Program televize Noe na pondělí 27.9.2021

 
6:05
Cesta k andělům: Josef Koutecký
 
7:00
V pohorách po horách: Magurka - Spišská Magura
 
7:10
Biblická studna
 
8:10
Poletuchy: na skok do Valtic
 L
9:00
Živě s Noe
 P
9:15
Počasí
 !
9:20
Outdoor Films s Alfrédem Krzemieněm: Fotograf přírodních krás (50)
 
10:55
Obrys obrazu
 
11:20
Setkání: Marian Jurečka - kaplička v Olší
 
11:30
Počasí
 L
11:35
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Řím, hlavní město víry: Žebravé řády - Panna Maria ve studni a katarská hereze (3)
 
13:25
Bulharsko: Kořeny Romů
 L !
14:00
Za obzorem: Diecézní Charita Brno
 
14:30
Počasí
 
14:35
Poutníci času: s Jindřichem Štreitem
 P !
14:50
Noční univerzita: MUDr. Helena Máslová - Antikoncepce v širších souvislostech
 
16:05
V souvislostech - Tomáš Hoření Samec: Dostupnost bydlení
 
16:25
Jak potkávat svět: s Johankou a Miriam Hanikovými a Jakubem Junkem (80)
 
17:55
Počasí
 P
18:00
Živě s Noe
 
18:15
Sedmihlásky: Chodival sem přes horečku (144)
 P
18:20
Příběhy Starého Zákona: Abraham
 
18:30
Salesiánské dílo v Rumunsku a v Moldavské republice
 
19:00
Poutníci na Mohelnickém dostavníku 2012
 P !
19:35
Vezmi a čti: září 2021
 
19:50
Přejeme si …
 L !
20:05
K jádru věci: s Jiřím Zajícem
 P
21:10
ARTBITR - Kulturní magazín o filmu Jehňátko: rozhovor s režisérem filmu
 P !
21:20
Setkání: Šimon Heller - kostel sv. Jakuba staršího v Jílovicích (14)
 P
21:30
Nebe nad hlavou
 !
21:55
Cvrlikání: Žamboši (73)
 
23:00
Kulatý stůl: Workoholismus na vzestupu?
 
0:30
Za obzorem: Diecézní Charita Brno
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na úterý 28.9.2021

 
6:05
Noční univerzita: P. Václav Vacek - O Janu Rybářovi
 
7:13
Na cestě k Otcovu domu
 
7:26
Outdoor Films s Marií Šnajdrovou a Alenou Mahlejovou: Cesta kolem světa (103)
 
9:00
V souvislostech - Tomáš Hoření Samec: Dostupnost bydlení
 P
9:20
Počasí
 L !
9:30
Živě s Noe: ze Svatováclavské pouti ve Staré Boleslavi
 L !
10:00
Mše svatá z baziliky sv. Václava: Stará Boleslav
 L
12:00
Polední modlitba
 P
12:10
Přejeme si …
 
12:20
Počasí
 !
12:23
Pocta sv. Václavu
 !
13:25
Noční univerzita: ThDr. Josef Hromádka - Sv. Vojtěch a Václav - předchůdci našich evropských cest
 
14:32
Počasí
 
14:35
Setkání: Šimon Heller - kostel sv. Jakuba staršího v Jílovicích (14)
 
14:45
Flešbeky - Godzone podcast
 !
15:15
Sněhurka a sedm trpaslíků: Divadlo Víti Marčíka
 
16:10
Muzikanti hrajte: Blatnička
 
17:13
Dokořán: s Jiřím Suchým
 
18:05
Počasí
 
18:10
Sedmihlásky: Chodival sem přes horečku (144)
 P
18:13
Příběhy Starého Zákona: Sodoma a Gomora
 
18:18
Animované biblické příběhy: Chléb z nebe
 !
18:45
Chaplin obchodním příručím
 P !
19:20
Setkání: Pavla Golasowská - dřevěný kostel v Gutech (15)
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 28. 9. 2021
 
19:50
Přejeme si …
 P !
20:05
Jehňátko
 !
21:50
Adam Michna z Otradovic: Svatováclavská mše: Pocta českým světcům 2010
 
22:50
Po stopách Ježíše Krista (10)
 
23:25
Terra Santa News: 22. 9. 2021
 
23:50
Letem jazzem: modální jazz (14)
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na středu 29.9.2021

 
6:05
Cesta k andělům: Veronika Žilková
 
6:55
Zpravodajské Noeviny: 28. 9. 2021
 !
7:15
Noční univerzita: MUDr. Helena Máslová - Antikoncepce v širších souvislostech
 
8:30
V pohorách po horách: Dívčí hrady - Pálava očima Jiřího Kráčalíka (21)
 
8:37
Harfa Noemova: Český klasicismus v díle Leopolda Koželuha
 L
9:00
Živě s Noe
 P
9:15
Počasí
 L !
9:20
Generální audience papeže Františka
 
10:25
Setkání: Pavla Golasowská - dřevěný kostel v Gutech (15)
 
10:40
Lubor Patsch, muzikant s kamerou
 
11:10
Zpravodajské Noeviny: 28. 9. 2021
 
11:30
Počasí
 L
11:35
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
K jádru věci: s Jiřím Zajícem
 
13:50
Počasí
 
14:00
Za obzorem: Akordeonistka Marcela Kysová - Halmová
 
14:35
Jehňátko
 
16:20
Šel gajdoš chudě do světa: Rožnovské slavnosti 2021
 
17:55
Počasí
 P
18:00
Živě s Noe
 
18:15
Sedmihlásky: Chodival sem přes horečku (144)
 P
18:20
Příběhy Starého Zákona: Abrahámova oběť
 
18:25
Strýček Emu: Svatý Václav
 
18:40
Poletuchy: na skok do Valtic
 P
19:30
Terra Santa News: 29. 9. 2021
 
19:50
Přejeme si …
 L !
20:05
Adorace s mladými z DCM a Karlem Honkou
 P !
21:10
Setkání: Jan Bartošek - klášter v Kostelním Vydří (16)
 
21:20
Metr od Svatosti (2)
 P !
21:45
Noční univerzita: P. Miroslav Herold SJ - Co nám dnes může nabídnout sv. Ignác?
 
22:35
Generální audience papeže Františka
 
22:55
Klapka: s Jaroslavem Nyklem
 
0:00
Řím, hlavní město víry: Žebravé řády - Panna Maria ve studni a katarská hereze (3)
 
0:30
Za obzorem: Akordeonistka Marcela Kysová - Halmová
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na čtvrtek 30.9.2021

 
6:05
Cesta k andělům: Araik Abajyan – arménský křesťan
 
6:55
Šajtar: Třebovický koláč 2018
 
7:40
Vezmi a čti: září 2021
 
8:00
Terra Santa News: 29. 9. 2021
 
8:20
Po stopách Ježíše Krista (10)
 L
9:00
Živě s Noe
 P
9:15
Počasí
 !
9:20
Kmochův Kolín 2019: Dechový orchestr Harmonie 1872 Kolín
 
9:55
Kulatý stůl: Workoholismus na vzestupu?
 
11:25
Setkání: Jan Bartošek - klášter v Kostelním Vydří (16)
 L
11:35
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Mezi pražci: Září 2021 (98)
 
13:37
Generální audience papeže Františka
 L
14:00
Za obzorem: Pečovatel roku 2019 Vojtěch Zikmund
 
14:30
Počasí
 !
14:35
Symfonický koncert 1.část: Mezinárodní hudební festival Leoše Janáčka 2021
 
15:35
Nededza
 
16:10
Zpravodajské Noeviny: 28. 9. 2021
 
16:30
Nebe nad hlavou
 
16:50
Výpravy do divočiny: Veterináři bez hranic
 
17:55
Počasí
 P
18:00
Živě s Noe
 P !
18:15
Ovečky: 27. neděle v mezidobí
 
18:40
Sedmihlásky: Chodival sem přes horečku (144)
 P
18:45
Příběhy Starého Zákona: Ezau a Jakub
 P !
19:00
Večeře u Slováka: 27. neděle v mezidobí
 P
19:30
Zpravodajské Noeviny: 30. 9. 2021
 
19:50
Přejeme si …
 L !
20:05
Moudrost v jidiš příslovích: Účinkují Tomáš Novotný a Barbora Baranová
 P
21:10
Setkání: Lenka Procházková - Růžodol (17)
 
21:20
Transport
 
21:55
V pohorách po horách: Bílá skála - Jizerské hory
 !
22:05
Pod lampou: Co nás čeká na podzim?
 
0:10
Za obzorem: Pečovatel roku 2019 Vojtěch Zikmund
 
0:40
Zpravodajské Noeviny: 30. 9. 2021
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pátek 1.10.2021

 
6:05
Cesta k andělům: Zdeněk Pololáník – hudební skladatel
 
7:00
Zpravodajské Noeviny: 30. 9. 2021
 
7:20
V pohorách po horách: Kriváň
 
7:35
U NÁS aneb Od cimbálu o lidové kultuře: 3SVĚTY Tomáše Koláčka (164)
 L
9:00
Živě s Noe
 P
9:15
Počasí
 
9:20
Setkání: Lenka Procházková - Růžodol (17)
 
9:30
Město strachu - Pákistán
 
10:00
ARTBITR - Kulturní magazín o filmu Jehňátko: rozhovor s režisérem filmu
 !
10:15
K jádru věci: s Jiřím Zajícem
 
11:15
V pohorách po horách: Čertův mlýn a Kněhyně - Beskydy
 
11:30
Počasí
 L
11:35
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Vezmi a čti: září 2021
 
13:10
Slávek Janoušek & kapela na Mohelnickém dostavníku
 
14:00
Za obzorem: Alfred Strejček - život herce
 
14:30
Počasí
 
14:35
Jak potkávat svět: s Karlem Dýnkou (69)
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 30. 9. 2021
 
16:20
Můj chrám: Prof. Royt, prorektor Univerzity Karlovy v katedrále sv. Víta
 
16:40
Cvrlikání: Jan Burian (80)
 
17:55
Počasí
 P
18:00
Živě s Noe
 
18:15
Sedmihlásky: Chodival sem přes horečku (144)
 P
18:20
Příběhy Starého Zákona: Josef Egyptský
 
18:30
Chaplin hasičem
 
18:55
Svatá Kateřina Labouré: tichý posel Lásky
 
19:50
Přejeme si …
 L !
20:05
Noemova pošta: říjen 2021
 P
21:15
Setkání: Jiří Carbol - dřevěný kostel sv. Antonína Paduánského na Prašivé (18)
 
21:25
Patricie Janečková a Josef Špaček v GONGu
 !
22:10
Outdoor Films s Marií Šnajdrovou a Alenou Mahlejovou: Cesta kolem světa (103)
 
23:45
O zaniklé Karvinné
 
0:30
Za obzorem: Alfred Strejček - život herce
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na sobotu 2.10.2021

 
6:05
Cesta k andělům: Marek Jícha – kameraman
 
7:00
Čičmianské tajemství
 
7:35
Lednický park vypravuje
 
8:00
Sedmihlásky: Chodival sem přes horečku (144)
 
8:05
Strýček Emu: Svatý Václav
 
8:15
Ovečky: 27. neděle v mezidobí
 
8:40
Animované biblické příběhy: Chléb z nebe
 P
9:05
Počasí
 
9:10
Bůh je s námi
 
10:40
Dokořán: s Jiřím Suchým
 
11:30
Počasí
 
11:35
Setkání: Jiří Carbol - dřevěný kostel sv. Antonína Paduánského na Prašivé (18)
 P
11:45
Přejeme si …
 
12:00
Angelus Domini
 
12:05
Pod lampou: Co nás čeká na podzim?
 
14:00
Flešbeky - Godzone podcast
 
14:30
15 let s NOE - slavili jsme s Vámi: Jak nás vidí kolegové zvenku
 
15:22
Řím, hlavní město víry: Katolická reforma - Plačící Panna Maria a Solidární Itálie (4)
 
15:50
Bačkorám navzdory: Josef, dělník milosrdenství
 
16:03
Slezská Lilie 2020: Deset let Slezské lilie 1. část
 P
17:30
V pohorách po horách: Lysá hora
 P
17:45
Setkání: Pavel Klíma - kostel Nejsvětější Trojice v Malšicích (19)
 
17:55
Počasí
 L
18:00
Mše svatá z kaple Telepace
 
18:50
Přejeme si …
 L !
19:00
Pro naše děti: Benefiční koncert k rekonstrukci ZŠ Salvátor ve Valašském Meziříčí
 P !
20:40
V souvislostech - Tomáš Lindner: Angela Merkelová
 P !
21:05
Hlubinami vesmíru s dr. Jiřím Grygarem, Žeň objevů 2020, 2. díl
 P !
21:45
Mezi pražci: Říjen 2021 (99)
 !
22:33
Příběh Marie
 
0:05
Jak potkávat svět: s Adolfem Sýkorou a Jiřím Besperátem (65)
 
1:35
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na neděli 3.10.2021

 
6:05
Cesta k andělům: Alena Povolná - překladatelka
 
7:00
Moudrost v jidiš příslovích: Účinkují Tomáš Novotný a Barbora Baranová
 
8:05
Večeře u Slováka: 27. neděle v mezidobí
 P
8:30
Počasí
 
8:35
Mezi pražci: Říjen 2021 (99)
 
9:25
Nebe nad hlavou
 
9:45
Vezmi a čti: září 2021
 
10:00
Setkání: Pavel Klíma - kostel Nejsvětější Trojice v Malšicích (19)
 P !
10:10
Poutníci času: s Pavlem Klímou
 L !
10:30
Mše svatá z prostranství u kostela Nanebevzetí Panny Marie: Uherský Brod
 
12:15
Počasí
 P
12:20
Přejeme si …
 
12:30
V souvislostech - Tomáš Lindner: Angela Merkelová
 P !
13:05
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
13:23
Muzikanti hrajte
 
13:55
Počasí
 !
14:00
Příběh Marie
 
15:35
ARTBITR - Kulturní magazín o filmu Jehňátko: rozhovor s režisérem filmu
 
15:45
Po cestách víry: Ozvěna vzdálených kroků (1)
 
16:40
V pohorách po horách: Vršatec - Bílé Karpaty (40)
 
16:50
Bůh je s námi
 
18:25
Počasí
 P
18:30
Sedmihlásky: Prádla sem tri roky (160)
 
18:35
Ovečky: 27. neděle v mezidobí
 P !
19:00
Strýček Emu: Pilník, preciznost a píle
 !
19:15
Animované biblické příběhy: Postaven na Skále
 
19:50
Přejeme si …
 P !
20:05
Gramofon: aneb Hledáme písničku pro všední den (4)
 P !
21:05
Setkání: Stanislav Šec - Meditační zahrada v Plzni - Památník obětem zla (20)
 
21:15
Toufar
 
22:20
Když bolí duše: s Jitkou Krausovou
 
23:35
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
23:55
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne
 
0:35
Kambodža pohledem zblízka
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pondělí 4.10.2021

 
6:05
Sedm výprav Josefa Vágnera: Sen safari (1)
 
7:35
V pohorách po horách: Lysá hora
 
7:50
Andělka
 
8:25
Indie - Talit Penkal, Donne Dalit
 L
9:00
Živě s Noe
 P
9:15
Počasí
 
9:20
Setkání: Stanislav Šec - Meditační zahrada v Plzni - Památník obětem zla (20)
 !
9:30
Outdoor Films s Martinou Prášilovou a Tomášem Malinou: Windsurfing je (pro nás) životní styl (51)
 
11:00
Flešbeky - Godzone podcast
 
11:30
Počasí
 L
11:35
Živě s Noe: Karolína Hýsková, Loutkové divadlo Ostrava
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Lidé a město
 
13:25
Řím, hlavní město víry: Katolická reforma - Plačící Panna Maria a Solidární Itálie (4)
 L !
14:00
Za obzorem: Vavřinec Menšl, ředitel MFF 3KinoFest
 
14:30
Počasí
 P !
14:35
Noční univerzita: Markéta Kutilová - Válka o Náhorní Karabach
 
16:15
V souvislostech - Tomáš Lindner: Angela Merkelová
 
16:37
U NÁS aneb Od cimbálu o lidové kultuře: 3SVĚTY Tomáše Koláčka (164)
 
17:58
Počasí
 P
18:00
Živě s Noe: Benefiční běh pro Štěpu
 
18:15
Sedmihlásky: Prádla sem tri roky (160)
 P
18:20
Příběhy Starého Zákona: Mojžíš
 
18:30
Pod ostravským nebem: Zastavení v ostravských sakrálních stavbách
 
18:55
Duchovní malby: Apokalypsa
 !
19:20
Roman Horký & Kamelot na Mohelnickém dostavníku 2012
 
19:50
Přejeme si …
 L !
20:05
K jádru věci: s Tomášem Halíkem
 P !
21:10
Dobrá obec Dobrá
 P !
21:35
Setkání: Marek Sovka - Branišovice (21)
 
21:50
Noemova pošta: říjen 2021
 !
22:50
Dokořán: s Jiřím Suchým
 
23:45
Za obzorem: Vavřinec Menšl, ředitel MFF 3KinoFest
 
0:15
Vietnam
 
0:30
Bačkorám navzdory: Lubor jede na výlet
 
0:45
Cesta k domovu
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na úterý 5.10.2021

 
6:05
Sedm výprav Josefa Vágnera: Ráj antilop (2)
 
7:35
Vitráže v kapli Ducha svatého
 
7:55
Gramofon: aneb Hledáme písničku pro všední den (4)
 L
9:00
Živě s Noe
 P
9:15
Počasí
 
9:20
V pohorách po horách: Raxalpe - Rakousko
 
9:28
V souvislostech - Tomáš Lindner: Angela Merkelová
 !
9:50
Noční univerzita: P. Miroslav Herold SJ - Co nám dnes může nabídnout sv. Ignác?
 
10:38
Proměny Oščadnice
 
11:20
Setkání: Marek Sovka - Branišovice (21)
 
11:30
Počasí
 L
11:35
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Naše Horní Lideč
 
13:40
V pohorách po horách: Lysá hora
 P !
14:00
Za obzorem: Papučový den, Mobilní hospic Ondrášek
 
14:30
Počasí
 
14:35
Svatá Kateřina Labouré: tichý posel Lásky
 
15:25
Muzikanti hrajte
 !
16:00
Poznáte je po ovoci
 
16:50
Moudrost v jidiš příslovích: Účinkují Tomáš Novotný a Barbora Baranová
 
17:55
Počasí
 P
18:00
Živě s Noe
 
18:15
Sedmihlásky: Prádla sem tri roky (160)
 P
18:20
Příběhy Starého Zákona: Vysvobození z Egypta
 
18:25
Animované biblické příběhy: Postaven na Skále
 
18:55
Od Františka k Františkovi
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 5. 10. 2021
 
19:50
Přejeme si …
 P !
20:05
Klapka: s Lubomírem Hájkem
 P !
21:10
Setkání: Oľga Haláková - Bečov nad Teplou (22)
 
21:20
Po cestách víry: Ozvěna vzdálených kroků (1)
 
22:15
Jarní koncert: Janáčkova konzervatoř Ostrava a dívčí sbor DATIO Odry
 
23:10
Terra Santa News: 29. 9. 2021
 
23:35
Biblická studna
 
0:35
Za obzorem: Papučový den, Mobilní hospic Ondrášek
 
1:05
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na středu 6.10.2021

 
6:00
Sedm výprav Josefa Vágnera: Mezi zebrami (3)
 
7:22
Noční univerzita: Markéta Kutilová - Válka o Náhorní Karabach
 L
9:00
Živě s Noe
 L !
9:10
Generální audience papeže Františka
 
10:25
Zpravodajské Noeviny: 5. 10. 2021
 
10:45
Hlubinami vesmíru s dr. Jiřím Grygarem, Žeň objevů 2020, 2. díl
 
11:30
Počasí
 L
11:35
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 !
12:50
K jádru věci: s Tomášem Halíkem
 P !
14:00
Za obzorem: Alexandra Alvarová nejen o dezinformacích
 
14:30
Počasí
 
14:35
Setkání: Oľga Haláková - Bečov nad Teplou (22)
 
14:50
Krasňany
 
15:25
Zpravodajské Noeviny: 5. 10. 2021
 
15:45
ARTBITR - Kulturní magazín o filmu Jehňátko: rozhovor s režisérem filmu
 
16:00
Slezská Lilie 2020: Deset let Slezské lilie 1. část
 
17:30
Historie sklářství v Karolince
 
17:55
Počasí
 P
18:00
Živě s Noe
 
18:15
Sedmihlásky: Prádla sem tri roky (160)
 P
18:20
Příběhy Starého Zákona: Izraelité na poušti
 
18:30
Strýček Emu: Pilník, preciznost a píle
 
18:45
Bohem zapomenuté kouty
 P !
19:20
Setkání: Antonín Tesařík - kostel Nanebevzetí Panny Marie v Mikulčicích a Archeopark Mikulčice (23)
 P !
19:30
Terra Santa News: 6. 10. 2021
 
19:50
Přejeme si …
 L !
20:05
Když bolí duše: Poruchy osobnosti a psychoterapie
 L !
21:15
Adorace: s P. Leošem Ryškou SDB
 P !
22:05
Noční univerzita: P. Ladislav Heryán SDB - Božský tanec Richarda Rohra
 
23:13
Generální audience papeže Františka
 
23:30
Řím, hlavní město víry: Katolická reforma - Plačící Panna Maria a Solidární Itálie (4)
 
0:05
Flešbeky - Godzone podcast
 
0:35
Za obzorem: Alexandra Alvarová nejen o dezinformacích
 
1:05
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na čtvrtek 7.10.2021

 
6:05
Sedm výprav Josefa Vágnera: Návraty domů (4)
 
7:30
V pohorách po horách: Smrk (2)
 
7:40
Terra Santa News: 6. 10. 2021
 
8:05
Po cestách víry: Ozvěna vzdálených kroků (1)
 L
9:00
Živě s Noe
 P
9:15
Počasí
 
9:25
Čas pro Malawi
 !
10:10
Noemova pošta: říjen 2021
 
11:15
Setkání: Antonín Tesařík - kostel Nanebevzetí Panny Marie v Mikulčicích a Archeopark Mikulčice (23)
 
11:30
Počasí
 L
11:35
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Gramofon: aneb Hledáme písničku pro všední den (4)
 L !
14:00
Za obzorem: Jan Staněk - zástupce vedoucího Domova sv. Josefa
 
14:30
Počasí
 
14:35
Hlubinami vesmíru s dr. Jiřím Grygarem, Žeň objevů 2020, 2. díl
 
15:20
Generální audience papeže Františka
 
15:45
V pohorách po horách: Lysá hora
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 5. 10. 2021
 
16:20
Nikaragua - Dobrý pastýř, biskup David Zywiec
 !
16:50
Víra do kapsy: Don Bosko a Romové na Slovensku
 
17:05
Mezi pražci: Říjen 2021 (99)
 
17:55
Počasí
 P
18:00
Živě s Noe
 P !
18:15
Ovečky: 28. neděle v mezidobí
 P
18:45
Příběhy Starého Zákona: Dobytí Jericha
 
18:55
Sedmihlásky: Prádla sem tri roky (160)
 P !
19:00
Večeře u Slováka: 28. neděle v mezidobí
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 7. 10. 2021
 
19:50
Přejeme si …
 P !
20:05
Jak potkávat svět: s Miroslavem Stecherem a Kryštofem a Erikem Makovcovými
 
21:15
V pohorách po horách: Velká Rača - Kysucké Beskydy
 P !
21:30
Setkání: Radovan Gaudyn - kaple sv. Wolfganga v Horní Krupce (24)
 
21:40
Poutníci času: s Leticií Vránovou Dytrychovou
 !
22:00
Pod lampou s Martinem Hubou: Po smrti čekám překvapení
 
23:20
Cenakolo: svědectví o Lásce, milosrdenství a přátelství
 
0:05
Za obzorem: Jan Staněk - zástupce vedoucího Domova sv. Josefa
 
0:35
Zpravodajské Noeviny: 7. 10. 2021
 
0:55
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pátek 8.10.2021

 
6:05
Sedm výprav Josefa Vágnera: Tragedie žiraf (5)
 
7:30
Zpravodajské Noeviny: 7. 10. 2021
 
7:50
Hovory z Rekovic: Richard Konkolski (1. část)
 
8:10
Bazilika s tajemným světlem: Šlechtická a panovnická bazilika (1)
 
8:25
Likvidace lepry
 
8:35
Velké ticho v Poličanech
 L
9:00
Živě s Noe
 
9:15
Počasí
 
9:20
Setkání: Radovan Gaudyn - kaple sv. Wolfganga v Horní Krupce (24)
 
9:30
Do varu s Maxem Kašparů: Duchovní a duševní zdraví
 !
9:45
Jaroslav Samson Lenk na Mohelnickém dostavníku 2018
 
10:10
Žádný zázrak, ani kouzlo, ale funguje to
 
10:25
K jádru věci: s Tomášem Halíkem
 
11:30
Počasí
 L
11:35
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Dobrá obec Dobrá
 
13:15
Pošta pro Holuba: Kněžství dnes
 
13:25
Roman Horký & Kamelot na Mohelnickém dostavníku 2012
 L !
14:00
Za obzorem: s autorem nového životopisu Hany a Petra Ulrychových
 
14:30
Počasí
 !
14:35
Z kraje pod Buchlovem: Pohádky a pověsti
 
15:35
Zachraňme kostely: Kostel sv. Máří Magdalény v Krasíkově
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 7. 10. 2021
 
16:20
Na úsvitu společných dějin
 
16:50
Klapka: s Lubomírem Hájkem
 
17:55
Počasí
 P
18:00
Živě s Noe
 
18:15
Sedmihlásky: Prádla sem tri roky (160)
 P
18:20
Příběhy Starého Zákona: Samson
 
18:30
Tara Fuki v Parníku
 
19:30
Poutníci času: s Petrem Váňou
 
19:50
Přejeme si …
 L !
20:05
Kulatý stůl: Živá farnost
 
21:30
S Bohem pro lidi
 
22:05
Poletuchy: na skok do Valtic
 
22:45
Made in Ružomberok
 
23:25
Guatemala - Lidé kukuřičných polí
 
0:00
Za obzorem: s autorem nového životopisu Hany a Petra Ulrychových
 
0:33
Patagonie: Misionářský sen
 
0:48
Než přijde zima
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na sobotu 9.10.2021

 
6:05
Sedm výprav Josefa Vágnera: Simba a ti druzí (6)
 
7:40
Se salesiány na jihu Madagaskaru: ANKILILOAKA
 
8:00
Ovečky: 28. neděle v mezidobí
 
8:25
Strýček Emu: Pilník, preciznost a píle
 
8:37
Sedmihlásky: Prádla sem tri roky (160)
 
8:40
Animované biblické příběhy: Postaven na Skále
 P
9:10
Počasí
 !
9:15
Za úsvitu vstaneme
 
10:55
Benin - cesta návratu
 
11:10
Zpravodajské Noeviny: 7. 10. 2021
 
11:30
Počasí
 
11:35
ARTBITR - Kulturní magazín o filmu Jehňátko: rozhovor s režisérem filmu
 P
11:45
Přejeme si …
 
12:00
Angelus Domini
 
12:10
Pod lampou s Martinem Hubou: Po smrti čekám překvapení
 
13:30
Továrna mezi vodami
 
14:15
Počasí
 
14:20
Víra do kapsy: Don Bosko a Romové na Slovensku
 !
14:35
15 let s NOE - slavili jsme s Vámi: Dokudrama
 
15:30
V pohorách po horách: Anenský vrch - Orlické hory (35)
 
15:45
Živoucí tradice: Rožnovské slavnosti 2021
 
17:20
Řím, hlavní město víry: Současnost - Duch Svatý a Boží Milosrdenství (5)
 
17:50
Počasí
 L !
18:00
Mše svatá z kaple Telepace
 
18:48
Přejeme si …
 
19:00
15 let s NOE: Hudba na Noe
 P !
20:35
V souvislostech - Matouš Kocián: Může jednotlivec zachránit planetu?
 P !
21:00
Dobrodružství před kamerou (26)
 P
22:00
V pohorách po horách: Broumovské stěny
 !
22:15
Brazilci
 
23:55
Letem jazzem: modální jazz (14)
 
1:05
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na neděli 10.10.2021

 
6:05
Sedm výprav Josefa Vágnera: Sen safari se naplňuje (7)
 
7:40
Večeře u Slováka: 28. neděle v mezidobí
 P
8:10
Počasí
 
8:15
Jak potkávat svět: s Miroslavem Stecherem a Kryštofem a Erikem Makovcovými
 
9:40
Poutníci času: s Petrem Janem Juračkou
 L !
10:00
Mše svatá na zahájení synody o synodalitě: Vatikán, bazilika sv. Petra
 
11:40
Počasí
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
12:20
V souvislostech - Matouš Kocián: Může jednotlivec zachránit planetu?
 P
12:42
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne
 P
13:20
Muzikanti hrajte
 
13:50
Počasí
 !
13:55
Brazilci
 
15:30
Dobrodružství před kamerou (26)
 P !
16:35
Jak byla vosa Marcelka ráda, že je
 
17:45
Počasí
 P
17:55
Sedmihlásky: Zaplakaly děvčata (159)
 
18:00
Ovečky: 28. neděle v mezidobí
 P !
18:25
Strýček Emu: Podběl a novotvary
 
18:35
Animované biblické příběhy: Pane, věřím
 P
19:03
Po cestách víry: V tvých branách, Jeruzaléme (2)
 
19:53
Přejeme si …
 P !
20:05
Dokořán: s Kateřinou Cajthamlovou
 !
20:55
Klasika folklórně: Rožnov pod Radhoštěm
 
22:30
Klapka: s Lubomírem Hájkem
 
23:33
Obnova objektu Libušín po požáru
 
0:00
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
0:20
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů