Program televize Noe na pondělí 11.10.2021

 
6:05
Náš dům v kosmu - ekologie a bioetika: autor a průvodce Marek Orko Vácha (1)
 
6:25
Ceferino Jiménez Malla - Cikán v nebi
 
7:00
Klapka: s Lubomírem Hájkem
 
8:03
V pohorách po horách: Broumovské stěny
 
8:15
Hlubinami vesmíru s dr. Jiřím Grygarem, Žeň objevů 2020, 2. díl
 L
9:00
Živě s Noe
 P
9:15
Počasí
 !
9:20
Outdoor Films s Martem Eslemem: Procestoval jsem 88 zemí světa (52)
 
10:43
Mezi pražci: Říjen 2021 (99)
 
11:30
Počasí
 L
11:35
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Řím, hlavní město víry: Současnost - Duch Svatý a Boží Milosrdenství (5)
 
13:20
Dívám se kolem sebe
 L !
14:00
Za obzorem: Pomoc na Ukrajině
 
14:30
Počasí
 
14:40
Bulharsko -Život ve skrytosti
 
15:25
Nikaragua - Dobrý pastýř, biskup David Zywiec
 
16:00
V souvislostech - Matouš Kocián: Může jednotlivec zachránit planetu?
 P !
16:25
Noční univerzita: Pavel Sobotka - Na cestě k důchodu
 
17:20
Causa Carnivora
 
17:55
Počasí
 P
18:00
Živě s Noe
 
18:15
Sedmihlásky: Zaplakaly děvčata (159)
 P
18:20
Příběhy Starého Zákona: Rút
 
18:30
Petr Bende & Pavel Helan na Mohelnickém Dostavníku 2013
 
19:10
Dopisy z rovníku
 
19:50
Přejeme si …
 L !
20:05
Biblická studna
 
21:05
V pohorách po horách: Smrk (2)
 P !
21:15
ARTBITR - Kulturní magazín: se Zdeňkem Svěrákem
 
21:25
Když bolí duše: Poruchy osobnosti a psychoterapie
 
22:40
Pražská Loreta
 
23:05
Kulatý stůl: Živá farnost
 
0:30
Za obzorem: Pomoc na Ukrajině
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na úterý 12.10.2021

 
6:05
Náš dům v kosmu - ekologie a bioetika: autor a průvodce Marek Orko Vácha (2)
 
6:25
Naše Horní Lideč
 
7:20
Hrajeme si: Rožnovské slavnosti 2019
 
8:10
Dokořán: s Kateřinou Cajthamlovou
 L
9:00
Živě s Noe
 P
9:13
Počasí
 
9:15
Víra do kapsy: Don Bosko a Romové na Slovensku
 
9:30
V souvislostech - Matouš Kocián: Může jednotlivec zachránit planetu?
 !
9:55
Noční univerzita: P. Ladislav Heryán SDB - Božský tanec Richarda Rohra
 
11:03
S Bohem pro lidi
 
11:30
Počasí
 L
11:35
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 !
12:50
Tasovický Mojžíš: Klement Maria Hofbauer
 
13:40
V pohorách po horách: Broumovské stěny
 L !
14:00
Za obzorem: Simona Kopecká - kazatelka
 
14:30
Počasí
 
14:35
Výpravy do divočiny: Léčivá Amazonie
 
15:40
Vezmi a čti: září 2021
 
16:00
Muzikanti hrajte
 !
16:30
Kulatý stůl: Archeologické nálezy ve Svaté zemi
 
17:55
Počasí
 P
18:00
Živě s Noe
 
18:15
Sedmihlásky: Zaplakaly děvčata (159)
 P
18:20
Příběhy Starého Zákona: Prorok Samuel
 
18:30
Animované biblické příběhy: Pane, věřím
 
19:00
Zámek Židlochovice - zahrada času
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 12. 10. 2021
 
19:53
Přejeme si …
 L !
20:05
Buon giorno s Františkem
 
20:50
15 let s NOE - slavili jsme s Vámi: Dokudrama
 
21:45
Poutníci času: s Pavlem Klímou
 
22:05
Terra Santa News: 6. 10. 2021
 L !
22:30
Modlitba růžence z Fatimy
 
23:35
Za obzorem: Simona Kopecká - kazatelka
 
0:05
Cestujeme regionem Záhorie
 
1:05
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na středu 13.10.2021

 
6:05
Náš dům v kosmu - ekologie a bioetika: autor a průvodce Marek Orko Vácha (3)
 
6:30
Zpravodajské Noeviny: 12. 10. 2021
 
6:50
Noční univerzita: Pavel Sobotka - Na cestě k důchodu
 
7:50
Silva Gabreta: Jak se rodí šumavský horský les
 
8:20
Čičmianské tajemství
 L
9:00
Živě s Noe
 P
9:10
Počasí
 L
9:15
Generální audience papeže Františka
 
10:25
Generace naděje: Příběhy dětí Mary´s Meals
 
11:00
Obchod s migranty
 
11:30
Počasí
 L
11:35
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Biblická studna
 L !
14:00
Za obzorem: Zvony míru a pokoje pro Evropu
 
14:30
Počasí
 !
14:35
Jak potkávat svět: s Miroslavem Stecherem a Kryštofem a Erikem Makovcovými
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 12. 10. 2021
 
16:20
Živoucí tradice: Rožnovské slavnosti 2021
 
17:55
Počasí
 P
18:00
Živě s Noe
 
18:15
Sedmihlásky: Zaplakaly děvčata (159)
 P
18:20
Příběhy Starého Zákona: Pomazání Davida za krále
 
18:25
Strýček Emu: Podběl a novotvary
 
18:40
Bohem zapomenuté kouty
 
19:15
Víra do kapsy: Proč a jak rozlišovat?
 P !
19:30
Terra Santa News: 13. 10. 2021
 
19:50
Přejeme si …
 L !
20:05
Benefiční koncert Od srdce k srdci: Koncert nevidomých slovenských umělců na podporu handicapovaných v obcích postižených tornádem
 
21:25
Zpravodajské Noeviny: 12. 10. 2021
 P !
21:45
Noční univerzita: prof. Tomáš Machula - Biblické základy přirozeného zákona
 
22:50
Generální audience papeže Františka
 
23:10
U NÁS aneb Od cimbálu o lidové kultuře: Támhle za kopcem je Sarajevo (150)
 
0:35
Za obzorem: Zvony míru a pokoje pro Evropu
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na čtvrtek 14.10.2021

 
6:05
Náš dům v kosmu - ekologie a bioetika: autor a průvodce Marek Orko Vácha (4)
 
6:30
Poutní chrám Panny Marie na Chlumku v Luži
 
6:40
U NÁS aneb Od cimbálu o lidové kultuře: 3SVĚTY Tomáše Koláčka (164)
 
8:05
Po cestách víry: V tvých branách, Jeruzaléme (2)
 L
9:00
Živě s Noe
 P
9:15
Počasí
 
9:20
Poutníci času: s Jairem Jirmejahu Jerochimem
 
9:40
Terra Santa News: 13. 10. 2021
 !
10:05
Kulatý stůl: Živá farnost
 
11:30
Počasí
 L
11:35
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Dokořán: s Kateřinou Cajthamlovou
 
13:35
Generální audience papeže Františka
 !
14:00
Za obzorem: Tomáš Etzler a dokumentární film Nebe
 
14:30
Počasí
 
14:35
Cvrlikání: Roman Dostál a přátelé (82)
 
15:45
V pohorách po horách: Radhošť (6)
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 12. 10. 2021
 
16:20
Outdoor Films s Anetou a Jakubem Novákovými a Michalem Činčialou: Jak se vhodně obléknout při sportu. (83)
 
17:55
Počasí
 P
18:00
Živě s Noe
 
18:10
Sedmihlásky: Zaplakaly děvčata (159)
 P !
18:15
Ovečky: 29. neděle v mezidobí
 P
18:40
Příběhy Starého Zákona: David a Goliáš
 
18:50
Likvidace lepry
 P !
19:00
Večeře u Slováka: 29. neděle v mezidobí
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 14. 10. 2021
 
19:50
Přejeme si …
 L !
20:05
U NÁS aneb Od cimbálu o lidové kultuře: 30+1 se Soláněm
 
21:30
Na půli cesty
 P !
22:05
Pod lampou o Nobelově ceně: Zázračný přístroj na skládání nových molekul
 
23:20
Colours 2015: Vladimír Merta Trio
 
0:10
Za obzorem: Tomáš Etzler a dokumentární film Nebe
 
0:40
Zpravodajské Noeviny: 14. 10. 2021
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pátek 15.10.2021

 
6:05
Náš dům v kosmu - ekologie a bioetika: autor a průvodce Marek Orko Vácha (5)
 
6:30
Zpravodajské Noeviny: 14. 10. 2021
 
6:50
Hlubinami vesmíru s dr. Jiřím Grygarem, Žeň objevů 2020, 2. díl
 
7:35
Magazín Mary´s Meals
 
7:55
Bačkorám navzdory: Poslední etapou k cíli
 
8:13
Hans Frei
 L
9:00
Živě s Noe
 P
9:15
Počasí
 
9:20
Továrna mezi vodami
 
10:00
ARTBITR - Kulturní magazín: se Zdeňkem Svěrákem
 !
10:10
Biblická studna
 
11:13
Poutníci času: s Pavlem Klímou
 
11:30
Počasí
 L
11:35
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Petr Bende & Pavel Helan na Mohelnickém Dostavníku 2013
 
13:30
Chlapi na hoře
 L !
14:00
Za obzorem: violoncellista Petr Špaček
 
14:30
Počasí
 !
14:35
Cvrlikání: Tomáš Kočko a Orchestr (38)
 
15:45
V pohorách po horách: Vojšické louky - Bílé Karpaty
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 14. 10. 2021
 
16:20
Královna a matka Chorvatů
 
17:10
Buon giorno s Františkem
 
17:55
Počasí
 P
18:00
Živě s Noe
 
18:15
Sedmihlásky: Zaplakaly děvčata (159)
 P
18:20
Příběhy Starého Zákona: David a Saul
 
18:30
Z kraje pod Buchlovem: Pohádky a pověsti
 
19:30
Turiec, region magických vod
 
19:50
Přejeme si …
 L !
20:05
Kulatý stůl: Závislost na internetu – nutné zlo?
 
21:30
Mezi pražci: Říjen 2021 (99)
 
22:20
Pěšky bez hranic
 
23:15
Když bolí duše: Poruchy osobnosti a psychoterapie
 
0:30
Za obzorem: violoncellista Petr Špaček
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na sobotu 16.10.2021

 
6:05
Náš dům v kosmu - ekologie a bioetika: autor a průvodce Marek Orko Vácha (6)
 
6:25
Bazilika s tajemným světlem: Mariánská bazilika (2)
 
6:37
Klapka: s Lubomírem Hájkem
 
7:40
Patagonie: Misionářský sen
 
7:55
Sedmihlásky: Zaplakaly děvčata (159)
 
8:00
Strýček Emu: Podběl a novotvary
 
8:12
Ovečky: 29. neděle v mezidobí
 
8:35
Animované biblické příběhy: Pane, věřím
 
9:10
Jak byla vosa Marcelka ráda, že je
 P
10:15
Počasí
 L !
10:30
Mše svatá z kostela sv. Vavřince: Píšť
 
12:00
Angelus Domini
 
12:05
Počasí
 P
12:10
Přejeme si …
 
12:20
Pod lampou o Nobelově ceně: Zázračný přístroj na skládání nových molekul
 
13:35
Colours 2015: The Crooked Fiddle Band
 
14:25
Počasí
 !
14:30
15 let s NOE - slavili jsme s Vámi: Videoamatéři
 
15:05
Pole milosrdenství
 
16:05
Co se v mládí naučíš: Rožnovské slavnosti 2021
 P !
17:05
Hledání skrytých svatých míst: Kréta Aegina
 
17:55
Počasí
 
18:00
Buon giorno s Františkem
 
18:42
Neboť jsem hladověl, a dali jste mi jíst!
 P
18:55
Flešbeky - Godzone podcast
 P !
19:30
V souvislostech - Jan Květina: Kdo je vítězem voleb?
 
19:55
Přejeme si …
 P !
20:05
Poletuchy: na skok okolo Hradišťa
 P
20:50
V pohorách po horách: Bílá na běžkách
 P !
21:00
Missio magazín: říjen 2021
 
21:25
Hana a Petr Ulrychovi & Javory Beat na Folkových prázdninách
 !
22:35
Blahoslavený Duns Scotus
 
0:05
Zachraňme kostely: poutní kostel Navštívení Panny Marie ve Skocích u Žlutic
 
0:25
Plnou parou do srdce Beskyd
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na neděli 17.10.2021

 
6:05
Náš dům v kosmu - ekologie a bioetika: autor a průvodce Marek Orko Vácha (7)
 
6:30
Kmochův Kolín 2019: Monsterkoncert blok B a FINÁLE
 
7:30
Flešbeky - Godzone podcast
 
8:00
Večeře u Slováka: 29. neděle v mezidobí
 
8:25
U NÁS aneb Od cimbálu o lidové kultuře: 30+1 se Soláněm
 P
9:45
Počasí
 
9:50
Zachraňme kostely: Kostel svatého Víta v Zahrádce
 P !
10:10
Poutníci času: s šéfkuchařem Radkem Davidem
 L
10:30
Mše svatá z kaple Telepace
 
11:40
Počasí
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
12:20
V souvislostech - Jan Květina: Kdo je vítězem voleb?
 
12:45
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne
 
13:25
Muzikanti hrajte
 
14:00
Počasí
 
14:05
Blahoslavený Duns Scotus
 
15:30
V pohorách po horách: Velký Kosíř - Haná
 
15:45
Noční univerzita: prof. Tomáš Machula - Biblické základy přirozeného zákona
 
16:50
Po cestách víry: Z Jeruzaléma do Kafarnaum (3)
 
17:40
ARTBITR - Kulturní magazín: se Zdeňkem Svěrákem
 
17:55
Počasí
 P
18:00
Sedmihlásky: Jeli cestú tré pánové (161)
 P !
18:05
Strýček Emu: Kuchařům
 
18:15
Ovečky: 29. neděle v mezidobí
 
18:40
Animované biblické příběhy: Ježíšova podobenství
 
19:15
Indie - Talit Penkal, Donne Dalit
 
19:50
Přejeme si …
 !
20:05
15 let s NOE - slavili jsme s Vámi: Populární hudba
 
21:15
V pohorách po horách: Ondřejník - Moravskoslezské Beskydy
 P !
21:25
Příběh růžence: Nyní i v hodinu smrti naší
 
22:45
Buon giorno s Františkem
 
23:30
V pohorách po horách: Jizera - Jizerské hory (12)
 
23:40
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
0:00
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne
 
0:40
Víra do kapsy: Radost lásky
 
0:55
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pondělí 18.10.2021

 
6:05
Náš dům v kosmu - ekologie a bioetika: autor a průvodce Marek Orko Vácha (8)
 
6:30
INDIE – Čhattísgarh-Pokračujeme v boji
 
7:00
Buon giorno s Františkem
 
7:45
Slezská Lilie 2016: koncert skupiny TGD - Trzecia Godzina Dnia (PL)
 
8:45
V pohorách po horách: Bílá na běžkách
 L
9:00
Živě s Noe
 P
9:15
Počasí
 
9:25
Missio magazín: říjen 2021
 !
9:47
Outdoor Films se Soňou a Alešem Neničkovými: Sevřené hrdlo na Gerlachu (53)
 
11:18
Vietnam
 
11:30
Počasí
 L
11:35
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Hledání skrytých svatých míst: Kréta Aegina
 
13:35
Zachraňme kostely: kostel sv. Archanděla Michaela v Jiříkově
 L !
14:00
Za obzorem: P. Jan Czudek, Synoda 2021-2023
 
14:30
Počasí
 
14:35
Pomoc má mnoho tváří: Diakonie ČCE
 
15:00
Lurdský příběh: Píseň o Bernadettě
 
15:35
V souvislostech - Jan Květina: Kdo je vítězem voleb?
 P
16:00
Víra do kapsy: Jak být dnes mystikem?
 
16:15
V pohorách po horách: Plešivec - Brdy
 P !
16:25
Noční univerzita: Dušan Majer - Poprvé na kometě
 
17:12
Cenakolo: svědectví o Lásce, milosrdenství a přátelství
 
17:55
Počasí
 P
18:00
Živě s Noe
 
18:15
Sedmihlásky: Jeli cestú tré pánové (161)
 P
18:20
Příběhy Starého Zákona: David a Batšeba
 
18:30
Nezmaři & Symfonický orchestr ZUŠ Uničov na Mohelnickém dostavníku 2013
 
19:25
Historie a současnost Matice svatohostýnské
 
19:50
Přejeme si …
 L !
20:05
Ateliér užité modlitby: Marek Orko Vácha a David Maxa
 
21:10
Padající andělé
 
21:45
Jak potkávat svět: s Miroslavem Stecherem a Kryštofem a Erikem Makovcovými
 
23:10
Kulatý stůl: Závislost na internetu – nutné zlo?
 
0:35
Za obzorem: P. Jan Czudek, Synoda 2021-2023
 
1:05
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na úterý 19.10.2021

 
6:05
Náš dům v kosmu - ekologie a bioetika: autor a průvodce Marek Orko Vácha (9)
 
6:25
Kde končí Evropa I.: Balkán: Sarajevo, Bělehrad, Záhřeb
 
7:25
15 let s NOE - slavili jsme s Vámi: Populární hudba
 
8:30
Neboť jsem hladověl, a dali jste mi jíst!
 
8:45
V pohorách po horách: Strážov - Strážovské vrchy
 L
9:00
Živě s Noe
 P
9:15
Počasí
 
9:20
Víra do kapsy: Jak být dnes mystikem?
 
9:35
V souvislostech - Jan Květina: Kdo je vítězem voleb?
 !
9:57
Noční univerzita: prof. Tomáš Machula - Biblické základy přirozeného zákona
 
11:02
Ve službě Šuárů
 
11:30
Počasí
 L
11:35
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
15 let s NOE - slavili jsme s Vámi: Videoamatéři
 
13:20
Zachraňme kostely: kostel sv. Markéty ve Skytalech
 
13:40
V pohorách po horách: Bílá na běžkách
 L !
14:00
Za obzorem: Kamila Zlatušková - producentka a režisérka
 
14:30
Počasí
 !
14:35
Příběh růžence: Nyní i v hodinu smrti naší
 
16:00
Muzikanti hrajte
 
16:30
Cestujeme regionem Záhorie
 
17:35
Soucitná srdce
 
17:55
Počasí
 P
18:00
Živě s Noe
 
18:15
Sedmihlásky: Jeli cestú tré pánové (161)
 P
18:20
Příběhy Starého Zákona: Král Šalamoun
 
18:25
Animované biblické příběhy: Ježíšova podobenství
 
19:00
Silva Gabreta: Jak se rodí šumavský horský les
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 19. 10. 2021
 
19:50
Přejeme si …
 P !
20:05
Výpravy do divočiny: Zátoka nosatých opic
 
21:10
Po cestách víry: Z Jeruzaléma do Kafarnaum (3)
 !
22:05
Má vlast: Šumperk
 
22:55
Terra Santa News: 13. 10. 2021
 
23:15
Jak si mě našel Antonín z Padovy
 
0:00
Za obzorem: Kamila Zlatušková - producentka a režisérka
 
0:30
Myanmar: na stejné cestě
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na středu 20.10.2021

 
6:05
Náš dům v kosmu - ekologie a bioetika: autor a průvodce Marek Orko Vácha (10)
 
6:25
Zpravodajské Noeviny: 19. 10. 2021
 
6:45
Zvěčněné šupolím
 
7:10
Noční univerzita: Dušan Majer - Poprvé na kometě
 
8:00
Fatima: Poselství Rusku
 
8:40
V pohorách po horách: Kriváň
 L
9:00
Živě s Noe
 P
9:15
Počasí
 L !
9:20
Generální audience papeže Františka
 
10:25
Poletuchy: na skok okolo Hradišťa
 
11:10
Vezmi a čti: září 2021
 
11:30
Počasí
 L
11:35
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Co se v mládí naučíš: Rožnovské slavnosti 2021
 
13:45
V pohorách po horách: Vápeč - Strážovská hornatina
 L !
14:00
Za obzorem: Jiří Kráčalík, nejen o cestě po Arménii
 
14:30
Počasí
 
14:35
ARTBITR - Kulturní magazín: se Zdeňkem Svěrákem
 
14:50
Ateliér užité modlitby: Marek Orko Vácha a David Maxa
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 19. 10. 2021
 !
16:20
U NÁS aneb Od cimbálu o lidové kultuře: 30+1 se Soláněm
 
17:45
Pomáhá srdcem
 
17:55
Počasí
 P
18:00
Živě s Noe
 
18:15
Sedmihlásky: Jeli cestú tré pánové (161)
 P
18:20
Příběhy Starého Zákona: Prorok Eliáš
 
18:30
Strýček Emu: Kuchařům
 
18:45
Hledání skrytých svatých míst: Kréta Aegina
 P !
19:30
Terra Santa News: 20. 10. 2021
 
19:50
Přejeme si …
 L !
20:05
Když bolí duše: Náboženství a psychika člověka
 L
21:15
Adorace: s P. Janem Davidem SAC
 P !
22:20
Noční univerzita: prof. Jan Royt - Ikonografie Kristova dětství a Klanění tří králů
 
0:00
Generální audience papeže Františka
 
0:20
Víra do kapsy: Jak být dnes mystikem?
 
0:30
Za obzorem: Jiří Kráčalík, nejen o cestě po Arménii
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na čtvrtek 21.10.2021

 
6:05
Náš dům v kosmu - ekologie a bioetika: autor a průvodce Marek Orko Vácha (11)
 
6:25
Velehradská zastavení: Díl 3. - Arcibiskup Antonín Cyril Stojan
 
6:40
Biblická studna
 
7:45
Terra Santa News: 20. 10. 2021
 
8:05
Po cestách víry: Z Jeruzaléma do Kafarnaum (3)
 L
9:00
Živě s Noe
 P
9:15
Počasí
 
9:20
Flešbeky - Godzone podcast
 !
9:50
Kulatý stůl: Závislost na internetu – nutné zlo?
 
11:15
Na cestě k Otcovu domu
 
11:30
Počasí
 L
11:35
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Život ve vztahu: Franz Kett a jeho pedagogika
 
13:30
Pomáhá srdcem
 
13:35
Generální audience papeže Františka
 L !
14:00
Za obzorem: Jiří Jakubík - o novém CD kapely Good Work
 
14:30
Počasí
 !
14:35
Jak potkávat svět: s Jaroslavem Wykrentem (64)
 
16:05
Zpravodajské Noeviny: 19. 10. 2021
 
16:25
15 let s NOE - slavili jsme s Vámi: Populární hudba
 
17:30
Stavitelé měst
 
17:40
V pohorách po horách: Pytlácké kameny - Jizerské hory (36)
 
17:55
Počasí
 P
18:00
Živě s Noe
 P
18:15
Ovečky: 30. neděle v mezidobí
 
18:40
Sedmihlásky: Jeli cestú tré pánové (161)
 P
18:45
Příběhy Starého Zákona: Pomazání Elizea na proroka
 
18:50
Legenda jménem Vesmír: DCŽM Vesmír
 P !
19:00
Večeře u Slováka: 30. neděle v mezidobí
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 21. 10. 2021
 
19:50
Přejeme si …
 L !
20:05
Cvrlikání: Peter Janků (83)
 
21:15
Poutníci času: s šéfkuchařem Radkem Davidem
 
21:30
Mixtékové - Mezi náboženstvím a tradicí
 !
22:00
Pod lampou: Věříme karikatuře Boha?
 
23:30
Santiago Gapp
 
0:05
Za obzorem: Jiří Jakubík - o novém CD kapely Good Work
 
0:35
Zpravodajské Noeviny: 21. 10. 2021
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pátek 22.10.2021

 
6:05
Náš dům v kosmu - ekologie a bioetika: autor a průvodce Marek Orko Vácha (12)
 
6:25
Zpravodajské Noeviny: 21. 10. 2021
 
6:45
Dobrý pastýř Mons. Franco Dalla Valle, SDB
 
7:15
Můj chrám: Akademický sochař Petr Váňa v Kapli sv. Judy Tadeáše, Dobřichovice
 
7:35
Jak potkávat svět: se Slávkem Klecandrem a Romanem Dostálem (66)
 L
9:00
Živě s Noe
 P
9:15
Počasí
 
9:20
Hovory z Rekovic: Pavel Šporcl
 
9:40
Přehrada Kružberk 1957 - 2017: videodokument o rekonstrukci vodního díla
 
10:00
Dopis z Indie
 !
10:20
Ateliér užité modlitby: Marek Orko Vácha a David Maxa
 
11:20
V pohorách po horách: Teplické skalní město
 
11:30
Počasí
 L
11:35
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Nezmaři & Symfonický orchestr ZUŠ Uničov na Mohelnickém dostavníku 2013
 
13:45
Bačkorám navzdory: Lubor jede na výlet
 !
14:00
Živě s Noe: P. Anton Odrobiniak, SDB, misionář v Ekvádoru
 
14:30
Počasí
 
14:35
Cvrlikání: Pozdní sběr (42)
 
15:40
Benin - cesta návratu
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 21. 10. 2021
 
16:20
Se salesiány na jihu Madagaskaru: IJELY - Misijní stanice na náhorních rovinách
 
16:50
Výpravy do divočiny: Zátoka nosatých opic
 
17:55
Počasí
 P
18:00
Živě s Noe
 
18:15
Sedmihlásky: Jeli cestú tré pánové (161)
 P
18:20
Příběhy Starého Zákona: Elizeus a Náman
 
18:30
Na úsvitu společných dějin
 L !
19:00
Cena Celestýna Opitze: kostel sv. Šimona a Judy v Praze
 
20:45
Přejeme si …
 L !
21:00
Kulatý stůl: Film a spiritualita
 
22:30
V pohorách po horách: Čáp - Jiráskovy skály
 
22:40
Dokořán: s Kateřinou Cajthamlovou
 
23:25
Metr od Svatosti (1)
 
0:00
Živě s Noe: P. Anton Odrobiniak, SDB, misionář v Ekvádoru
 
0:35
V pohorách po horách: Bílá na běžkách
 
0:45
Do varu s Maxem Kašparů: Krize vztahů (5)
 
1:05
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na sobotu 23.10.2021

 
6:05
Náš dům v kosmu - ekologie a bioetika: autor a průvodce Marek Orko Vácha (13)
 
6:30
Pomoc, která se točí
 
6:55
Dobrá obec Dobrá
 
7:20
Barberbieni
 
8:14
Animované biblické příběhy: Ježíšova podobenství
 
8:45
Strýček Emu: Kuchařům
 
9:00
Sedmihlásky: Jeli cestú tré pánové (161)
 
9:05
Ovečky: 30. neděle v mezidobí
 P
9:30
Počasí
 
9:35
Missio magazín: říjen 2021
 
10:00
Než přijde zima
 
10:15
Noční univerzita: Lukáš Targosz - Aby manželství nebylo ponorka
 
11:10
Zpravodajské Noeviny: 21. 10. 2021
 
11:30
Počasí
 
11:35
ARTBITR - Kulturní magazín: se Zdeňkem Svěrákem
 P
11:45
Přejeme si …
 
12:00
Angelus Domini
 
12:10
Outdoor Films s Medou a Jiřím Přidalovými: Jak aktivně prožít svůj život (79)
 
13:35
S Bohem pro lidi
 
14:10
Počasí
 
14:15
Kambodža pohledem zblízka
 
14:45
Když bolí duše: Náboženství a psychika člověka
 !
16:00
Až já budu velká: Třebovický koláč 2017
 P
17:05
Hledání skrytých svatých míst: Patmos
 
17:55
Počasí
 L
18:00
Mše svatá z kaple Telepace
 
18:45
Přejeme si …
 L !
19:00
Vincenzo Bellini: Messa di Gloria: Podzimní festival duchovní hudby Olomouc 2021
 P !
20:45
V souvislostech Radek Špicar: Pandemie a ekonomika
 P
21:10
V pohorách po horách: Adršpašské skalní město
 !
21:25
Povolání
 
22:45
Gramofon: aneb Hledáme písničku pro všední den (4)
 
23:50
Klapka: s Lubomírem Hájkem
 
0:55
Janomamové v Brazílii
 
1:10
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na neděli 24.10.2021

 
6:05
Náš dům v kosmu - ekologie a bioetika: autor a průvodce Marek Orko Vácha (14)
 
6:30
Na La Salettě s Boženou Rajnušovou
 
6:55
Večeře u Slováka: 30. neděle v mezidobí
 
7:20
Cvrlikání: Peter Janků (83)
 
8:30
Práce jako na kostele
 
8:45
Příběh růžence: Nyní i v hodinu smrti naší
 P
10:05
Počasí
 
10:10
Poutníci času: s Jaroslavem Šímou
 L !
10:30
Mše svatá z kaple Telepace
 
11:30
V pohorách po horách: Vojšické louky - Bílé Karpaty
 
11:40
Počasí
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
12:20
V souvislostech Radek Špicar: Pandemie a ekonomika
 P
12:40
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne
 
13:25
Počasí
 P !
13:30
Muzikanti hrajte: Orchestr Grande Moravia
 
14:35
Povolání
 
16:00
Noční univerzita: prof. Jan Royt - Ikonografie Kristova dětství a Klanění tří králů
 
17:40
V pohorách po horách: Mosty u Jablunkova - Bílý Kříž, Moravské Beskydy
 
17:55
Počasí
 P
18:00
Sedmihlásky: Čí je to děvčátko (162)
 
18:05
Ovečky: 30. neděle v mezidobí
 P
18:30
Strýček Emu: Metr
 P
18:45
Animované biblické příběhy: Ježíšovy zázraky
 
19:10
Zachraňme kostely: Kostel sv. Vavřince v Tasnovicích
 P
19:30
Grotesky Bustera Keatona: Frigo na námluvách
 
19:50
Přejeme si …
 P !
20:05
Dokořán: s Petrem Pithartem
 !
20:55
Má vlast: Plumlov
 
22:10
Výpravy do divočiny: Zátoka nosatých opic
 
23:15
Zambie: Kazatelé na cestě
 
23:45
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
0:05
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne
 
0:45
Opavská inspirace
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů