Program televize Noe na pondělí 18.10.2021

 
6:05
Náš dům v kosmu - ekologie a bioetika: autor a průvodce Marek Orko Vácha (8)
 
6:30
INDIE – Čhattísgarh-Pokračujeme v boji
 
7:00
Buon giorno s Františkem
 
7:45
Slezská Lilie 2016: koncert skupiny TGD - Trzecia Godzina Dnia (PL)
 
8:45
V pohorách po horách: Bílá na běžkách
 L
9:00
Živě s Noe
 P
9:15
Počasí
 
9:25
Missio magazín: říjen 2021
 !
9:47
Outdoor Films se Soňou a Alešem Neničkovými: Sevřené hrdlo na Gerlachu (53)
 
11:18
Vietnam
 
11:30
Počasí
 L
11:35
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Hledání skrytých svatých míst: Kréta Aegina
 
13:35
Zachraňme kostely: kostel sv. Archanděla Michaela v Jiříkově
 L !
14:00
Za obzorem: P. Jan Czudek, Synoda 2021-2023
 
14:30
Počasí
 
14:35
Pomoc má mnoho tváří: Diakonie ČCE
 
15:00
Lurdský příběh: Píseň o Bernadettě
 
15:35
V souvislostech - Jan Květina: Kdo je vítězem voleb?
 P
16:00
Víra do kapsy: Jak být dnes mystikem?
 
16:15
V pohorách po horách: Plešivec - Brdy
 P !
16:25
Noční univerzita: Dušan Majer - Poprvé na kometě
 
17:12
Cenakolo: svědectví o Lásce, milosrdenství a přátelství
 
17:55
Počasí
 P
18:00
Živě s Noe
 
18:15
Sedmihlásky: Jeli cestú tré pánové (161)
 P
18:20
Příběhy Starého Zákona: David a Batšeba
 
18:30
Nezmaři & Symfonický orchestr ZUŠ Uničov na Mohelnickém dostavníku 2013
 
19:25
Historie a současnost Matice svatohostýnské
 
19:50
Přejeme si …
 L !
20:05
Ateliér užité modlitby: Marek Orko Vácha a David Maxa
 
21:10
Padající andělé
 
21:45
Jak potkávat svět: s Miroslavem Stecherem a Kryštofem a Erikem Makovcovými
 
23:10
Kulatý stůl: Závislost na internetu – nutné zlo?
 
0:35
Za obzorem: P. Jan Czudek, Synoda 2021-2023
 
1:05
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na úterý 19.10.2021

 
6:05
Náš dům v kosmu - ekologie a bioetika: autor a průvodce Marek Orko Vácha (9)
 
6:25
Kde končí Evropa I.: Balkán: Sarajevo, Bělehrad, Záhřeb
 
7:25
15 let s NOE - slavili jsme s Vámi: Populární hudba
 
8:30
Neboť jsem hladověl, a dali jste mi jíst!
 
8:45
V pohorách po horách: Strážov - Strážovské vrchy
 L
9:00
Živě s Noe
 P
9:15
Počasí
 
9:20
Víra do kapsy: Jak být dnes mystikem?
 
9:35
V souvislostech - Jan Květina: Kdo je vítězem voleb?
 !
9:57
Noční univerzita: prof. Tomáš Machula - Biblické základy přirozeného zákona
 
11:02
Ve službě Šuárů
 
11:30
Počasí
 L
11:35
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
15 let s NOE - slavili jsme s Vámi: Videoamatéři
 
13:20
Zachraňme kostely: kostel sv. Markéty ve Skytalech
 
13:40
V pohorách po horách: Bílá na běžkách
 L !
14:00
Za obzorem: Kamila Zlatušková - producentka a režisérka
 
14:30
Počasí
 !
14:35
Příběh růžence: Nyní i v hodinu smrti naší
 
16:00
Muzikanti hrajte
 
16:30
Cestujeme regionem Záhorie
 
17:35
Soucitná srdce
 
17:55
Počasí
 P
18:00
Živě s Noe
 
18:15
Sedmihlásky: Jeli cestú tré pánové (161)
 P
18:20
Příběhy Starého Zákona: Král Šalamoun
 
18:25
Animované biblické příběhy: Ježíšova podobenství
 
19:00
Silva Gabreta: Jak se rodí šumavský horský les
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 19. 10. 2021
 
19:50
Přejeme si …
 P !
20:05
Výpravy do divočiny: Zátoka nosatých opic
 
21:10
Po cestách víry: Z Jeruzaléma do Kafarnaum (3)
 !
22:05
Má vlast: Šumperk
 
22:55
Terra Santa News: 13. 10. 2021
 
23:15
Jak si mě našel Antonín z Padovy
 
0:00
Za obzorem: Kamila Zlatušková - producentka a režisérka
 
0:30
Myanmar: na stejné cestě
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na středu 20.10.2021

 
6:05
Náš dům v kosmu - ekologie a bioetika: autor a průvodce Marek Orko Vácha (10)
 
6:25
Zpravodajské Noeviny: 19. 10. 2021
 
6:45
Zvěčněné šupolím
 
7:10
Noční univerzita: Dušan Majer - Poprvé na kometě
 
8:00
Fatima: Poselství Rusku
 
8:40
V pohorách po horách: Kriváň
 L
9:00
Živě s Noe
 P
9:15
Počasí
 L !
9:20
Generální audience papeže Františka
 
10:25
Poletuchy: na skok okolo Hradišťa
 
11:10
Vezmi a čti: září 2021
 
11:30
Počasí
 L
11:35
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Co se v mládí naučíš: Rožnovské slavnosti 2021
 
13:45
V pohorách po horách: Vápeč - Strážovská hornatina
 L !
14:00
Za obzorem: Jiří Kráčalík, nejen o cestě po Arménii
 
14:30
Počasí
 
14:35
ARTBITR - Kulturní magazín: se Zdeňkem Svěrákem
 
14:50
Ateliér užité modlitby: Marek Orko Vácha a David Maxa
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 19. 10. 2021
 !
16:20
U NÁS aneb Od cimbálu o lidové kultuře: 30+1 se Soláněm
 
17:45
Pomáhá srdcem
 
17:55
Počasí
 P
18:00
Živě s Noe
 
18:15
Sedmihlásky: Jeli cestú tré pánové (161)
 P
18:20
Příběhy Starého Zákona: Prorok Eliáš
 
18:30
Strýček Emu: Kuchařům
 
18:45
Hledání skrytých svatých míst: Kréta Aegina
 P !
19:30
Terra Santa News: 20. 10. 2021
 
19:50
Přejeme si …
 L !
20:05
Když bolí duše: Náboženství a psychika člověka
 L
21:15
Adorace: s P. Janem Davidem SAC
 P !
22:20
Noční univerzita: prof. Jan Royt - Ikonografie Kristova dětství a Klanění tří králů
 
0:00
Generální audience papeže Františka
 
0:20
Víra do kapsy: Jak být dnes mystikem?
 
0:30
Za obzorem: Jiří Kráčalík, nejen o cestě po Arménii
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na čtvrtek 21.10.2021

 
6:05
Náš dům v kosmu - ekologie a bioetika: autor a průvodce Marek Orko Vácha (11)
 
6:25
Velehradská zastavení: Díl 3. - Arcibiskup Antonín Cyril Stojan
 
6:40
Biblická studna
 
7:45
Terra Santa News: 20. 10. 2021
 
8:05
Po cestách víry: Z Jeruzaléma do Kafarnaum (3)
 L
9:00
Živě s Noe
 P
9:15
Počasí
 
9:20
Flešbeky - Godzone podcast
 !
9:50
Kulatý stůl: Závislost na internetu – nutné zlo?
 
11:15
Na cestě k Otcovu domu
 
11:30
Počasí
 L
11:35
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Život ve vztahu: Franz Kett a jeho pedagogika
 
13:30
Pomáhá srdcem
 
13:35
Generální audience papeže Františka
 L !
14:00
Za obzorem: Jiří Jakubík - o novém CD kapely Good Work
 
14:30
Počasí
 !
14:35
Jak potkávat svět: s Jaroslavem Wykrentem (64)
 
16:05
Zpravodajské Noeviny: 19. 10. 2021
 
16:25
15 let s NOE - slavili jsme s Vámi: Populární hudba
 
17:30
Stavitelé měst
 
17:40
V pohorách po horách: Pytlácké kameny - Jizerské hory (36)
 
17:55
Počasí
 P
18:00
Živě s Noe
 P
18:15
Ovečky: 30. neděle v mezidobí
 
18:40
Sedmihlásky: Jeli cestú tré pánové (161)
 P
18:45
Příběhy Starého Zákona: Pomazání Elizea na proroka
 
18:50
Legenda jménem Vesmír: DCŽM Vesmír
 P !
19:00
Večeře u Slováka: 30. neděle v mezidobí
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 21. 10. 2021
 
19:50
Přejeme si …
 L !
20:05
Cvrlikání: Peter Janků (83)
 
21:15
Poutníci času: s šéfkuchařem Radkem Davidem
 
21:30
Mixtékové - Mezi náboženstvím a tradicí
 !
22:00
Pod lampou: Věříme karikatuře Boha?
 
23:30
Santiago Gapp
 
0:05
Za obzorem: Jiří Jakubík - o novém CD kapely Good Work
 
0:35
Zpravodajské Noeviny: 21. 10. 2021
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pátek 22.10.2021

 
6:05
Náš dům v kosmu - ekologie a bioetika: autor a průvodce Marek Orko Vácha (12)
 
6:25
Zpravodajské Noeviny: 21. 10. 2021
 
6:45
Dobrý pastýř Mons. Franco Dalla Valle, SDB
 
7:15
Můj chrám: Akademický sochař Petr Váňa v Kapli sv. Judy Tadeáše, Dobřichovice
 
7:35
Jak potkávat svět: se Slávkem Klecandrem a Romanem Dostálem (66)
 L
9:00
Živě s Noe
 P
9:15
Počasí
 
9:20
Hovory z Rekovic: Pavel Šporcl
 
9:40
Přehrada Kružberk 1957 - 2017: videodokument o rekonstrukci vodního díla
 
10:00
Dopis z Indie
 !
10:20
Ateliér užité modlitby: Marek Orko Vácha a David Maxa
 
11:20
V pohorách po horách: Teplické skalní město
 
11:30
Počasí
 L
11:35
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Nezmaři & Symfonický orchestr ZUŠ Uničov na Mohelnickém dostavníku 2013
 
13:45
Bačkorám navzdory: Lubor jede na výlet
 !
14:00
Živě s Noe: P. Anton Odrobiniak, SDB, misionář v Ekvádoru
 
14:30
Počasí
 
14:35
Cvrlikání: Pozdní sběr (42)
 
15:40
Benin - cesta návratu
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 21. 10. 2021
 
16:20
Se salesiány na jihu Madagaskaru: IJELY - Misijní stanice na náhorních rovinách
 
16:50
Výpravy do divočiny: Zátoka nosatých opic
 
17:55
Počasí
 P
18:00
Živě s Noe
 
18:15
Sedmihlásky: Jeli cestú tré pánové (161)
 P
18:20
Příběhy Starého Zákona: Elizeus a Náman
 
18:30
Na úsvitu společných dějin
 L !
19:00
Cena Celestýna Opitze: kostel sv. Šimona a Judy v Praze
 
20:45
Přejeme si …
 L !
21:00
Kulatý stůl: Film a spiritualita
 
22:30
V pohorách po horách: Čáp - Jiráskovy skály
 
22:40
Dokořán: s Kateřinou Cajthamlovou
 
23:25
Metr od Svatosti (1)
 
0:00
Živě s Noe: P. Anton Odrobiniak, SDB, misionář v Ekvádoru
 
0:35
V pohorách po horách: Bílá na běžkách
 
0:45
Do varu s Maxem Kašparů: Krize vztahů (5)
 
1:05
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na sobotu 23.10.2021

 
6:05
Náš dům v kosmu - ekologie a bioetika: autor a průvodce Marek Orko Vácha (13)
 
6:30
Pomoc, která se točí
 
6:55
Dobrá obec Dobrá
 
7:20
Barberbieni
 
8:14
Animované biblické příběhy: Ježíšova podobenství
 
8:45
Strýček Emu: Kuchařům
 
9:00
Sedmihlásky: Jeli cestú tré pánové (161)
 
9:05
Ovečky: 30. neděle v mezidobí
 P
9:30
Počasí
 
9:35
Missio magazín: říjen 2021
 
10:00
Než přijde zima
 
10:15
Noční univerzita: Lukáš Targosz - Aby manželství nebylo ponorka
 
11:10
Zpravodajské Noeviny: 21. 10. 2021
 
11:30
Počasí
 
11:35
ARTBITR - Kulturní magazín: se Zdeňkem Svěrákem
 P
11:45
Přejeme si …
 
12:00
Angelus Domini
 
12:10
Outdoor Films s Medou a Jiřím Přidalovými: Jak aktivně prožít svůj život (79)
 
13:35
S Bohem pro lidi
 
14:10
Počasí
 
14:15
Kambodža pohledem zblízka
 
14:45
Když bolí duše: Náboženství a psychika člověka
 !
16:00
Až já budu velká: Třebovický koláč 2017
 P
17:05
Hledání skrytých svatých míst: Patmos
 
17:55
Počasí
 L
18:00
Mše svatá z kaple Telepace
 
18:45
Přejeme si …
 L !
19:00
Vincenzo Bellini: Messa di Gloria: Podzimní festival duchovní hudby Olomouc 2021
 P !
20:45
V souvislostech Radek Špicar: Pandemie a ekonomika
 P
21:10
V pohorách po horách: Adršpašské skalní město
 !
21:25
Povolání
 
22:45
Gramofon: aneb Hledáme písničku pro všední den (4)
 
23:50
Klapka: s Lubomírem Hájkem
 
0:55
Janomamové v Brazílii
 
1:10
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na neděli 24.10.2021

 
6:05
Náš dům v kosmu - ekologie a bioetika: autor a průvodce Marek Orko Vácha (14)
 
6:30
Na La Salettě s Boženou Rajnušovou
 
6:55
Večeře u Slováka: 30. neděle v mezidobí
 
7:20
Cvrlikání: Peter Janků (83)
 
8:30
Práce jako na kostele
 
8:45
Příběh růžence: Nyní i v hodinu smrti naší
 P
10:05
Počasí
 
10:10
Poutníci času: s Jaroslavem Šímou
 L !
10:30
Mše svatá z kaple Telepace
 
11:30
V pohorách po horách: Vojšické louky - Bílé Karpaty
 
11:40
Počasí
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
12:20
V souvislostech Radek Špicar: Pandemie a ekonomika
 P
12:40
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne
 
13:25
Počasí
 P !
13:30
Muzikanti hrajte: Orchestr Grande Moravia
 
14:35
Povolání
 
16:00
Noční univerzita: prof. Jan Royt - Ikonografie Kristova dětství a Klanění tří králů
 
17:40
V pohorách po horách: Mosty u Jablunkova - Bílý Kříž, Moravské Beskydy
 
17:55
Počasí
 P
18:00
Sedmihlásky: Čí je to děvčátko (162)
 
18:05
Ovečky: 30. neděle v mezidobí
 P
18:30
Strýček Emu: Metr
 P
18:45
Animované biblické příběhy: Ježíšovy zázraky
 
19:10
Zachraňme kostely: Kostel sv. Vavřince v Tasnovicích
 P
19:30
Grotesky Bustera Keatona: Frigo na námluvách
 
19:50
Přejeme si …
 P !
20:05
Dokořán: s Petrem Pithartem
 !
20:55
Má vlast: Plumlov
 
22:10
Výpravy do divočiny: Zátoka nosatých opic
 
23:15
Zambie: Kazatelé na cestě
 
23:45
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
0:05
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne
 
0:45
Opavská inspirace
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pondělí 25.10.2021

 
6:05
Náš dům v kosmu - ekologie a bioetika: autor a průvodce Marek Orko Vácha (15)
 
6:30
Angola: Vstaň a choď, Angolo
 
7:10
V pohorách po horách: Adršpašské skalní město
 
7:20
Mezi pražci: Říjen 2021 (99)
 
8:10
Poletuchy: na skok okolo Hradišťa
 L
9:00
Živě s Noe
 P
9:15
Počasí
 !
9:20
Outdoor Films s Tomášem Sedláčkem: Na jeden z nejdelších a nejnáročnějších treků světa (54)
 
10:55
Bohem zapomenuté kouty
 
11:30
Počasí
 L
11:35
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Hledání skrytých svatých míst: Patmos
 
13:45
Víra do kapsy: Jak být dnes mystikem?
 L !
14:00
Za obzorem: Vláďa Sojka, fermentování potravin
 
14:30
Počasí
 P !
14:35
Noční univerzita: prof. Vladimír Just - Havel dramatik, Havel myslitel
 
16:05
V souvislostech Radek Špicar: Pandemie a ekonomika
 
16:25
Když bolí duše: Náboženství a psychika člověka
 
17:40
Plečnikův kostel sv. Františka v Lublani
 
17:55
Počasí
 P
18:00
Živě s Noe
 
18:15
Sedmihlásky: Čí je to děvčátko (162)
 P
18:20
Příběhy Starého Zákona: Tři mládenci v ohnivé peci
 
18:35
Pozdní sběr & Roman Horký na Mohelnickém dostavníku 2013
 P !
19:05
Nebe nad hlavou
 P !
19:30
Vezmi a čti: říjen 2021
 
19:50
Přejeme si …
 L !
20:05
Dům ze skla?: s Hayato Josefem Okamurou
 P !
21:10
ARTBITR - Kulturní magazín: Kreativní přístupy k Bibli
 
21:25
Jak potkávat svět: ohlédnutí ze střechy v pořadu Jiřího Pavlici
 
23:00
V pohorách po horách: Teplické skalní město
 
23:10
Kulatý stůl: Film a spiritualita
 
0:35
Za obzorem: Vláďa Sojka, fermentování potravin
 
1:05
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na úterý 26.10.2021

 
6:05
Náš dům v kosmu - ekologie a bioetika: autor a průvodce Marek Orko Vácha (16)
 
6:30
Kmochův Kolín 2019: Dechový orchestr mladých ZUŠ Jeseník
 
7:20
Noční univerzita: prof. Jan Royt - Ikonografie Kristova dětství a Klanění tří králů
 L
9:00
Živě s Noe
 P
9:15
Počasí
 
9:20
V souvislostech Radek Špicar: Pandemie a ekonomika
 !
9:40
Moudrost v jidiš příslovích: Účinkují Tomáš Novotný a Barbora Baranová
 
10:42
Dokořán: s Petrem Pithartem
 
11:30
Počasí
 L
11:35
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Koncert manželů Radových
 
13:40
V pohorách po horách: Adršpašské skalní město
 L !
14:00
Za obzorem: olympionik Jakub Tomeček
 
14:30
Počasí
 
14:35
U NÁS aneb Od cimbálu o lidové kultuře: 30+1 se Soláněm
 
16:00
Don Bosko v Angole
 
16:20
Vodopády milosrdenství
 !
16:50
Muzikanti hrajte: Orchestr Grande Moravia
 
17:55
Počasí
 P
18:00
Živě s Noe
 
18:15
Sedmihlásky: Čí je to děvčátko (162)
 P
18:20
Příběhy Starého Zákona: Daniel a lvi
 
18:30
Animované biblické příběhy: Ježíšovy zázraky
 
19:00
Mladí salesiánští misionáři - Austrálie
 
19:10
Do varu s Maxem Kašparů: Nemoci dneška (4)
 P !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 26. 10. 2021
 
19:50
Přejeme si …
 L !
20:05
Buon giorno s Františkem
 
20:50
Metr od Svatosti (2)
 
21:15
Po cestách víry: K apoštolským prahům (4)
 !
22:10
J. B. Foerster: Kantáta Svatý Václav: Podzimní festival duchovní hudby 2018
 
23:25
Terra Santa News: 20. 10. 2021
 
23:45
V pohorách po horách: Veľká lúka - Martinské hole
 
0:00
Za obzorem: olympionik Jakub Tomeček
 
0:30
Bolívie – V srdci Bolívie
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na středu 27.10.2021

 
6:05
Náš dům v kosmu - ekologie a bioetika: autor a průvodce Marek Orko Vácha (17)
 
6:30
Zpravodajské Noeviny: 26. 10. 2021
 
6:50
V pohorách po horách: Vítkovská vrchovina
 
7:00
Noční univerzita: prof. Vladimír Just - Havel dramatik, Havel myslitel
 
8:30
Lednický park vypravuje
 L
9:00
Živě s Noe
 P
9:10
Počasí
 L !
9:12
Generální audience papeže Františka
 
10:25
Kde končí Evropa I.: Balkán: Sarajevo, Bělehrad, Záhřeb
 
11:20
Mexiko - země indiánů
 
11:30
Počasí
 L
11:35
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Dům ze skla?: s Hayato Josefem Okamurou
 P !
14:00
Za obzorem: Ruth Konvalinková o školách Evangelické akademie
 
14:30
Počasí
 !
14:40
Cvrlikání: Peter Janků (83)
 
15:45
V pohorách po horách: Šostýnské vrchy - Podbeskydská pahorkatina
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 26. 10. 2021
 
16:20
Až já budu velká: Třebovický koláč 2017
 
17:25
Blahořečení Tita Zemana
 
17:55
Počasí
 P
18:00
Živě s Noe
 
18:15
Sedmihlásky: Čí je to děvčátko (162)
 P
18:20
Příběhy Starého Zákona: Královna Ester
 
18:27
Strýček Emu: Metr
 
18:45
Naše Horní Lideč
 P !
19:35
Terra Santa News: 27. 10. 2021
 
19:55
Přejeme si …
 L !
20:05
Adorace s mladými z DCM a P. Jiřím Klosem
 
21:05
Hledání skrytých svatých míst: Patmos
 P !
22:00
Noční univerzita: P. Tomáš Reschel - Etika ctnosti v díle A. MacIntyrea
 
23:00
Generální audience papeže Františka
 
23:20
Dokořán: s Petrem Pithartem
 
0:10
Za obzorem: Ruth Konvalinková o školách Evangelické akademie
 
0:40
Kapitola z duchovního dědictví Řeckokatolické církve na Slovensku
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na čtvrtek 28.10.2021

 
6:05
Náš dům v kosmu - ekologie a bioetika: autor a průvodce Marek Orko Vácha (18)
 
6:25
V pohorách po horách: Ostaš - Policko
 
6:35
Po cestách víry: K apoštolským prahům (4)
 
7:30
Terra Santa News: 27. 10. 2021
 
7:50
Zachraňme kostely: kostel sv. Archanděla Michaela v Jiříkově
 
8:15
Buon giorno s Františkem
 P
9:00
Počasí
 !
9:05
Noemova Archa
 
9:55
Vezmi a čti: říjen 2021
 !
10:10
Kulatý stůl: Film a spiritualita
 
11:40
Počasí
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Dokořán: s Petrem Pithartem
 
13:40
Generální audience papeže Františka
 
14:00
Počasí
 !
14:05
Noční univerzita: Eduard Stehlík - Československé legie a vznik samostatné ČSR
 
15:25
Santiago Gapp
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 26. 10. 2021
 
16:20
Mobil
 
17:15
Historie a současnost Matice svatohostýnské
 
17:40
V pohorách po horách: Adršpašské skalní město
 
17:55
Počasí
 
18:00
Sedmihlásky: Čí je to děvčátko (162)
 P
18:05
Příběhy Starého Zákona: Prorok Jonáš
 P !
18:15
Ovečky: 31. neděle v mezidobí
 
18:40
Grotesky Bustera Keatona: Frigo na námluvách
 P
19:00
Večeře u Slováka: 31. neděle v mezidobí
 !
19:30
Zpravodajské Noeviny: 26. 10. 2021
 
19:50
Přejeme si …
 !
20:05
Pro naše děti: Benefiční koncert k rekonstrukci ZŠ Salvátor ve Valašském Meziříčí
 
21:40
Velehradská zastavení: Díl 5. - Působení Tovaryšstva Ježíšova
 !
22:00
Pod lampou: Slovák, Polák, Maďar o 30 letech svobody
 
23:30
S NOACHem po Izraeli
 
0:05
Zpravodajské Noeviny: 26. 10. 2021
 
0:25
Hans Frei
 
1:05
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na pátek 29.10.2021

 
6:05
Náš dům v kosmu - ekologie a bioetika: autor a průvodce Marek Orko Vácha (19)
 
6:30
Zpravodajské Noeviny: 26. 10. 2021
 
6:50
U NÁS aneb Od cimbálu o lidové kultuře: Písničky z malířovy palety (130)
 
8:25
Zeno Kaprál básník
 P
9:00
Živě s Noe
 P
9:15
Počasí
 
9:20
S NOACHem po Izraeli
 
9:50
V pohorách po horách: Skalka - Hřebeny - Brdy (20)
 
10:00
ARTBITR - Kulturní magazín: Kreativní přístupy k Bibli
 !
10:15
Dům ze skla?: s Hayato Josefem Okamurou
 
11:20
V pohorách po horách: Brada (14)
 
11:30
Počasí
 
11:35
Živě s Noe
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba
 L
12:05
Mše svatá z kaple Telepace
 
12:50
Pozdní sběr & Roman Horký na Mohelnickém dostavníku 2013
 
13:20
Milosrdní bratři v Čechách a na Moravě
 P
14:00
Za obzorem: 100 let od vzniku Československa (repríza)
 
14:30
Počasí
 !
14:35
Jak potkávat svět: s Karlem Dýnkou (69)
 
16:00
Zpravodajské Noeviny: 26. 10. 2021
 
16:20
Missio magazín: říjen 2021
 
16:43
Harfa Noemova: Requiem Gabriela Faurého
 
17:10
Buon giorno s Františkem
 
17:55
Počasí
 P
18:00
Živě s Noe
 
18:15
Sedmihlásky: Čí je to děvčátko (162)
 P
18:20
Příběhy Starého Zákona: Spravedlivý Job
 
18:27
Sněhurka a sedm trpaslíků: Divadlo Víti Marčíka
 
19:23
Hovory z Rekovic: Milan Švihálek
 
19:40
V pohorách po horách: Rabštejn - Hrubý Jeseník (18)
 
19:50
Přejeme si …
 !
20:05
Kulatý stůl: Dění v Medžugorji již 40 let
 
21:37
Cvrlikání: Plachý host (69)
 
22:44
15 let s NOE - slavili jsme s Vámi: Dokudrama
 
23:35
Bulharsko: Kořeny Romů
 
0:10
Za obzorem: 100 let od vzniku Československa (repríza)
 
0:40
Zachraňme kostely: Kostel sv. Barbory v Manětíně
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na sobotu 30.10.2021

 
6:05
Náš dům v kosmu - ekologie a bioetika: autor a průvodce Marek Orko Vácha (20)
 
6:30
Řád svatého Huberta
 
6:50
U NÁS aneb Od cimbálu o lidové kultuře: Když se řekne Ondrášek… (137)
 
8:15
Sedmihlásky: Čí je to děvčátko (162)
 
8:20
Strýček Emu: Metr
 
8:38
Animované biblické příběhy: Ježíšovy zázraky
 
9:05
Ovečky: 31. neděle v mezidobí
 P
9:30
Počasí
 
9:40
Noční univerzita: Kateřina Lachmanová - Nést svůj kříž: jak a proč?
 
10:15
Guatemala - Lidé kukuřičných polí
 P !
10:45
Flešbeky - Godzone podcast
 
11:20
Zpravodajské Noeviny: 26. 10. 2021
 
11:40
Počasí
 P
11:45
Přejeme si …
 
12:00
Angelus Domini
 
12:05
Pod lampou: Slovák, Polák, Maďar o 30 letech svobody
 
13:35
Obchod s migranty
 
14:10
Počasí
 !
14:15
Folkové prázdniny 2016
 
14:52
Poutníci času: s šéfkuchařem Radkem Davidem
 !
15:10
15 let s NOE - slavili jsme s Vámi: Poletuchy
 P !
16:00
Grotesky Bustera Keatona: Frigo plave
 P !
17:05
Hledání skrytých svatých míst: Ostrov Tinos
 
17:50
Počasí
 L
18:00
Mše svatá z kaple Telepace
 
18:55
Nebe nad hlavou
 
19:20
V pohorách po horách: Ještěd
 P !
19:30
V souvislostech - Daniel Kroupa: Proč potřebujeme ústavu
 
19:50
Přejeme si …
 P !
20:05
Outdoor Films s Jakubem Šedivým: Prvosjezdy asijských řek na kajaku (104)
 
21:42
Gramofon: aneb Hledáme písničku pro všední den (4)
 !
22:42
Evangelium podle Matouše
 
0:40
Harfa Noemova: Život a dílo Ludwiga van Beethovena
 
1:05
Noční repríza dopoledních pořadů

Program televize Noe na neděli 31.10.2021

 
6:05
Náš dům v kosmu - ekologie a bioetika: autor a průvodce Marek Orko Vácha (21)
 
6:25
Noční univerzita: Doc. Jaroslav Med, CSc. - Bohuslav Reynek
 
7:25
Večeře u Slováka: 31. neděle v mezidobí
 
7:50
Evangelium podle Matouše
 P
9:50
Počasí
 P !
9:55
Poutníci času: s akademickým restaurátorem Jakubem Tlučhořem
 
10:15
Vezmi a čti: říjen 2021
 L !
10:30
Mše svatá z kaple Telepace
 
11:30
V pohorách po horách: Velká Čantoryje - Slezské Beskydy
 
11:40
Počasí
 P
11:45
Přejeme si …
 L
12:00
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
12:20
V souvislostech - Daniel Kroupa: Proč potřebujeme ústavu
 
12:40
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne
 
13:25
Muzikanti hrajte
 
14:00
Počasí
 !
14:05
Outdoor Films s Jakubem Šedivým: Prvosjezdy asijských řek na kajaku (104)
 
15:40
Likvidace lepry
 
15:50
Po cestách víry: HADŽ – životní cesta (5)
 
16:40
Noční univerzita: P. Tomáš Reschel - Etika ctnosti v díle A. MacIntyrea
 
17:40
ARTBITR - Kulturní magazín: Kreativní přístupy k Bibli
 
17:50
Počasí
 
17:55
Sedmihlásky: Zachodi slunečko červene (155)
 
18:00
Ovečky: 31. neděle v mezidobí
 P !
18:25
Strýček Emu: Osel svatým
 
18:40
Animované biblické příběhy: Milosrdný Samaritán
 
19:10
Fatima: Poselství Rusku
 
19:50
Přejeme si …
 P !
20:05
Saxofony a akordeon: Svatováclavský hudební festival 2021
 
21:10
Žijeme mezi vámi
 !
21:30
Labyrint světa: na motivy Jana Ámose Komenského
 
22:50
Ateliér užité modlitby: Marek Orko Vácha a David Maxa
 
23:55
Polední modlitba Sv. otce Františka
 
0:15
Zpravodajský souhrn uplynulého týdne
 
0:55
V pohorách po horách: Boubín - Šumava (44)
 
1:00
Noční repríza dopoledních pořadů