu komorní hudby v Českém Krumlově
 
15:35
Poutníci času: s Martinem Jermanem
 
15:50
V pohorách po horách: Kotař
 
16:00
Duchovní malby: Petr a Pavel
 !
16:25
Šel gajdoš chudě do světa: Rožnovské slavnosti 2021
 
17:50
Počasí
 L !
18:00
Mše svatá z kaple Telepace
 
18:55
Řím, hlavní město víry: Žebravé řády - Panna Maria ve studni a katarská hereze (3)
 P !
19:30
V souvislostech - Tomáš Hoření Samec: Dostupnost bydlení
 
19:50
Přejeme si …
 P !
20:05
Outdoor Films s Marií Šnajdrovou a Alenou Mahlejovou: Cesta kolem světa (103)
 
21:40
Metr od Svatosti (1)
 
22:10
V pohorách po horách: Magurka - Spišská Magura
 !
22:20
Dýka a kříž
 
0:10
Benefiční koncert Pavla Helana pro Mary´s Meals: Praha
 
1:25
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na neděli 26.9.2021

 
6:05
Cesta k andělům: Vojtěch Kodet - karmelitán
 
7:00
Galavečer Odry 2014
 
7:50
Večeře u Slováka: 26. neděle v mezidobí
 
8:15
Letem jazzem: modální jazz (14)
 
9:30
Magazín Mary´s Meals
 P
9:50
Počasí
 P !
10:00
Záznam mše svaté na otevřeném prostranství u národní svatyně v Šaštíně: Papež František na Slovensku
 
11:10
Setkání: Karel Smetana - kaple sv. Cyrila a Metoděje v Haňovicích u Litovle (12)
 
11:20
Poutníci času: s Petrem Modlitbou
 
11:40
Počasí
 P
11:45
Přejeme si …
 L !
12:00
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
12:20
V souvislostech - Tomáš Hoření Samec: Dostupnost bydlení
 
12:40
V pohorách po horách: Stolové hory
 
12:50
Když bolí duše: s Jitkou Krausovou
 
14:05
Počasí
 P !
14:10
Muzikanti hrajte: Blatnička
 
15:15
Outdoor Films s Marií Šnajdrovou a Alenou Mahlejovou: Cesta kolem světa (103)
 !
16:50
Noční univerzita: P. Václav Vacek - O Janu Rybářovi
 
17:57
Počasí
 
18:00
Sedmihlásky: Chodival sem přes horečku (144)
 
18:05
Ovečky: 26. neděle v mezidobí
 P !
18:30
Strýček Emu: Svatý Václav
 
18:40
Animované biblické příběhy: Chléb z nebe
 
19:05
Po stopách Ježíše Krista (10)
 P !
19:40
Setkání: Marian Jurečka - kaplička v Olší
 
19:50
Přejeme si …
 P !
20:05
Dokořán: s Jiřím Suchým
 !
20:55
Symfonický koncert 1.část: Mezinárodní hudební festival Leoše Janáčka 2021
 
21:50
Lidé a město
 
22:30
Výpravy do divočiny: Léčivá Amazonie
 
23:35
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
23:55
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne
 
0:35
Mixtékové - Mezi náboženstvím a tradicí
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pondělí 27.9.2021

 
6:05
Cesta k andělům: Josef Koutecký
 
7:00
V pohorách po horách: Magurka - Spišská Magura
 
7:10
Biblická studna
 
8:10
Poletuchy: na skok do Valtic
 L
9:00
Živě s Noe
 P
9:15
Počasí
 !
9:20
Outdoor Films s Alfrédem Krzemieněm: Fotograf přírodních krás (50)
 
10:55
Obrys obrazu
 
11:20
Setkání: Marian Jurečka - kaplička v Olší
 
11:30
Počasí
 L
11:35
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Řím, hlavní město víry: Žebravé řády - Panna Maria ve studni a katarská hereze (3)
 
13:25
Bulharsko: Kořeny Romů
 L !
14:00
Za obzorem: Diecézní Charita Brno
 
14:30
Počasí
 
14:35
Poutníci času: s Jindřichem Štreitem
 P !
14:50
Noční univerzita: MUDr. Helena Máslová - Antikoncepce v širších souvislostech
 
16:05
V souvislostech - Tomáš Hoření Samec: Dostupnost bydlení
 
16:25
Jak potkávat svět: s Johankou a Miriam Hanikovými a Jakubem Junkem (80)
 
17:55
Počasí
 P
18:00
Živě s Noe
 
18:15
Sedmihlásky: Chodival sem přes horečku (144)
 P
18:20
Příběhy Starého Zákona: Abraham
 
18:30
Salesiánské dílo v Rumunsku a v Moldavské republice
 
19:00
Poutníci na Mohelnickém dostavníku 2012
 P !
19:35
Vezmi a čti: září 2021
 
19:50
Přejeme si …
 L !
20:05
K jádru věci: s Jiřím Zajícem
 P
21:10
ARTBITR - Kulturní magazín o filmu Jehňátko: rozhovor s režisérem filmu
 P !
21:20
Setkání: Šimon Heller - kostel sv. Jakuba staršího v Jílovicích (14)
 P
21:30
Nebe nad hlavou
 !
21:55
Cvrlikání: Žamboši (73)
 
23:00
Kulatý stůl: Workoholismus na vzestupu?
 
0:30
Za obzorem: Diecézní Charita Brno
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na úterý 28.9.2021

 
6:05
Noční univerzita: P. Václav Vacek - O Janu Rybářovi
 
7:13
Na cestě k Otcovu domu
 
7:26
Outdoor Films s Marií Šnajdrovou a Alenou Mahlejovou: Cesta kolem světa (103)
 
9:00
V souvislostech - Tomáš Hoření Samec: Dostupnost bydlení
 P
9:20
Počasí
 L !
9:30
Živě s Noe: ze Svatováclavské pouti ve Staré Boleslavi
 L !
10:00
Mše svatá z baziliky sv. Václava: Stará Boleslav
 L
12:00
Polední modlitba
 P
12:10
Přejeme si …
 
12:20
Počasí
 !
12:23
Pocta sv. Václavu
 !
13:25
Noční univerzita: ThDr. Josef Hromádka - Sv. Vojtěch a Václav - předchůdci našich evropských cest
 
14:32
Počasí
 
14:35
Setkání: Šimon Heller - kostel sv. Jakuba staršího v Jílovicích (14)
 
14:45
Flešbeky - Godzone podcast
 !
15:15
Sněhurka a sedm trpaslíků: Divadlo Víti Marčíka
 
16:10
Muzikanti hrajte: Blatnička
 
17:13
Dokořán: s Jiřím Suchým
 
18:05
Počasí
 
18:10
Sedmihlásky: Chodival sem přes horečku (144)
 P
18:13
Příběhy Starého Zákona: Sodoma a Gomora
 
18:18
Animované biblické příběhy: Chléb z nebe
 !
18:45
Chaplin obchodním příručím
 P !
19:20
Setkání: Pavla Golasowská - dřevěný kostel v Gutech (15)
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 28. 9. 2021
 
19:50
Přejeme si …
 P !
20:05
Jehňátko
 !
21:50
Adam Michna z Otradovic: Svatováclavská mše: Pocta českým světcům 2010
 
22:50
Po stopách Ježíše Krista (10)
 
23:25
Terra Santa News: 22. 9. 2021
 
23:50
Letem jazzem: modální jazz (14)
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na středu 29.9.2021

 
6:05
Cesta k andělům: Veronika Žilková
 
6:55
Zpravodajské Noeviny: 28. 9. 2021
 !
7:15
Noční univerzita: MUDr. Helena Máslová - Antikoncepce v širších souvislostech
 
8:30
V pohorách po horách: Dívčí hrady - Pálava očima Jiřího Kráčalíka (21)
 
8:37
Harfa Noemova: Český klasicismus v díle Leopolda Koželuha
 L
9:00
Živě s Noe
 P
9:15
Počasí
 L !
9:20
Generální audience papeže Františka
 
10:25
Setkání: Pavla Golasowská - dřevěný kostel v Gutech (15)
 
10:40
Lubor Patsch, muzikant s kamerou
 
11:10
Zpravodajské Noeviny: 28. 9. 2021
 
11:30
Počasí
 L
11:35
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
K jádru věci: s Jiřím Zajícem
 
13:50
Počasí
 
14:00
Za obzorem: Akordeonistka Marcela Kysová - Halmová
 
14:35
Jehňátko
 
16:20
Šel gajdoš chudě do světa: Rožnovské slavnosti 2021
 
17:55
Počasí
 P
18:00
Živě s Noe
 
18:15
Sedmihlásky: Chodival sem přes horečku (144)
 P
18:20
Příběhy Starého Zákona: Abrahámova oběť
 
18:25
Strýček Emu: Svatý Václav
 
18:40
Poletuchy: na skok do Valtic
 P
19:30
Terra Santa News: 29. 9. 2021
 
19:50
Přejeme si …
 L !
20:05
Adorace s mladými z DCM a Karlem Honkou
 P !
21:10
Setkání: Jan Bartošek - klášter v Kostelním Vydří (16)
 
21:20
Metr od Svatosti (2)
 P !
21:45
Noční univerzita: P. Miroslav Herold SJ - Co nám dnes může nabídnout sv. Ignác?
 
22:35
Generální audience papeže Františka
 
22:55
Klapka: s Jaroslavem Nyklem
 
0:00
Řím, hlavní město víry: Žebravé řády - Panna Maria ve studni a katarská hereze (3)
 
0:30
Za obzorem: Akordeonistka Marcela Kysová - Halmová
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na čtvrtek 30.9.2021

 
6:05
Cesta k andělům: Araik Abajyan – arménský křesťan
 
6:55
Šajtar: Třebovický koláč 2018
 
7:40
Vezmi a čti: září 2021
 
8:00
Terra Santa News: 29. 9. 2021
 
8:20
Po stopách Ježíše Krista (10)
 L
9:00
Živě s Noe
 P
9:15
Počasí
 !
9:20
Kmochův Kolín 2019: Dechový orchestr Harmonie 1872 Kolín
 
9:55
Kulatý stůl: Workoholismus na vzestupu?
 
11:25
Setkání: Jan Bartošek - klášter v Kostelním Vydří (16)
 L
11:35
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Mezi pražci: Září 2021 (98)
 
13:37
Generální audience papeže Františka
 L
14:00
Za obzorem: Pečovatel roku 2019 Vojtěch Zikmund
 
14:30
Počasí
 !
14:35
Symfonický koncert 1.část: Mezinárodní hudební festival Leoše Janáčka 2021
 
15:35
Nededza
 
16:10
Zpravodajské Noeviny: 28. 9. 2021
 
16:30
Nebe nad hlavou
 
16:50
Výpravy do divočiny: Veterináři bez hranic
 
17:55
Počasí
 P
18:00
Živě s Noe
 P !
18:15
Ovečky: 27. neděle v mezidobí
 
18:40
Sedmihlásky: Chodival sem přes horečku (144)
 P
18:45
Příběhy Starého Zákona: Ezau a Jakub
 P !
19:00
Večeře u Slováka: 27. neděle v mezidobí
 P
19:30
Zpravodajské Noeviny: 30. 9. 2021
 
19:50
Přejeme si …
 L !
20:05
Moudrost v jidiš příslovích: Účinkují Tomáš Novotný a Barbora Baranová
 P
21:10
Setkání: Lenka Procházková - Růžodol (17)
 
21:20
Transport
 
21:55
V pohorách po horách: Bílá skála - Jizerské hory
 !
22:05
Pod lampou: Co nás čeká na podzim?
 
0:10
Za obzorem: Pečovatel roku 2019 Vojtěch Zikmund
 
0:40
Zpravodajské Noeviny: 30. 9. 2021
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pátek 1.10.2021

 
6:05
Cesta k andělům: Zdeněk Pololáník – hudební skladatel
 
7:00
Zpravodajské Noeviny: 30. 9. 2021
 
7:20
V pohorách po horách: Kriváň
 
7:35
U NÁS aneb Od cimbálu o lidové kultuře: 3SVĚTY Tomáše Koláčka (164)
 L
9:00
Živě s Noe
 P
9:15
Počasí
 
9:20
Setkání: Lenka Procházková - Růžodol (17)
 
9:30
Město strachu - Pákistán
 
10:00
ARTBITR - Kulturní magazín o filmu Jehňátko: rozhovor s režisérem filmu
 !
10:15
K jádru věci: s Jiřím Zajícem
 
11:15
V pohorách po horách: Čertův mlýn a Kněhyně - Beskydy
 
11:30
Počasí
 L
11:35
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Vezmi a čti: září 2021
 
13:10
Slávek Janoušek & kapela na Mohelnickém dostavníku
 
14:00
Za obzorem: Alfred Strejček - život herce
 
14:30
Počasí
 
14:35
Jak potkávat svět: s Karlem Dýnkou (69)
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 30. 9. 2021
 
16:20
Můj chrám: Prof. Royt, prorektor Univerzity Karlovy v katedrále sv. Víta
 
16:40
Cvrlikání: Jan Burian (80)
 
17:55
Počasí
 P
18:00
Živě s Noe
 
18:15
Sedmihlásky: Chodival sem přes horečku (144)
 P
18:20
Příběhy Starého Zákona: Josef Egyptský
 
18:30
Chaplin hasičem
 
18:55
Svatá Kateřina Labouré: tichý posel Lásky
 
19:50
Přejeme si …
 L !
20:05
Noemova pošta: říjen 2021
 P
21:15
Setkání: Jiří Carbol - dřevěný kostel sv. Antonína Paduánského na Prašivé (18)
 
21:25
Patricie Janečková a Josef Špaček v GONGu
 !
22:10
Outdoor Films s Marií Šnajdrovou a Alenou Mahlejovou: Cesta kolem světa (103)
 
23:45
O zaniklé Karvinné
 
0:30
Za obzorem: Alfred Strejček - život herce
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na sobotu 2.10.2021

 
6:05
Cesta k andělům: Marek Jícha – kameraman
 
7:00
Čičmianské tajemství
 
7:35
Lednický park vypravuje
 
8:00
Sedmihlásky: Chodival sem přes horečku (144)
 
8:05
Strýček Emu: Svatý Václav
 
8:15
Ovečky: 27. neděle v mezidobí
 
8:40
Animované biblické příběhy: Chléb z nebe
 P
9:05
Počasí
 
9:10
Bůh je s námi
 
10:40
Dokořán: s Jiřím Suchým
 
11:30
Počasí
 
11:35
Setkání: Jiří Carbol - dřevěný kostel sv. Antonína Paduánského na Prašivé (18)
 P
11:45
Přejeme si …
 
12:00
Angelus Domini
 
12:05
Pod lampou: Co nás čeká na podzim?
 
14:00
Flešbeky - Godzone podcast
 
14:30
15 let s NOE - slavili jsme s Vámi: Jak nás vidí kolegové zvenku
 
15:22
Řím, hlavní město víry: Katolická reforma - Plačící Panna Maria a Solidární Itálie (4)
 
15:50
Bačkorám navzdory: Josef, dělník milosrdenství
 
16:03
Slezská Lilie 2020: Deset let Slezské lilie 1. část
 P
17:30
V pohorách po horách: Lysá hora
 P
17:45
Setkání: Pavel Klíma - kostel Nejsvětější Trojice v Malšicích (19)
 
17:55
Počasí
 L
18:00
Mše svatá z kaple Telepace
 
18:50
Přejeme si …
 L !
19:00
Pro naše děti: Benefiční koncert k rekonstrukci ZŠ Salvátor ve Valašském Meziříčí
 P !
20:40
V souvislostech - Tomáš Lindner: Angela Merkelová
 P !
21:05
Hlubinami vesmíru s dr. Jiřím Grygarem, Žeň objevů 2020, 2. díl
 P !
21:45
Mezi pražci: Říjen 2021 (99)
 !
22:33
Příběh Marie
 
0:05
Jak potkávat svět: s Adolfem Sýkorou a Jiřím Besperátem (65)
 
1:35
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na neděli 3.10.2021

 
6:05
Cesta k andělům: Alena Povolná - překladatelka
 
7:00
Moudrost v jidiš příslovích: Účinkují Tomáš Novotný a Barbora Baranová
 
8:05
Večeře u Slováka: 27. neděle v mezidobí
 P
8:30
Počasí
 
8:35
Mezi pražci: Říjen 2021 (99)
 
9:25
Nebe nad hlavou
 
9:45
Vezmi a čti: září 2021
 
10:00
Setkání: Pavel Klíma - kostel Nejsvětější Trojice v Malšicích (19)
 P !
10:10
Poutníci času: s Pavlem Klímou
 L !
10:30
Mše svatá z prostranství u kostela Nanebevzetí Panny Marie: Uherský Brod
 
12:15
Počasí
 P
12:20
Přejeme si …
 
12:30
V souvislostech - Tomáš Lindner: Angela Merkelová
 P !
13:05
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
13:23
Muzikanti hrajte
 
13:55
Počasí
 !
14:00
Příběh Marie
 
15:35
ARTBITR - Kulturní magazín o filmu Jehňátko: rozhovor s režisérem filmu
 
15:45
Po cestách víry: Ozvěna vzdálených kroků (1)
 
16:40
V pohorách po horách: Vršatec - Bílé Karpaty (40)
 
16:50
Bůh je s námi
 
18:25
Počasí
 P
18:30
Sedmihlásky: Prádla sem tri roky (160)
 
18:35
Ovečky: 27. neděle v mezidobí
 P !
19:00
Strýček Emu: Pilník, preciznost a píle
 !
19:15
Animované biblické příběhy: Postaven na Skále
 
19:50
Přejeme si …
 P !
20:05
Gramofon: aneb Hledáme písničku pro všední den (4)
 P !
21:05
Setkání: Stanislav Šec - Meditační zahrada v Plzni - Památník obětem zla (20)
 
21:15
Toufar
 
22:20
Když bolí duše: s Jitkou Krausovou
 
23:35
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
23:55
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne
 
0:35
Kambodža pohledem zblízka
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů