Outdoor Films s Milošem Brunnerem a Odile Velomana

Outdoor Films s Milošem Brunnerem a Odile Velomana: Madagaskar, moje srdeční záležitost
62. díl
Madagaskar, moje srdeční záležitost
Pořad pro všechny milovníky outdoorových aktivit. Tentokrát se s cestovatelem, filmařem a fotografem vypravíme až na 4. největší ostrov na světě.

Miloš Brunner

S kamerou procestoval řadu zemí, zejména těch exotických. Pravidelně se zúčastňuje filmových festivalů a jako jeden z mála filmařů tohoto zaměření prezentuje své filmy i v České televizi. Má mimořádně vytříbený cit pro úhel pohledu, způsob zpracování filmového díla, vynikající kameru a režii, a co víc? Úžasné náměty, které přetavuje ve filmařsky doslova mistrovské dokumenty.

Narozen 20. 8. 1960 v Brně. Absolvoval strojní fakultu VUT taktéž v Brně. Cestuje od roku 1989 a za tu dobu navštívil mnoho destinací na všech kontinentech s výjimkou Antarktidy. Nejdříve "jenom" fotografoval, později začal pracovat i s kamerou. V současné době zasílá filmy do některých pořadů ČT, na cestovatelské servery, účastní se filmových soutěží, produkuje filmy a upoutávky na zakázku.

Setkání se čtvrtým největším ostrovem na světě se Miloši Brunnerovi stalo doslova osudným, Malgašku si totiž vzal za ženu. Odile mu pomáhala, když na ostrově točil svůj film, který bude mít premiéru na XIV. mezinárodním festivalu outdoorových filmů.

Na Madagaskaru se mezi mými cestami změnila vláda, přešlo několik hurikánů a povodní, sarančata sežrala celá pole úrody, proběhly mnohé sklizně rýže, ale k tolik žádoucímu lepšímu životu nic z toho nevedlo.

Outdoor Films

Měsíčník vyráběný ve spolupráci s ředitelem Mezinárodního festivalu outdoorových filmů Jiřím Kráčalíkem. Moderátor pořadu si zve zajímavé hosty ze světa extrémních sportů, milovníky a ochránce přírody, vášnivé filmaře, fotografy a cestovatele, nadšence ekologie a "šílence" mnohdy netradičních aktivit.

V závěru pořadu je pro vás připravena soutěž o zajímavé ceny. Odpovídat můžete na adresu: Televize Noe, Kostelní nám. 2, 702 00 Moravská Ostrava nebo na adresu outdoorfilms@tvnoe.cz

Tento pořad pro vás vyrábí, za tým televize Noe, režisérka Lucie Pracná, vedoucí přenosového vozu Marek Pospíšil, technik Pavel Přikryl, zvukař Martin Pastrňák, osvětlovač Karel Branny kameramani Václav Plíšek, Jan Borovička nebo Pavel Zuchnický a produkční Renáta Skřivánková.

Náměty, dotazy a připomínky můžete posílat na adresu outdoorfilms@tvnoe.cz.